Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads

Apklausa: Sekantis Jūsų pirkinys: (45 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Kikirike @ 2010 03 23, 13:46)


schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(light blue @ 2010 03 23, 12:42)
Aš geresnį posakį žinau tongue.gif
"Dėl skonio nesiginčyjama..." - tarė katinas laižydamas pauodegį.

Juoda, bet tiesa. Kiekvienam savo. O jei nelabai patinka, tai galima tiesiog nutylėti, bet gal tai galioja, kai daugiau bendrauji g.gif O kai ateini iš belen kur, drebi viską, ką manai ir tiek g.gif



O dar ir pavydas gali, cia pakist koja...Zinai kai zmones neiperka tai prasideda, o kam , o kodel....Nors as neturtuole, bet nerukau, negeriu, nesinarkasinu... lotuliukas.gif I klubus nevaikstau, tai ir sutaupau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(indreY @ 2010 03 23, 12:47)


aciu 4u.gif tik pasitikslinau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikirike @ 2010 03 23, 12:46)



Nu raso, kad unuka autentiska troliams... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 23 kovo 2010 - 11:52
QUOTE(erilukaha @ 2010 03 23, 12:47)
O dar ir pavydas gali, cia pakist koja...Zinai kai zmones neiperka tai prasideda, o kam , o kodel....Nors as neturtuole, bet nerukau, negeriu, nesinarkasinu... lotuliukas.gif I klubus nevaikstau, tai ir sutaupau lotuliukas.gif


as irgi taip galvoju ,siaip kai kurioms draugems kai pasisakiau apie trollius tai akis tik ispute kai pamate kainas blush2.gif ir ziuri i mane,nu blyn,juk isvis beveik niekam neleidziu pinigu,sau skiriu tikrai mazai pinigu,tai galiu tureti sioki toki pomegi ax.gif kiekvienam savo... vienos leidzia rubams,kvepalams...kitos troliams lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(erilukaha @ 2010 03 23, 12:50)
Nu raso, kad unuka autentiska troliams... g.gif


nu man tai kazkaip itartinai atrodo g.gif

o siaip merginos ar yra kazkoks puslapis kuriame galima butu patikrtinti tu uniku ar siaip karoliuku kodus kurie isimti is gamybos ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikirike @ 2010 03 23, 12:54)
as irgi taip galvoju ,siaip kai kurioms draugems kai pasisakiau apie trollius tai akis tik ispute kai pamate kainas  blush2.gif ir ziuri i mane,nu blyn,juk isvis beveik niekam neleidziu pinigu,sau skiriu tikrai mazai pinigu,tai galiu tureti sioki toki pomegi  ax.gif kiekvienam savo... vienos leidzia rubams,kvepalams...kitos troliams  lotuliukas.gif
Papildyta:
nu man tai kazkaip itartinai atrodo  g.gif



Jooo, rode per telika mergina, vartojancia narkotikus, tai i men. isleidzia 3000 lt. vien narkotikam, tai kiek troliu iseina... doh.gif Ir ko gi prastesne tau liga lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 23 kovo 2010 - 11:58
as tai geriu... ir i kluba megstu nueit... ir sukneliu kokia 30 turiu...
alia dar ir del troliu esu pamisusi...
gal ir daugoka pomegiu vienai moteriskai lotuliukas.gif

Atsakyti
va kokiu yra biggrin.gif

http://cgi.ebay.it/M...=item1c1060f5b5
Atsakyti
QUOTE(nidalaura @ 2010 03 23, 12:57)
as tai geriu... ir i kluba megstu nueit... ir sukneliu kokia 30 turiu...
alia dar ir del troliu esu pamisusi...
gal ir daugoka pomegiu vienai moteriskai  lotuliukas.gif



Nemanau, kad per daug, gyveni viena kart...be tik nesa kisene.. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 03 23, 12:57)
Jooo, rode per telika mergina, vartojancia narkotikus, tai i men. isleidzia 3000 lt. vien narkotikam, tai kiek troliu iseina... doh.gif  Ir ko gi prastesne tau liga lotuliukas.gif


oho,kiek troliu iseitu lotuliukas.gif
beje uzvakar sese stovi prie kazkokiu saldainiu,sako,ziurek akcija,sakau-eik jau,pora pakuciu saldainiu ir trolis iseina lotuliukas.gif ot skaiciuoju dabar doh.gif
QUOTE(nidalaura @ 2010 03 23, 12:57)
as tai geriu... ir i kluba megstu nueit... ir sukneliu kokia 30 turiu...
alia dar ir del troliu esu pamisusi...
gal ir daugoka pomegiu vienai moteriskai  lotuliukas.gif


nu tai a ko blogai tureti daugiau pomegiu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Lorute @ 2010 03 23, 12:58)



Jo nu kokie jie man grazus...macius buvau anksciau , galiu nuoroda atsiust kur tokiu daug...norejau maziukam gal nupirkt, bet gal sakau nereik makalosint... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lorute @ 2010 03 23, 12:58)


bet cia ne trolis g.gif
Atsakyti