Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads

Apklausa: Sekantis Jūsų pirkinys: (45 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Sadi @ 2010 03 23, 11:10)
Pas tą belarusa pirkau trolio užsegimą  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  wub.gif

Tai, kad jis ne belarusas lotuliukas.gif

QUOTE(Kikirike @ 2010 03 23, 11:11)
o as tai labai norejau raudonos,bet su dabar gautom dovanu unikom nu nelabai man derinasi raudona  blush2.gif  merginos gal jus patarsite kaip man cia ka suderinti,as ziauriai megstu raudona spalva,tai negi reikes nuimti tas unikas  unsure.gif

Nu man tai viskas cia dera g.gif Tai jau ir sita foto desi i konkursa? bigsmile.gif
Atsakyti
Kikirike, pritariu Bitelei 4u.gif Nebent ta pirma unika kazkiek kliuti gali, bet ir tai, kai priversi daugiau, gal ir ji ten visai gerai isipaisys mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikirike @ 2010 03 23, 11:11)
  merginos gal jus patarsite kaip man cia ka suderinti,as ziauriai megstu raudona spalva,tai negi reikes nuimti tas unikas  unsure.gif




As gal...cia kokiu nefritu raudonu atspalviu keleta ideciau, gal kokiu baltu keleta,pvz su cirkoniu,ar balti purslai...neisivaizduoju, kokia tau graziau, ar raudona su rudu, ar raudona su juodu, ar raudona su baltu, ar net raudona su melyna...Bet gal marguciu dabar nereik, dabar keleta vienspalviu,...nors ka as cia patarineju...jus cia dauguma mylit rainiukus visokius, as tai daugiau vienspalvius...

O, sugalvojau, tau cia truksta akmenuku, kei nz ka pirkt, jie visada pagerina padeti,, cia tiks ir rozinis kvarcas, ir duminis topazas, o gal net ir oniksas su raudona drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Bitelė @ 2010 03 23, 11:16)
drinks_cheers.gif ta tai tikrai gali būti įdomu.
ačiū už pagyras.

Nežinau gal nuotrauka klaidina, bet man atrodo, kad su unikomis kaip tik dera raudona. Na bent jau ta antrąja, kuri arčiau šokoladinės papūgos. Juolab, kad raudona spalva būna labai įvairi. Pabandyki padėlioki konkrečius raudonus stikliukus šalai unikų 4u.gif


nu aciu,gal istikruju kai daugiau prisides visai kitaip atrodys g.gif bet as ziauriai keliu noriu,o man rodos jie visiskai nesideres:
noriu voverytes
noriu plienas baltume
cia sitiek karoliukai labai daug prisiminimu suteikia blush2.gif

QUOTE(Lorute @ 2010 03 23, 11:23)

Nu man tai viskas cia dera g.gif Tai jau ir sita foto desi i konkursa? bigsmile.gif


nu zinokis is pradziu masciau,kad seses vel prasysiu ,kad pafotkintu,nes ir savo fotkins,poto pamaciau kiek uz kitas uzbalsavo,tai kazkaip tais dabar net nekyla ranka siusti foto unsure.gif vistiek matau,kad be sansu laimeti unsure.gif
beje,issiunciau savo mamos apyranke,kad sudalyvautu konkurse,o jos neideda-galvoaju,kad gal negavo mano e-mailo,nu persiunciau dar karta,ale vistiek neidejo verysad.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

QUOTE(Dasha @ 2010 03 22, 23:16)
Indrė Dulskytė ir Eglė Jackevičiūtė mūsiškės?
Ale iki balandio šeštos tai ojojojooj kokios marios laiko dar...


Taip taip rolleyes.gif Ten man atrodo svetimu ir nelabai yra hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruti @ 2010 03 23, 11:29)
Kikirike, pritariu Bitelei  4u.gif  Nebent ta pirma unika kazkiek kliuti gali, bet ir tai, kai priversi daugiau, gal ir ji ten visai gerai isipaisys  mirksiukas.gif


as irgi mastau,kad gali kliuti tas vaivorikstynis,nors jis realiai labai blyskus,cia foto atrodo toks ryskus,o istikro toks persvieciamas ax.gif nu reikia daugiau susideti ax.gif

QUOTE(erilukaha @ 2010 03 23, 11:30)
As gal...cia kokiu nefritu raudonu atspalviu keleta ideciau, gal kokiu baltu keleta,pvz su cirkoniu,ar balti purslai...neisivaizduoju, kokia tau graziau, ar raudona su rudu, ar raudona su juodu, ar raudona su baltu, ar net raudona su melyna...Bet gal marguciu dabar nereik, dabar keleta vienspalviu,...nors ka as cia patarineju...jus cia dauguma mylit rainiukus visokius, as tai daugiau vienspalvius...

