Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads

Apklausa: Sekantis Jūsų pirkinys: (45 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Bitele, raudonoji apyranke labai faina thumbup.gif Cia dukriuko? O taviske dar reiketu papildyti ir bus irgi ciki piki mirksiukas.gif
Atsakyti
Ruti, taip...
Reiks pildyti...Kai vaikai pasveiks, eisu sudarinėti norų sąrašą.
Atsakyti
QUOTE(Bitelė @ 2010 03 23, 09:57)
Ruti, taip...
Reiks pildyti...Kai vaikai pasveiks, eisu sudarinėti norų sąrašą.


Pasveiks 4u.gif Nepergyvenk mirksiukas.gif

O mano norai kasdien keiciasi doh.gif Vis dar neapsisprendziu, kuria linkme eiti doh.gif
Atsakyti
4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Ruti @ 2010 03 23, 11:01)
Pasveiks  4u.gif Nepergyvenk  mirksiukas.gif

O mano norai kasdien keiciasi  doh.gif Vis dar neapsisprendziu, kuria linkme eiti  doh.gif



Zinok ne tu viena tokia,...as irgi rinkau perlu apyranke, net uzsegima keiciau su perlu, bet va teko atidet ja i sona, o pabaigiau rinkt kita, tai daba stovi perline, neuzbaikta, ir net neziuriu i ja...Reik sugalvot kaip ja pagyvint , ji man tokia niuri, reik koki kalorita inest, gal raudona... g.gif
Papildyta:
QUOTE(Bitelė @ 2010 03 23, 10:57)
Ruti, taip...
Reiks pildyti...Kai vaikai pasveiks, eisu sudarinėti norų sąrašą.



Jau kai vaikai serga, tai ziauru, nepakliusiu as i Panorama per atidaryma, nors ir vyras vaziuoja i Vilniu, ...maziauias ziauriai atkrito, nors ir kitas itartinas,... g.gif kvarabos neranda nieks... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(light blue @ 2010 03 22, 21:12)

na tai kurią dabar čia favorite padaryti g.gif ir paleisti per savo facebooką g.gif tongue.gif ką siūlote už korupciją? lotuliukas.gif


Taigi nebūtina už vieną balsuoti, galima už visas iš SM bigsmile.gif

QUOTE(Dovis @ 2010 03 22, 21:24)
Panos, man toks klausimas stojo biggrin.gif Ar nereiktu albume esanti bardakeli pratvarkyti? Ar laikom pradziu pradzias ir t.t.  Man gerai kaip yra, bet noreciau ir jusu nuomne isgirsti?


Man tai vienodai, kartais net įdomu, kurie karoliukai pas žmogų buvo pirmieji. ar po to apyrankė išlaikė tą koloritą, ar buvo nugrybauta visai kita linkme, kaip pvz. mano atveju biggrin.gif

QUOTE(erilukaha @ 2010 03 22, 21:33)
Taip gavo, issius...


O mano dar nėra doh.gif

QUOTE(Bitelė @ 2010 03 23, 09:06)
Labas rytas,

pasirodysiu nefritus.  ax.gif Net foto dariau tam, kad suprasčiau, ar šviesusis surado savo vietą, ar ne doh.gif


Jau koooks grožis wub.gif
Atsakyti
Pas tą belarusa pirkau trolio užsegimą thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(simre @ 2010 03 23, 09:12)
438*3.45=1511,1Lt
1511,1/71.1=21.25 karoliukai po 79 lt (skaičiuojant megos kaina).
Tą žemę tik ant pakylos pasidėt ir žiūrėt... Nors turbūt tas, kuris žemę nusipirko, karolių turi daugiau, nei mes visos kartu sudėjus. Tai ir tas 21 karolis nebegelbėtų.



