Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads

Apklausa: Sekantis Jūsų pirkinys: (45 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
o visas foto konkurse eina pamatyti, duokite nuorodą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(light blue @ 2010 03 22, 21:31)
o visas foto konkurse eina pamatyti, duokite nuorodą smile.gif

http://www.facebook....id=347565271544 ir eik next next next... pamatysi visas wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 03 22, 20:50)
Erilukaha, tu (ar tavo tarpininkė) gavote bulvę?


Taip gavo, issius...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 22 kovo 2010 - 21:44
Kuri esate Daiva A. Kiba labai pažįstamos esame? g.gif

Ale kad -aičių daug lotuliukas.gif
Papildyta:
tik dėl tų -aičių nieko blogo nepamanykite, kai nežinai jūsų, tai atrodo, kad jauniklės visiškos brangiu malonumu bovyjasi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(light blue @ 2010 03 22, 22:41)
Kuri esate Daiva A. Kiba labai pažįstamos esame? g.gif

Ale kad -aičių daug lotuliukas.gif
Papildyta:
tik dėl tų -aičių nieko blogo nepamanykite, kai nežinai jūsų, tai atrodo, kad jauniklės visiškos brangiu malonumu bovyjasi biggrin.gif



lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 22 kovo 2010 - 21:44
QUOTE(light blue @ 2010 03 22, 21:41)
Kuri esate Daiva A. Kiba labai pažįstamos esame? g.gif

Ale kad -aičių daug lotuliukas.gif
Papildyta:
tik dėl tų -aičių nieko blogo nepamanykite, kai nežinai jūsų, tai atrodo, kad jauniklės visiškos brangiu malonumu bovyjasi biggrin.gif

nu atsiprašau.. .tai ką man jau -ienei galvot? Lengvai pagyvenus baisiai rimta motera?
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2010 03 22, 21:45)
nu atsiprašau.. .tai ką man jau -ienei galvot? Lengvai pagyvenus baisiai rimta motera?

Ciocė tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(light blue @ 2010 03 22, 22:21)
Dasha, na mes įvairios, tai ir matosi ant apyrankių. Man reik "teisingo" vaizdo, kad karolis ilgio pločio, diametro to paties būtų, kaip kazarmoje doh.gif Ir dar sidabriniai kažkokie neaišku kokie. Šiaip cherubo noras man labai nesuvokiamas, bet gal ir nieko, nes katė man kaip pirštukinė lėlė, tas sidabriukas kaip kokia kašaro galva ant nykščio pamauta. Bet turėsiu ir jį biggrin.gif O jei jau paimu cherubą, tai jamu ir plunksnas biggrin.gif ir dar zanzibaras vilioja biggrin.gif teatro kaukės iš konteksto krenta. Man nesigauna kažkokio vieno įvykio įforminti per karolį, man turi viskas dėliotis į pasakojimą, nu durna boba, sunkinuosi padėti lotuliukas.gif Bet nuo savęs nepabėgsi.

O karolis liežuvis nėra sukurtas? Darbo pobūdį apibūdintų lotuliukas.gif

Tikrai, mano visai kitos spalvos, kaip ne visu doh.gif Visu svelnios, moteriskos..... Man reikia bardakinio vaizdo. Kuo jie skirtinegesnio dydzio ir ilgio, tuo man butu graziau. Graziausi visokie issivepe, bedanciai , butu gerai ilgiausiom ausim. Tik bezdionkos ir pleksnes pagal prigimti priklause.
Grazuolis man juokdarys. Bet bijau, kad nenulakstytu tie burbuliukai. Ji patupdyciau ant odinukes, ir sidabriukus. Ir taip ziuriu, ir kitaip, o ant odinukes sidabriukai geriausia
Atsakyti
QUOTE(light blue @ 2010 03 22, 22:08)
Man rodosi jūs drąsiai čia viena už kitą eteryje balsuojat, ar negali jūsų lauk išmesti iš konkurso g.gif


O kodėl turėtų? bigsmile.gif tai gi čia visas ir smagumas 4u.gif

QUOTE(light blue @ 2010 03 22, 22:12)
Nu kiek žiūriu į jūsų apyrankes, tiek patinka daugelio ir toks vaizdas, kad su savąja grybą pjaunu, kad spalvas pasirinkau durnas doh.gif arba reik labai mikliai surinkti, kad vaizdas būtų, arba nežinau doh.gif
Papildyta:
na tai kurią dabar čia favorite padaryti g.gif ir paleisti per savo facebooką g.gif tongue.gif ką siūlote už korupciją? lotuliukas.gif
beje, konkursą laimėjusi gauna...? tik nesakykite, kad SPA schmoll.gif


rinkinyje Pavasario gėlės, kuris pirmai vietai skirtas, karoliukai tai šeši, tad... procentą imk karoliukais biggrin.gif lotuliukas.gif

QUOTE(Dasha @ 2010 03 22, 22:16)
Indrė Dulskytė ir Eglė Jackevičiūtė mūsiškės?
Ale iki balandio šeštos tai ojojojooj kokios marios laiko dar...


tik menkos dvi savaitės, kuriose dar ir velykos turi įtilpti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(danske @ 2010 03 22, 21:48)
Tikrai, mano visai kitos spalvos, kaip ne visu doh.gif  Visu svelnios, moteriskos.....  Man reikia bardakinio vaizdo. Kuo jie skirtinegesnio dydzio ir ilgio, tuo man butu graziau. Graziausi visokie issivepe, bedanciai , butu gerai ilgiausiom ausim. Tik bezdionkos ir pleksnes pagal prigimti priklause.
Grazuolis man juokdarys. Bet bijau, kad nenulakstytu tie burbuliukai. Ji patupdyciau ant odinukes, ir sidabriukus. Ir taip ziuriu, ir kitaip, o ant odinukes sidabriukai geriausia

danske, o kada savo apyrankę parodysi? Nes lyg dar nesu mačius g.gif
Atsakyti
QUOTE(Enita @ 2010 03 22, 22:52)
danske, o kada savo apyrankę parodysi? Nes lyg dar nesu mačius g.gif

Yra pirma puse albumuke. Tik is manes fotografas, kaip is ozkos gelininke. Po ateinancio savaitgalio pasiimsiu kita puse. Dar pora pakeliui. Tada pasirodysiu visa. Kaip ir pilna turetu buti.

Paziurejau. Yra. Tik bedanciukas ir Tibeto zebriukas nepakliuvo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo danske: 22 kovo 2010 - 22:03
QUOTE(Dasha @ 2010 03 22, 22:45)
nu atsiprašau.. .tai ką man jau -ienei galvot? Lengvai pagyvenus baisiai rimta motera?

Aš irgi -ienė, nu ir ką, esu baisiai rimta motera. Kaip gali būt nerimta, jei esi -ienė? bigsmile.gif Visos -ienės yra skirtos vaikus rikiuot ir diedams uodegas spardyt. Ai ir dar aiškint, kas kur pabrango ir kas nuo ko numirė bigsmile.gif O -aitės visokios - tai ten chi chi, cha cha, mažvaikės biggrin.gif

Danske, klok, ką ten sukaupei. Tiek laiko kaupei, viešink, prošepani, tauta pageidauja razobratsia, čto k čiemu bigsmile.gif
Atsakyti