Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads

Apklausa: Sekantis Jūsų pirkinys: (45 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Noa @ 2010 03 22, 20:32)
Veeeelnias, prašikau savo dryžuotąjį dry.gif Dalyvavau iki pat galo, ir prakišau. Tfū. Kas rasit kitą, parodykit biggrin.gif



Koks dryzuotasis?
Papildyta:
Ai radau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tvynė @ 2010 03 22, 19:58)
Ačiū 4u.gif  Tik konkurse tikrai nedalyvausiu. Kažkoks durnumas man šiuo klausimu užėjo doh.gif Va, kai prisiruošiu nufotografuot viską, pasirodysiu jums ir viskas.
Ievos soduose anądien pardavėja tik sučiulbo: "oi, pasirodykit, kas pas jus čia gražaus", aš rankovę tik trūkt žemyn: "nerodysiu"   schmoll.gif  doh.gif  lotuliukas.gif
Ačiū, na, ne vieną blush2.gif 



Zinok ne tu viena, man irgi nervina, kai stvere uz rankos, parodykit, irgi slepiu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 22 kovo 2010 - 21:40
QUOTE(erilukaha @ 2010 03 22, 21:18)
Zinok ne tu viena, man irgi nervina, kai stvere uz rankos, parodykit, irgi slepiu...

Vėl liniuotę pametei?? blink.gif Manęs už rankos apart vaiko ir bendradarbių niekas netraukia schmoll.gif
Atsakyti
Dasha, na mes įvairios, tai ir matosi ant apyrankių. Man reik "teisingo" vaizdo, kad karolis ilgio pločio, diametro to paties būtų, kaip kazarmoje doh.gif Ir dar sidabriniai kažkokie neaišku kokie. Šiaip cherubo noras man labai nesuvokiamas, bet gal ir nieko, nes katė man kaip pirštukinė lėlė, tas sidabriukas kaip kokia kašaro galva ant nykščio pamauta. Bet turėsiu ir jį biggrin.gif O jei jau paimu cherubą, tai jamu ir plunksnas biggrin.gif ir dar zanzibaras vilioja biggrin.gif teatro kaukės iš konteksto krenta. Man nesigauna kažkokio vieno įvykio įforminti per karolį, man turi viskas dėliotis į pasakojimą, nu durna boba, sunkinuosi padėti lotuliukas.gif Bet nuo savęs nepabėgsi.

O karolis liežuvis nėra sukurtas? Darbo pobūdį apibūdintų lotuliukas.gif
Atsakyti
O Daiva su tuo gausiu rinkiniu mūsiškė?
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2010 03 22, 21:16)
Indrė Dulskytė ir Eglė Jackevičiūtė mūsiškės?
Ale iki balandio šeštos tai ojojojooj kokios marios laiko dar...

Pirmoji taigi indreY (net ant nuotraukos kamputyje parašyta mirksiukas.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Enita: 22 kovo 2010 - 21:23
QUOTE(light blue @ 2010 03 22, 21:21)
O karolis liežuvis nėra sukurtas? Darbo pobūdį apibūdintų lotuliukas.gif
lotuliukas.gif lotuliukas.gif


QUOTE(Enita @ 2010 03 22, 21:21)
Pirmoji taigi IndreY (net ant nuotraukos kamputyje parašyta mirksiukas.gif )

Joptarartai.. doh.gif
Atsakyti
Panos, man toks klausimas stojo biggrin.gif Ar nereiktu albume esanti bardakeli pratvarkyti? Ar laikom pradziu pradzias ir t.t. Man gerai kaip yra, bet noreciau ir jusu nuomne isgirsti?
Atsakyti
QUOTE(Dovis @ 2010 03 22, 21:24)
Panos, man toks klausimas stojo biggrin.gif Ar nereiktu albume esanti bardakeli pratvarkyti? Ar laikom pradziu pradzias ir t.t.  Man gerai kaip yra, bet noreciau ir jusu nuomne isgirsti?

Manau išimam... Tuo labiau, kad ten ne pervertos apyrankės, o tik vis pilnėjančios.. mastau.gif Nebent būtų kita apyrankės variacija. Mano gali mesti lauk irnesakyk.gif
Atsakyti
Metam senąsias, ir mano draugei pirktą išmesk, ką ax.gif
Atsakyti
Dovis, mano išimk bent jau pradžią wink.gif Kai galėsiu ką gausiau parodyti, įmesiu, nes dabar...man pačiai skaudu žiūrėti lotuliukas.gif
Atsakyti
Bet tai kokios sumaišties tas konkursas įnešė biggrin.gif
Atsakyti