Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads

Apklausa: Sekantis Jūsų pirkinys: (45 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Lorute @ 2010 03 23, 13:04)
Tai, kad troliu ir nereikia derint biggrin.gif
Ai, bet sitas konkursas geru emociju duoda kazkaip ax.gif Toks be piktumu, visi uz visus balsuoja lotuliukas.gif Toks juokingas konkursas lotuliukas.gif

Man patiko komentarai keli po mano foto. Man rodos Laura is musu chebros, ane? smile.gif Nes ten gerai atsake kazkokia Emilijai, kuriai neptiko mano apyranke biggrin.gif Sako pati tu be skonio lotuliukas.gif Saunuole thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(indreY @ 2010 03 23, 12:19)
Man patiko komentarai keli po mano foto. Man rodos Laura is musu chebros, ane?  smile.gif Nes ten gerai atsake kazkokia Emilijai, kuriai neptiko mano apyranke  biggrin.gif Sako pati tu be skonio  lotuliukas.gif Saunuole thumbup.gif

lotuliukas.gif aha ten musiske thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikirike @ 2010 03 23, 11:15)
Ruti, o iskur tu zinai,kad taves neirase i sarasus?  g.gif mane tai vyras irase,kai pirko apyranke,tai tikiuosi,kad tikrai irase  g.gif


Troliene sake, kad kortelei reikalingas vardas, pavarde ir tel. nr. Niekas manes nieko nepaklause schmoll.gif Bet Troliene pazadejo irasyti rolleyes.gif
Is tiesu, o kada bus to korteles unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruti @ 2010 03 23, 11:48)
Va ka perskaiciau facebooke:

Stora, graži, spalvota ir pati šviežiausia - lietuviška trolių karoliukų reikšmių knyga. Čia rasite didelius paveiksliukus, išsamius aprašymus, prekių kodus ir kainas. Perkantiems už 250lt - knygga nemokamai, norintiems - 20lt. (Pasiūlymas galioja ir knygą rasite didžiosiose prekybos vietose)

O kai as apie sita knyga paklausiau Panoramoje, tai pardaveja myke myke ir nusuko kalba i kita puse  sad.gif  Kodel pirkdama uz bevei 400 as jos negavau  mad.gif


Man dave ta knyga Megoj be problemu.
Atsakyti
QUOTE(Ruti @ 2010 03 23, 12:27)
Troliene sake, kad kortelei reikalingas vardas, pavarde ir tel. nr. Niekas manes nieko nepaklause  schmoll.gif Bet Troliene pazadejo irasyti  rolleyes.gif
Is tiesu, o kada bus to korteles  unsure.gif


a....nu tai mano vyras irase tuos duomenis...bet laukiam Trolienes komentaru kada bus tos korteles,ir kokia ten nuolaidele bus su ja g.gif
Atsakyti
QUOTE(Song @ 2010 03 23, 00:30)
Žemę ką tik pardavė už 438 eurus mega_shok.gif


mjooo, va čia tai meilė troliams...... nebent į kokią kolekciją.

QUOTE(Ruti @ 2010 03 23, 10:48)
O kai as apie sita knyga paklausiau Panoramoje, tai pardaveja myke myke ir nusuko kalba i kita puse  sad.gif  Kodel pirkdama uz bevei 400 as jos negavau  mad.gif


keista kaip skaityt apie Panoramą.... aš kai pirkau tai be jokių klausimų ir nuolaidą pritaikė po 10lt, ir lipdukus pačios suklijavo ir priminė kad surinkus 4lipdukus gausiu stikliuką. g.gif

Dėl to ebay tai nyku jei taip sukčiauja..... bet vakar vakare kai stebėjau to belaruso aukcijonus - aktyvumas nerealus. Aš tai tik vakas įsiskaičiau į jo pavadinimą Beads Deal Usa, o visada skaičiau kad BeadsBelarusa lotuliukas.gif doh.gif


Smagus facebuke konkursėlis smile.gif spalvotas. Man patinka apyrankės su bardakėliu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(indreY @ 2010 03 23, 12:19)
Man patiko komentarai keli po mano foto. Man rodos Laura is musu chebros, ane?  smile.gif Nes ten gerai atsake kazkokia Emilijai, kuriai neptiko mano apyranke  biggrin.gif Sako pati tu be skonio  lotuliukas.gif Saunuole thumbup.gif



