Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads

Apklausa: Sekantis Jūsų pirkinys: (45 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(erilukaha @ 2010 03 20, 22:30)
As be zodziu blush2.gif

Tipo nustebai? lotuliukas.gif Ji be žodžiū matote.. Anos temoj man rodos nepritrūkai mirksiukas.gif
Atsakyti


Va,...pagal ta sarasa ir isdavinesim pasvordus gossip.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2010 03 20, 22:13)
Nugi parodyk tu man našlaites  doh.gif  nesuprantu kurios jau jos čia..

Nugis šitos šviesiame fone:
user posted image
Panoramoj stende buvo trys - visos stipriai pablukusios. O mano turima ryški ryški bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2010 03 21, 00:32)
Tipo nustebai?  lotuliukas.gif  Ji be žodžiū matote.. Anos temoj man rodos nepritrūkai  mirksiukas.gif



Tai mes cia pagrindines "plepses" bis.gif
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2010 03 20, 23:30)
malonu gi  drinks_cheers.gif  biggrin.gif būtų nejuokinga jei nebūt tiesa biggrin.gif čia aš kuri pasižadu po kiekvieno kankolo nepirkt, ir vistiek kišui nosį ir plepu  doh.gif  Plepedama imu pavydėt naujų ir vėl lekiu pirkt  blink.gif  doh.gif


o plepeti malonu,man isvis dabar kai viskas nauja tai uoj kaip idomu,daug ka nauja suzinai - naujas hobis,malonus hobis thumbup.gif
Dabar uzsimaniau ta knyga paskaityti apie trollius doh.gif nu tai kaip man ja gauti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikirike @ 2010 03 20, 22:24)
mes irgi kaip tik diskutavom kad labai skirtingi karoliukai,ypac kur daugiau spalvu - kai rinkausi papuga sokoladine tai keturios buvo,ir visos koloritais ir dydziais skirtingos  doh.gif

Va va, aš kažkaip bijočiau užsakinėti internetu stiklinius trolius g.gif Man ir stikliukai turi būt maždaug panašaus storumo, o ir spalvas tik "gyvai" matant normaliai derint gali...
Atsakyti
QUOTE(Rimaz @ 2010 03 20, 22:35)
Nugis šitos šviesiame fone:
user posted image
Panoramoj stende buvo trys - visos stipriai pablukusios. O mano turima ryški ryški bigsmile.gif

Aiiišku, šiandien beje rinkausi, vienas variantas buvo jos, bet supratau, kad labiau noriu dykymos gėlelės, ale finale akvapelinė pastelė ir žaliašarvuotis nugalėjo, šiaip abu seniai jie buvo kritę į akį.
Kas Megoj bandėt kažką keisti? Nepatikusį/sugedusį?
Atsakyti
QUOTE(drugeliukaiten @ 2010 03 21, 00:18)
Sveikutes 4u.gif  Nugi kaip aciu uz naujus namus, ojau priplepejot tai daug daug 4u.gif  Man vyriskis parnese siandien karoli uz 8 dolerius, tai net labai grazus  biggrin.gif  Ir prabos yra smile.gif  Ir atejo is Olandijos per 3 dienas, galetu tokiu daugiau buti wub.gif



Niu parodyk nail.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 03 20, 22:36)
Tai mes cia pagrindines "plepses" bis.gif

drinks_cheers.gif

QUOTE(Kikirike @ 2010 03 20, 22:37)
o plepeti malonu,man isvis dabar kai viskas nauja tai uoj kaip idomu,daug ka nauja suzinai - naujas hobis,malonus hobis  thumbup.gif
Dabar uzsimaniau ta knyga paskaityti apie trollius  doh.gif nu tai kaip man ja gauti  g.gif


Tik vienas kelias yra unsure.gif Aš skaičiuoju, tik galai niekaip nesueina..
QUOTE(Rimaz @ 2010 03 20, 22:38)
Va va, aš kažkaip bijočiau užsakinėti internetu stiklinius trolius g.gif Man ir stikliukai turi būt maždaug panašaus storumo, o ir spalvas tik "gyvai" matant normaliai derint gali...

Tai vat būtent. Aš gyvai čiupinau, ale diena pasitaikė, kad ant apyrankės tik sudabrai, tai vienas storesnis nei visi kiti, kitas aukštesnis. Ir žinai kas durniausia?? Kad tai mane ERZINA. Tikrai, imu negerai jaustis. Dar taip nebuvo. Nemanykit, nesiekiu idealumo, kad kankolai būt identiško dydžio, bet kažkas ne taip ir taškas.
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2010 03 21, 00:38)
Kas Megoj bandėt kažką keisti? Nepatikusį/sugedusį?


Keicia, be problemu...Drauge net auksinuka keite, nu aisku pigesni ant brangesnio, bet manau koks skirtumas... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2010 03 20, 22:38)
Aiiišku, šiandien beje rinkausi, vienas variantas buvo jos, bet supratau, kad labiau noriu dykymos gėlelės, ale finale akvapelinė pastelė ir žaliašarvuotis nugalėjo, šiaip abu seniai jie buvo kritę į akį.
Kas Megoj bandėt kažką keisti? Nepatikusį/sugedusį?

Aha, aš pirkdama tas gėles irgi rinkausi tarp dykumos gėlės ir naujosios našlaitės. Bet našlaitės nugalėjo dėl savo violetinio ryškumo.
Beje, Panoramoj man pasirodė gerokai prapirkti troliai (lyginant su vaizdu savaitės pradžioje). Tai prekyba klesti, matyt cool.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 03 20, 22:42)
Keicia, be problemu...Drauge net auksinuka keite, nu aisku pigesni ant brangesnio, bet manau koks skirtumas... ax.gif

Kaip manai, man dėl nederamumo pakeistų? Na ta prasme be rimtos priežasties, tiesiog kad netinka... Durna, bet nu netinka man jis.
Atsakyti