O jei...,o as dar galvojau nupirkt kada nors ja... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 03 23, 11:09)
4u.gif
Papildyta:
Zinok ne tu viena tokia,...as irgi rinkau perlu apyranke, net uzsegima keiciau su perlu, bet va teko atidet ja i sona, o pabaigiau rinkt kita, tai daba stovi perline, neuzbaikta, ir net neziuriu i ja...Reik sugalvot kaip ja pagyvint , ji man tokia niuri, reik koki kalorita inest, gal raudona... g.gif
Papildyta:
Jau kai vaikai serga, tai ziauru, nepakliusiu as i Panorama per atidaryma, nors ir vyras vaziuoja i Vilniu, ...maziauias ziauriai atkrito, nors ir kitas itartinas,... g.gif  kvarabos neranda nieks... doh.gif


o as tai labai norejau raudonos,bet su dabar gautom dovanu unikom nu nelabai man derinasi raudona blush2.gif merginos gal jus patarsite kaip man cia ka suderinti,as ziauriai megstu raudona spalva,tai negi reikes nuimti tas unikas unsure.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(jova @ 2010 03 23, 10:01)
sveikos 4u.gif as ir noreciau prie jusu sektos prisijungt, mat tokia pikta motera Dovis priverte (smurtu ir jega smile.gif ) nusipirkt apyranke ir karoliuku ax.gif  biggrin.gif labai uzkreciamas cia reikalas, 6 ryta keliaus ir puoliau pre kompiuterio, kad paziureciau ka pavyko nusipirkti doh.gif  doh.gif sakiau pirksiu kas man patinka... o visu 'limited editions' nesivaikysiu  rolleyes.gif



Nu sveika...tik jei dar turi galimybe, tai geriau bek, kiek kojos nesa...nes sekta cia tikrai pikta, paskutines kelnes numaus...Bet jei turi dauk kelniu , tai lik... lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Bitelė @ 2010 03 23, 10:06)
pasirodysiu nefritus.  ax.gif Net foto dariau tam, kad suprasčiau, ar šviesusis surado savo vietą, ar ne doh.gif



Labai grazus raudoni nefritai, as kazkaip itartinai i juos ziurejau, bet dabar patinka, jie taip pagyvina, tas ju koloritas ryskus,labai apyrankes atgaivina... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jova @ 2010 03 23, 09:01)
sveikos 4u.gif as ir noreciau prie jusu sektos prisijungt, mat tokia pikta motera Dovis priverte (smurtu ir jega smile.gif ) nusipirkt apyranke ir karoliuku ax.gif 

Nu va matai, norek zmogui gero, o ima ir apkaltina biggrin.gif Daba, tai tikrai gausi su kokiu Thoro kujum lotuliukas.gif

QUOTE(jova @ 2010 03 23, 09:13)
cia gal tas kuri as paeimiau ax.gif baltas su juodu?

Neerzink Noa, paskui nedraugaus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 03 23, 10:10)

Man tai vienodai, kartais net įdomu, kurie karoliukai pas žmogų buvo pirmieji. ar po to apyrankė išlaikė tą koloritą, ar buvo nugrybauta visai kita linkme, kaip pvz. mano atveju  biggrin.gif

drinks_cheers.gif ta tai tikrai gali būti įdomu.
ačiū už pagyras.
QUOTE(Kikirike @ 2010 03 23, 10:11)
o as tai labai norejau raudonos,bet su dabar gautom dovanu unikom nu nelabai man derinasi raudona  blush2.gif

Nežinau gal nuotrauka klaidina, bet man atrodo, kad su unikomis kaip tik dera raudona. Na bent jau ta antrąja, kuri arčiau šokoladinės papūgos. Juolab, kad raudona spalva būna labai įvairi. Pabandyki padėlioki konkrečius raudonus stikliukus šalai unikų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 03 23, 11:10)
O mano dar nėra  doh.gif



Tai mano tarpininke sake kad eina pas drauge i UK , o paskui ta persiuncia , cia...Tai man ir tai ilgai eina, tu gal parasyk jam laiska, ar ka...Nu nieko, tavo graziausia turbut, gaila jam buvo atsisveikint, tai paskutine issiunte mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Dovis @ 2010 03 23, 11:15)
Neerzink Noa, paskui nedraugaus smile.gif



Nu, nu, nu...jei nedraugaus, man pasiskuskit, mirksiukas.gif as jai priminsiu, kaip bulves mano nukase... lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Sadi @ 2010 03 23, 11:10)
Pas tą belarusa pirkau trolio užsegimą  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  wub.gif



Nu bet jis man ten idomus...jis ten pats bidina... blink.gif
Atsakyti