As, as cia ta kur krutine uz savas ax.gif
Yra toks labai geras posakis, juo gyvenime vadovaujuosi - gali kritikuoti, jei pats gali padaryti geriau. Tegul ideda savo apyranke, tada kritikuoja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovis @ 2010 03 23, 12:05)
O tai apsimoka, taip per aplinkui siustis?
Na ne, mes Noa dryziu nenukovem. Kitam aukcione Jova juos paeme.
Pats bidina? A dar ir taip galima? Nu jei nieks neperka, tai reik paciam kaina sukelti. Jei $ karolis ivertintas 25. O perka po18-19. Tai pats ir nuperka. Bet, tai nesazininga pirkeju atzvilgiu.O koks jo ten vardas, pagal ka matai,kad tai jis bidina?
Nu ne belarusas, bet mes taip praminem ir kam reikia iskarto susigaudo apie ka kalba eina biggrin.gif



Apsimoka, tik brangesnius...Bet siaip as jau pati padariau kortele, tik pasiimt reik, bet va vaikai serga, tai nz vyrui turbut neduos, mano parasu reik... g.gif

O del bidinimo,tai atsistoji ant bid, ir matai kaip kas bidina, nu negali but, kad atejau ir iskart jei pvz stovi kaina 20 dol, tai ateinu ir pastatau 40, po to nieks nebidina, vel pastatau 50...

Man taip buvo, pastate tarpininke ir nuejo miegot, tai kazkas uzbidino, gal tas pats pardavejas...ir nupirkta, tad ateina laiskas, tipo suteikia man sansa atiduoda uz ta mano pastatyta suma didziausia, nes buvau priespaskutine, tai turbut pats pardavejas ir nupirko.. lotuliukas.gif

O del sazines..tai jie perekupai as taip suprantu, jie uzsidirpt nori, ju cia duona, ...
Nors pas sita baltarusa visi aukcijonai taip vyksta, zmones pagauti azarto, nuperka, daugiau nei aplkamai ebay parduoda ne aukcijone... doh.gif

As taip viena papirkau, nu bet as ten pati apsizioplinau, liepiau statyt iki tokios sumos, ir islekiau, skubejau labai, kai gryzau perziuriu, o mamyte, ka as parasiau, bet jau pastatyta buvo, tai nuskilo smikiui...Nu bet i nuostoli nenuejau, bet savikaina su nuolaidom nupirkau lotuliukas.gif
Atsakyti

QUOTE(erilukaha @ 2010 03 23, 11:35)
Apsimoka, tik brangesnius...

Bet ir pigienas apsimoka. Ypac imant urmu lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dovis: 23 kovo 2010 - 11:40
Aš geresnį posakį žinau tongue.gif
"Dėl skonio nesiginčyjama..." - tarė katinas laižydamas pauodegį.

Juoda, bet tiesa. Kiekvienam savo. O jei nelabai patinka, tai galima tiesiog nutylėti, bet gal tai galioja, kai daugiau bendrauji g.gif O kai ateini iš belen kur, drebi viską, ką manai ir tiek g.gif
Atsakyti
QUOTE(nidalaura @ 2010 03 23, 13:32)
As, as cia ta kur krutine uz savas ax.gif
Yra toks labai geras posakis, juo gyvenime vadovaujuosi - gali kritikuoti, jei pats gali padaryti geriau. Tegul ideda savo apyranke, tada kritikuoja  smile.gif

Aciu 4u.gif

drinks_cheers.gif Labai teisingai!!!

Aš tai neįžeidi esu, juk kiekvienam savo irnesakyk.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo indreY: 23 kovo 2010 - 11:46
QUOTE(nidalaura @ 2010 03 23, 12:32)
As, as cia ta kur krutine uz savas ax.gif
Yra toks labai geras posakis, juo gyvenime vadovaujuosi - gali kritikuoti, jei pats gali padaryti geriau. Tegul ideda savo apyranke, tada kritikuoja  smile.gif


merginos, cia trollis? g.gif

http://cgi.ebay.it/w...em=260573405579
Atsakyti