Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads

Apklausa: Sekantis Jūsų pirkinys: (45 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(erilukaha @ 2010 03 23, 13:32)
Koks grozis, ir pavasariu kvepia.. wub.gif

Pasaka wub.gif

QUOTE(erilukaha @ 2010 03 23, 13:37)
Gal norit apsalt... blink.gif

schmoll.gif , visai negražus mano skoniui.

QUOTE(nidalaura @ 2010 03 23, 14:37)
cia uosviene, ar kaip  lotuliukas.gif  labai atsiprasau uosvienes is anksto  4u.gif  cia ne as, cia tautosaka sako, kad uosvienes kobros...

Nu jau ne, aš matyt iš tų retų egzempliorių, kuiriai ne kobra papuolė. Bet va, jei anyta kokia proga grynų padovanotų, tai būtų galima įsigyt simboliškai. Nors gal geriau tiktų angelas ir demonas.
Atsakyti


Net susinervujau... cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 23 kovo 2010 - 15:14
QUOTE(erilukaha @ 2010 03 23, 16:02)
Jooo...gerai sakai... mirksiukas.gif as irgi saulutes neipirkau, kazko ten tai bandysiu pasisotint akimis lotuliukas.gif

jei tai sugebi esi unreal biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(nidalaura @ 2010 03 23, 15:02)

Kodel dabar Dashai bloga diena? Pavasariska tokia, nieko visai  smile.gif

Aj, atėjau į darbą ir prisimniau, kad man ne į darbą o į klinikas, planuotam vizitui reikėjo, o taksiukas paleistas buvo. Tai lėkiau ten. 2 val šalau tikra to žodžio prasme koridoriui ir laukiau. Nors man tereikėjo kad išrašytų atsakymą šeimos gydytojui. Tada lėkiau darban, ten emailas lūžta, visi puola, visi pikti, visiem visko reik DABAR doh.gif net apsiblioviau iš streso tyliai tyliai. Nevalgius negėrus, tai dar piktesnė biggrin.gif Darbų milijonai, o niekas nesidaro viskas vietoj.. Vnžo tokia neviltis ir pyktis... Bet reik kažkaip apsiramint kad tos durnos nuotaikos namo neparnešt, nereik kad namiškiai mano pyktį sugertų. Tai va. Tokia ir diena. Eisiu kavos, IKI nusipirkau bais skanių sausainių "Šnekučiai" jei ką - iš įvairių sėklyčių ir grūdų, tikrai neblogi rolleyes.gif Ir kavinsiuos.
Atsakyti
SONG, facebooke matau, kad vieną tavo draugų žinau smile.gif mano kraštietis, jei tas g.gif D. F. inicialai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(simre @ 2010 03 23, 16:06)

schmoll.gif , visai negražus mano skoniui.




Man irgi schmoll.gif , as apie kaina, turejau omeny doh.gif
Atsakyti
QUOTE(light blue @ 2010 03 23, 15:12)
jei tai sugebi esi unreal biggrin.gif

Sugebi/ nesugebi, bet kartais neleidžia finansai ir turi tvardyt savo norus... doh.gif O kai pasižiūri kas kokią gėrybę nukovė, tai taip saldžiai gaižiai pavydėlis grizina... Liepia į Megą važiuot.. Tiek priežasčių kankolui atsiranda, tegul ir pačiam pigiausiam lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(erilukaha @ 2010 03 23, 15:16)
Man irgi  schmoll.gif , as apie kaina, turejau omeny doh.gif

Nežinau, bet tarkim kaina panaši kaip senąją žemę kažkas papirko ,bet man jie net iš tolo nesulyginami schmoll.gif Jau čia tikrai kažkoks special egzempliorius..
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2010 03 23, 16:14)
Eisiu kavos, IKI nusipirkau bais skanių sausainių "Šnekučiai" jei ką - iš įvairių sėklyčių ir grūdų, tikrai neblogi  rolleyes.gif Ir kavinsiuos.



Nu ir gerai, einu tau palaikyt kompanija drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(light blue @ 2010 03 23, 16:12)
jei tai sugebi esi unreal biggrin.gif



A tai kaip nesugebet, kai saskaita tuscia lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
credit24 pasikviesti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2010 03 23, 16:19)
Nežinau, bet tarkim kaina panaši kaip senąją žemę kažkas papirko ,bet man jie net iš tolo nesulyginami  schmoll.gif  Jau čia tikrai kažkoks special egzempliorius..


Nz, nz...nesuprantu schmoll.gif As net bijau, garsiai i eteri pasakyt...kad visai negrazu, tik va kaina kosmine doh.gif Ka zinai, gal kam grazu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 23 kovo 2010 - 15:25
QUOTE(erilukaha @ 2010 03 23, 15:10)
Net susinervujau... cool.gif

Ko dabar?

Dasha, užuojauta dėl sunkios dienos console.gif Ir aš būnu ne tam pasauly, kai nevalgius. Kas blogiausia - tada smegeninė visiškai atsijungia, nepriklausomai nuo mano norų ir pastangų.
Atsakyti
QUOTE(light blue @ 2010 03 23, 16:22)
credit24 pasikviesti lotuliukas.gif



Aha...tai kad as ligone, bet ne visai beviltiska lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(simre @ 2010 03 23, 16:27)
Ko dabar?



Tai kad visos kaip susitare..: negrazus kankolas, negrazus kankolas..., o as ir nesakiau, kad grazus, kaina grazi... doh.gif
Atsakyti