Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads

Apklausa: Sekantis Jūsų pirkinys: (45 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Labas rytas smile.gif

Ir aš apšalau kainą pamačiusi...

QUOTE(Song @ 2010 03 23, 00:30)
Žemę ką tik pardavė už 438 eurus mega_shok.gif

Atsakyti
Labas rytas smile.gif
QUOTE(Song @ 2010 03 23, 00:30)
Žemę ką tik pardavė už 438 eurus mega_shok.gif

438*3.45=1511,1Lt
1511,1/71.1=21.25 karoliukai po 79 lt (skaičiuojant megos kaina).
Tą žemę tik ant pakylos pasidėt ir žiūrėt... Nors turbūt tas, kuris žemę nusipirko, karolių turi daugiau, nei mes visos kartu sudėjus. Tai ir tas 21 karolis nebegelbėtų.
Atsakyti
sveikos 4u.gif as ir noreciau prie jusu sektos prisijungt, mat tokia pikta motera Dovis priverte (smurtu ir jega smile.gif ) nusipirkt apyranke ir karoliuku ax.gif biggrin.gif labai uzkreciamas cia reikalas, 6 ryta keliaus ir puoliau pre kompiuterio, kad paziureciau ka pavyko nusipirkti doh.gif doh.gif sakiau pirksiu kas man patinka... o visu 'limited editions' nesivaikysiu rolleyes.gif
Atsakyti
Labas rytas,

pasirodysiu nefritus. ax.gif Net foto dariau tam, kad suprasčiau, ar šviesusis surado savo vietą, ar ne doh.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bitelė: 23 kovo 2010 - 09:08
Bitele - koks grozis - na va tau raudona kolorita iseina rinkti,ale man nelabai blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovis @ 2010 03 22, 23:18)
Koks dryzuotasis?
Papildyta:
Ai radau biggrin.gif


cia gal tas kuri as paeimiau ax.gif baltas su juodu?
Atsakyti
QUOTE(Kikirike @ 2010 03 23, 09:11)
Bitele - koks grozis - na va tau raudona kolorita iseina rinkti,ale man nelabai  blush2.gif  4u.gif

ačiū, bet ta rausvoji - raudonoji ne man. mirksiukas.gif Be to, manau, kad tos spalvos toje apyrankėje jau užteks. O gal būti, kad jai pildantis nebeliks ir tos raudonos...Dar daug laiko praeis, kol ji taps pilna.
Manoji bus rudai pilka biggrin.gif

tiesa, Dovis, albumėlyje mano pradžias gali pakeisti šiomis nuotraukomis. Ačiū.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bitelė: 23 kovo 2010 - 09:18
QUOTE(Bitelė @ 2010 03 23, 10:14)
ačiū, bet ta rausvoji - raudonoji ne man. mirksiukas.gif Be to, manau, kad tos spalvos  toje apyrankėje  jau užteks. O gal būti, kad jai pildantis nebeliks ir tos raudonos...Dar daug laiko praeis, kol ji taps pilna.
Manoji bus rudai pilka biggrin.gif


thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Bitelė @ 2010 03 23, 09:06)
pasirodysiu nefritus.  ax.gif

Man raudonoji labai graži wub.gif O ten unika ar kažkas, ko aš nepažįstu?
Atsakyti
QUOTE(simre @ 2010 03 23, 09:18)
Man raudonoji labai graži  wub.gif  O ten unika ar kažkas, ko aš nepažįstu?

ačiū. Ne ne unika, ten fantazijos žiedas. Man pačiai raudonoji kol kas gražesnė. Na bet tai ne mano spalva...Antroje apyrakėje kol kas trūksta karoliukų, o ir tas šviesusis nefritas nelabai ten limpa.
Atsakyti
QUOTE(Bitelė @ 2010 03 23, 10:21)
ačiū. Ne ne unika, ten fantazijos žiedas. Man pačiai raudonoji kol kas gražesnė. Na bet tai ne mano spalva...Antroje apyrakėje kol kas trūksta karoliukų, o ir tas šviesusis nefritas nelabai ten limpa.

Labas rytas

Kai susides daugiau, gal kitaip atrodys. Man irgi oranzinis sarvuotis atrode toks issisokelis tarp rudesniu.Bet zebriuko oranziniai taskuciai labai atitiko
Atsakyti
QUOTE(danske @ 2010 03 23, 09:38)
Kai susides daugiau, gal kitaip atrodys. Man irgi oranzinis sarvuotis atrode toks issisokelis tarp rudesniu.Bet zebriuko oranziniai taskuciai labai atitiko

gali būti, kad taip ir bus.
Atsakyti