Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads

Apklausa: Sekantis Jūsų pirkinys: (45 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Man tai įdomu, ar ten yra nors viena dalyvė ne iš mūsų palatos? cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Zmogiuke @ 2010 03 22, 21:52)
Musu musu musu ta Mazenyte smile.gif
Cia seniau fotkinta, buvau rodzius kazkada smile.gif

Taigis nuorodikes imetam uz ka prabalsuot thumbup.gif Bo uz svetimas nebalsuosiu tikrai, tik uz SM thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Enita @ 2010 03 22, 21:59)
Man tai įdomu, ar ten yra nors viena dalyvė ne iš mūsų palatos? cool.gif

Gal kokia viena lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tvynė @ 2010 03 22, 15:16)
Vienmetės, vienmetės  mirksiukas.gif Tik, kad miestas, bent jau profilyje, pas tave kitas. O katės pas mane abi smagiai tupi- ir sidabrinė, ir stiklinė:

user posted image


Miestas tas pats, bent jau kuriam laikui, profilio nepaisyk cool.gif gal kada meetą padarysim ir susipažinsim wink.gif

Labai tavo apyrankė wub.gif

Man šnd atėjo kažkoks zaplyvas doh.gif Cherubo noriu blink.gif (jis ir primintų gimtadienį, bent kas į temą) aš tokia nemylėtoja visokių angelėlių ir kitų seilionių, man jie saldu, bet NORIU doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo light blue: 22 kovo 2010 - 21:04
QUOTE(Lorute @ 2010 03 22, 21:01)
Taigis nuorodikes imetam uz ka prabalsuot thumbup.gif Bo uz svetimas nebalsuosiu tikrai, tik uz SM thumbup.gif

As nelabai tikiu, kad laimeciau, nes ten jus toookiu groziu prirodet, kad be sansu biggrin.gif
Nu, bet kad jau taip sakot, tai metu nuorodele:
http://www.facebook.com/#!/photo.php?p...id=347565271544
Atsakyti
http://cgi.ebay.de/T...=item3a58ef21b1
Nebrangus sypseniukas. Tik kaip tas pardavejas jums????? Rupi man sand, ziuriu i ji, bet... nedristu.
Atsakyti
QUOTE(Zmogiuke @ 2010 03 22, 22:04)
As nelabai tikiu, kad laimeciau, nes ten jus toookiu groziu prirodet, kad be sansu biggrin.gif
Nu, bet kad jau taip sakot, tai metu nuorodele:
http://www.facebook.com/#!/photo.php?p...id=347565271544

Taigi grazi ta tavo apyranke thumbup.gif Prabalsavau ax.gif
Atsakyti
Man rodosi jūs drąsiai čia viena už kitą eteryje balsuojat, ar negali jūsų lauk išmesti iš konkurso g.gif

DRUGELIUK, dėkui už nykštuką wub.gif
Atsakyti
QUOTE(light blue @ 2010 03 22, 21:08)
Man rodosi jūs drąsiai čia viena už kitą eteryje balsuojat, ar negali jūsų lauk išmesti iš konkurso g.gif

Tai kad sake, kvieskit draugus balsuoti smile.gif tai neturetu diskvalifikuoti smile.gif
Atsakyti
Nu kiek žiūriu į jūsų apyrankes, tiek patinka daugelio ir toks vaizdas, kad su savąja grybą pjaunu, kad spalvas pasirinkau durnas doh.gif arba reik labai mikliai surinkti, kad vaizdas būtų, arba nežinau doh.gif
Papildyta:
na tai kurią dabar čia favorite padaryti g.gif ir paleisti per savo facebooką g.gif tongue.gif ką siūlote už korupciją? lotuliukas.gif
beje, konkursą laimėjusi gauna...? tik nesakykite, kad SPA schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Zmogiuke @ 2010 03 22, 20:52)
Musu musu musu ta Mazenyte smile.gif
Cia seniau fotkinta, buvau rodzius kazkada smile.gif

Aaaaa, nu tirkai jau seniai matyta, reik dažniau wink.gif


QUOTE(light blue @ 2010 03 22, 21:12)
Nu kiek žiūriu į jūsų apyrankes, tiek patinka daugelio ir toks vaizdas, kad su savąja grybą pjaunu, kad spalvas pasirinkau durnas doh.gif arba reik labai mikliai surinkti, kad vaizdas būtų, arba nežinau doh.gif
Papildyta:
na tai kurią dabar čia favorite padaryti g.gif ir paleisti per savo facebooką g.gif tongue.gif ką siūlote už korupciją? lotuliukas.gif
beje, konkursą laimėjusi gauna...? tik nesakykite, kad SPA schmoll.gif

EIk jau eik.. mano iš viso vaizdo iškrenta.. nei šis nei tas, kas nufotkinę gražiai, kas suvėrę, o aš ką turėjau ta sudėjau ir viskas todėl ,kad patingėjau perfotkinti doh.gif
http://www.facebook....id=347565271544
Atsakyti
QUOTE(light blue @ 2010 03 22, 22:12)

na tai kurią dabar čia favorite padaryti g.gif ir paleisti per savo facebooką g.gif tongue.gif ką siūlote už korupciją? lotuliukas.gif
beje, konkursą laimėjusi gauna...? tik nesakykite, kad SPA schmoll.gif

Gauna naujaji rinkinuka mirksiukas.gif
Atsakyti
Indrė Dulskytė ir Eglė Jackevičiūtė mūsiškės?
Ale iki balandio šeštos tai ojojojooj kokios marios laiko dar...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dasha: 22 kovo 2010 - 21:18