Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads

Apklausa: Sekantis Jūsų pirkinys: (45 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(erilukaha @ 2010 03 23, 15:33)
Aha...tai kad as ligone, bet ne visai beviltiska lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Papildyta:
Tai kad visos kaip susitare..: negrazus kankolas, negrazus kankolas..., o as ir nesakiau, kad grazus, kaina grazi... doh.gif

Tu gi žinai moteriškes, į kainą net nežiūri biggrin.gif Tik gražu arba ne, tai nepyk labai 4u.gif Aš pati į tą kainą net nepažiūrėjau pirmą syk, teko grįžt, vėžliui į akis pažiūrėt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 03 23, 12:15)
Nu sveika...tik jei dar turi galimybe, tai geriau bek, kiek kojos nesa...nes sekta cia tikrai pikta, paskutines kelnes numaus...Bet jei turi dauk kelniu , tai lik... lotuliukas.gif



ai negaila - vistiek visos turimos per mazos biggrin.gif biggrin.gif
Papildyta:
tiesa, gal zinot kas kur dar galima horoskopu nusipirkti? Siauliuose nera...
Atsakyti
QUOTE(Ruti @ 2010 03 23, 11:48)
Va ka perskaiciau facebooke:

Stora, graži, spalvota ir pati šviežiausia - lietuviška trolių karoliukų reikšmių knyga. Čia rasite didelius paveiksliukus, išsamius aprašymus, prekių kodus ir kainas. Perkantiems už 250lt - knygga nemokamai, norintiems - 20lt. (Pasiūlymas galioja ir knygą rasite didžiosiose prekybos vietose)

O kai as apie sita knyga paklausiau Panoramoje, tai pardaveja myke myke ir nusuko kalba i kita puse  sad.gif  Kodel pirkdama uz bevei 400 as jos negavau  mad.gif

Vakar "panoramoj" troliams išleidau 305lt., o brolis 390lt. Nei vienas negavom jokios knygos g.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 03 23, 15:33)
Tai kad visos kaip susitare..: negrazus kankolas, negrazus kankolas..., o as ir nesakiau, kad grazus, kaina grazi... doh.gif

Jei jau negražus, tai negražus, ką čia slėpt. O šiuo atveju tai net ir kaina negraži. Tai ir drebiam tiesiai šviesiai. Ir apskritai mes čia informacija dalinamės - kainos, galimybės ir pan.. Ką gali žinot, kada kuriai užplauks nusipirkt tokį kankolą? Ir nervuotis tikrai nėr ko mirksiukas.gif
Atsakyti
Na ir as nesusilaikiau, nesudalyvavusi konkurse blush2.gif Mano groziai-jusu teismui 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dovis: 23 kovo 2010 - 16:24
Ale kokios aktyvios visos, nespėju balsuoti thumbup.gif

QUOTE(Sadi @ 2010 03 23, 12:10)
tie parašymai ebay tai mane nervuoja - Authentic trollbeads handmade.... nu tai koks gi authentic???  doh.gif


Taigi visi stiklinukai yra handmade, t.y. rankų darbo, ne štampovkė mirksiukas.gif Kalbant apie trolius, tai pabrėžiama aiškinant, kodėl to paties pavadinimo karoliukai gali atrodyti skirtingai.

Nufotkinau savo gražuoliuką, kuris vakar pas mane atkeliavo. Ne trolis, ale vis vien trolis biggrin.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 03 23, 17:13)
Ale kokios aktyvios visos, nespėju balsuoti  thumbup.gif
Taigi visi stiklinukai yra handmade, t.y. rankų darbo, ne štampovkė  mirksiukas.gif Kalbant apie trolius, tai pabrėžiama aiškinant, kodėl to paties pavadinimo karoliukai gali atrodyti skirtingai.

Nufotkinau savo gražuoliuką, kuris vakar pas mane atkeliavo. Ne trolis, ale vis vien trolis  biggrin.gif

user posted image


fainas ir negroznas, ir lobius gerus saugo wub.gif
Atsakyti
Kuri is musu Jurgita Cepuliene su ta balta apyranke?
Numiriau, isskydau, susileidau, apakau, apsiseiliojau, nu zodziu be amo...
Atsakyti
Sveikutes, aciu visoms uz balsus 4u.gif 4u.gif ir Dovis einu uz tave prabalsuoti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nidalaura @ 2010 03 23, 17:18)
Kuri is musu Jurgita Cepuliene su ta balta apyranke?
Numiriau, isskydau, susileidau, apakau, apsiseiliojau, nu zodziu be amo...

aš žinau biggrin.gif ji mūsų būrio biggrin.gif

Papildyta:
QUOTE(drugeliukaiten @ 2010 03 23, 17:23)

Nidalaura, va ir baltosios savininkė biggrin.gif
Atsakyti
Jurgita, as tave MYLIU 4u.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2010 03 23, 16:44)
  Aš pati į tą kainą net nepažiūrėjau pirmą syk, teko grįžt, vėžliui į akis pažiūrėt biggrin.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Papildyta:
QUOTE(jova @ 2010 03 23, 16:52)
ai negaila - vistiek visos turimos per mazos  biggrin.gif  biggrin.gif



Zinomas reikalas... lotuliukas.gif
Atsakyti