O, sugalvojau, tau cia truksta akmenuku, kei nz ka pirkt, jie visada pagerina padeti,, cia tiks ir rozinis kvarcas, ir duminis topazas, o gal net ir oniksas su raudona drinks_cheers.gif


labai aciu uz patarimus - as adabar kai pamaciau tuos nefritus tai man irgi gera ideja...beje vat rasiau,kad labai noriu plieno baltuma ideti,siaip as manau kad dabar daugiau vienspalviu reiktu,ale kai pradedi deti pagal reiksmes tai vel kazkas nesigauna doh.gif o apie akmenukus as irgi mastau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikirike @ 2010 03 23, 10:30)
noriu voverytes
noriu plienas baltume

g.gif Na bet šitie ne raudoni...
Atsakyti
Nu va,pasiskundziau ir idejo mamo apyranke blush2.gif
Jei nesunku ir kam patinka,tai gal galite prabalsuoti blush2.gif

http://www.facebook....id=347565271544

aciu sakau uz mamyte thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikirike @ 2010 03 23, 11:30)
nu zinokis is pradziu masciau,kad seses vel prasysiu ,kad pafotkintu,nes ir savo fotkins,poto pamaciau kiek uz kitas uzbalsavo,tai kazkaip tais dabar net nekyla ranka siusti foto unsure.gif vistiek matau,kad be sansu laimeti  unsure.gif
beje,issiunciau savo mamos apyranke,kad sudalyvautu konkurse,o jos neideda-galvoaju,kad gal negavo mano e-mailo,nu persiunciau dar karta,ale vistiek neidejo  verysad.gif

Idejo idejo thumbup.gif jau maciau mirksiukas.gif
Nu as ziuriu, kad uz IndreY labai balsuoja, net mano draugai ziuriu nuvare uz ja prabalsavo, tiesa prabalsavo uz daugeli lotuliukas.gif Nes dauguma apyrankiu patiko lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikirike @ 2010 03 23, 10:36)


nu bet kokios kokybiskos foto thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Bitelė @ 2010 03 23, 11:34)
g.gif Na bet šitie ne raudoni...


nu tai vat ,kad ne raudoni,bet juos tikrai isigysiu ax.gif na siaip as dar kazkada noresiu odinukes,tai manau teks perkelti vienus ant vienos,kitus ant kitos ir viskas issispres thumbup.gif

Beje, Odeta -cia musiske? g.gif
Papildyta:
QUOTE(Lorute @ 2010 03 23, 11:36)
Idejo idejo thumbup.gif jau maciau mirksiukas.gif
Nu as ziuriu, kad uz IndreY labai balsuoja, net mano draugai ziuriu nuvare uz ja prabalsavo, tiesa prabalsavo uz daugeli lotuliukas.gif Nes dauguma apyrankiu patiko lotuliukas.gif


aga,idejo blush2.gif
tai as manau ,kad visi vistiek prabalsuoja ne vien uz draugus,o ir uz tas kur patinka labai thumbup.gif
o beje,klausimas,juk vienas zmogus uz ta pacia foto tik viena karta galia balsuoti ane? g.gif

QUOTE(Ruti @ 2010 03 23, 11:38)
nu bet kokios kokybiskos foto    thumbup.gif  wub.gif


aciu,cia mano sesutes darbas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikirike @ 2010 03 23, 12:36)
Nu va,pasiskundziau ir idejo mamo apyranke  blush2.gif
Jei nesunku ir kam patinka,tai gal galite prabalsuoti  blush2.gif

http://www.facebook....id=347565271544

aciu sakau uz mamyte  thumbup.gif  4u.gif

Prabalsuota! mirksiukas.gif
Atsakyti