Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads

Apklausa: Sekantis Jūsų pirkinys: (45 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Noa @ 2010 03 22, 22:04)
Aš irgi -ienė, nu ir ką, esu baisiai rimta motera. Kaip gali būt nerimta, jei esi -ienė?  bigsmile.gif  Visos -ienės yra skirtos vaikus rikiuot ir diedams uodegas spardyt. Ai ir dar aiškint, kas kur pabrango ir kas nuo ko numirė bigsmile.gif O -aitės visokios - tai ten chi chi, cha cha, mažvaikės biggrin.gif

Danske, klok, ką ten sukaupei. Tiek laiko kaupei, viešink, prošepani, tauta pageidauja razobratsia, čto k čiemu bigsmile.gif

Įkalbėjai, užsirašom į sąrašą: tooorooooo kūūū ūū ūūjisss.. Nu va.
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 03 22, 23:04)
Aš irgi -ienė, nu ir ką, esu baisiai rimta motera. Kaip gali būt nerimta, jei esi -ienė?  bigsmile.gif  Visos -ienės yra skirtos vaikus rikiuot ir diedams uodegas spardyt. Ai ir dar aiškint, kas kur pabrango ir kas nuo ko numirė bigsmile.gif O -aitės visokios - tai ten chi chi, cha cha, mažvaikės biggrin.gif

Danske, klok, ką ten sukaupei. Tiek laiko kaupei, viešink, prošepani, tauta pageidauja razobratsia, čto k čiemu bigsmile.gif


Pas musu geradare yra antra cakra, aukso ola, kinietiskas murziukas, dar vienas kinietis, senovinis tupakas, pora unicu. Skrenda zvirbliukas ir morka. Visa kita matosi albumely.
O kaupiu nuo blush2.gif blush2.gif vasario pradzios
Atsakyti
QUOTE(danske @ 2010 03 22, 23:10)
O kaupiu nuo  blush2.gif  blush2.gif vasario pradzios

A kur iki tol buvai - gėda! biggrin.gif

Nors kita vertus, kaupi efektyviai rolleyes.gif

Dėl foto kokybės nepergyvenk, nereik čia į visokias Erszebeth lygiuotis - konkuruosim mes tarpusavy bigsmile.gif
Atsakyti
Na, as su savo kuklia pradziu pradzia i konkursa tikrai nelisiu, o ir fotikas labai nekoks blush2.gif Bet jau prabalsavau uz visas, man labiausiai patikusias apyrankes ax.gif Aisku, tokiu buvo ne viena ir ne dvi biggrin.gif Zodziu sekmes visoms dalyvaujancioms 4u.gif

QUOTE(Bitelė @ 2010 03 22, 18:04)
na, ką nuotraukos apžiūrėtos, balsai atiduoti biggrin.gif Reiks gal ir savąją kuklią pradžią nufotografuoti. Juolab, kad šandien pagaliau nefritus parsinešiau. Jie puikūs, gaila tik kad šviesųjį kiek šiltensį įsivaizdavau. Na bet gal prigis ir tas šaltasis.


apsirodyk ir cia ax.gif

QUOTE(Noa @ 2010 03 22, 22:04)
Aš irgi -ienė, nu ir ką, esu baisiai rimta motera. Kaip gali būt nerimta, jei esi -ienė?  bigsmile.gif  Visos -ienės yra skirtos vaikus rikiuot ir diedams uodegas spardyt. Ai ir dar aiškint, kas kur pabrango ir kas nuo ko numirė bigsmile.gif O -aitės visokios - tai ten chi chi, cha cha, mažvaikės biggrin.gif


va cia tai rimtas poziuris drinks_cheers.gif pritariu visomis keturiomis drinks_cheers.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ruti: 22 kovo 2010 - 22:17
QUOTE(Noa @ 2010 03 22, 23:13)
A kur iki tol buvai - gėda! biggrin.gif

Nors kita vertus, kaupi efektyviai rolleyes.gif

Dėl foto kokybės nepergyvenk, nereik čia į visokias Erszebeth lygiuotis - konkuruosim mes tarpusavy bigsmile.gif

Iki tol bandziau atsispirti ir neuzsikresti.
Atsakyti
Prabalsuota, pakomentuota. mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos, nespeju skaityti, o apie rasyma pasvajoti belieka 4u.gif Reik ir man gal padalyvauti su kokia apyranke sitam konkursely:ax:
Danske unika viena ir dar odele 4u.gif Dziusta vargsai maiselyje, bijau ,kad nesublogtu 4u.gif Jei jau uzsikretei, tai jau viskas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(drugeliukaiten @ 2010 03 22, 23:39)
Sveikos, nespeju skaityti, o apie rasyma pasvajoti belieka 4u.gif Reik ir man gal padalyvauti su kokia apyranke  sitam konkursely:ax: 
Danske unika viena ir dar odele 4u.gif  Dziusta vargsai maiselyje, bijau ,kad nesublogtu 4u.gif  Jei jau uzsikretei, tai jau viskas mirksiukas.gif

Vistiek keisim sublogusius i tokius pat nedavalgiusius ax.gif . Zinok, as pati nebesuskaiciuoju ko ir kiek.Viskas gerai. Prisiminiau, kad uzgavenes dar keliauja. Dar tamsu perliuka drauge pamirso ideti. Kam jis man? Nebent nauja ideja blush2.gif
O dabar kiekviena laisva minute zvejoju sand. Uzsimaniau, kaip vaikas saldainio mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(danske @ 2010 03 22, 23:45)
Vistiek keisim sublogusius i tokius pat nedavalgiusius ax.gif . Zinok, as pati nebesuskaiciuoju ko ir kiek.Viskas gerai. Prisiminiau, kad uzgavenes dar keliauja. Dar tamsu perliuka drauge pamirso ideti. Kam jis man? Nebent nauja ideja  blush2.gif
O dabar kiekviena laisva minute zvejoju sand. Uzsimaniau, kaip vaikas saldainio mirksiukas.gif

Tamsus perliukas - baisiai geras daiktas, jis prie visko tinka ir viską sukilnina wub.gif Praktiškai prie ko nori dėk rolleyes.gif

Tas sand ir tikrai į saldainį panašus biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 03 22, 23:54)
Tamsus perliukas - baisiai geras daiktas, jis prie visko tinka ir viską sukilnina wub.gif Praktiškai prie ko nori dėk rolleyes.gif

Tas sand ir tikrai į saldainį panašus biggrin.gif

Bet mano dabartinej nelabai. Nors matysiu. O sand labai noreciau visu . Atskiriant sidabriukais. Butu vasarine ledinuku apyranke. Bet ,zinai, pasvajosiu ir praeis mirksiukas.gif
Man reikia vizijos.Nemoku matyt karoliuko grozio, jei nezinau koks tures buti kitas. Zinant , kad sand rinksis ilgai, ilgai , galvoju apie gintaru-violetine. Bet sviesiu gintaru.

Labai noreciau rozinio kaspino,visi jie turetu prasme. Bet kam jie tokie riuzavi, riuzavi.

Atsakyti
Nu va, sakiau geru vietu neisduoti doh.gif Kas nukovet mano papuga is "belaruso"? lotuliukas.gif Praita karta tokia gera kaina pardave, o si karta uz 24.5$ doh.gif nebeapsimokejo.
Papildyta:
Jei dar kam ka reikia pratrinti, pervadinti ar dar ka padaryti, tai rasykit biggrin.gif
Atsakyti
Žemę ką tik pardavė už 438 eurus mega_shok.gif
Atsakyti