Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads

Apklausa: Sekantis Jūsų pirkinys: (45 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Kikirike @ 2010 03 22, 20:16)
Nu va,o as dar neturiu su unikom normalios foto  doh.gif
nu bet merginos,jei jus nededat savo foto su tikrai nemazai karoliuku,tai man net geda deti  blush2.gif ale tikrai noreciau,mazum daugiau karoliuku laimeciau ,bet ka ten jau man....  unsure.gif


As idejau savo foto su keliais troliukais, buvo parasyta juk, kad galima deti net su vienu troliu smile.gif O galu gale koks skirtumas? irnesakyk.gif Koks skirtumas kiek turi troliuku, svarbu tai, kad tu jais jau domiesi 4u.gif Man nebuvo geda deti labai jau skurdzios apyrankes ax.gif blush2.gif Skurdi, bet labai vertinga man tongue.gif

Taip, kad... pirmyn!!! wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo indreY: 22 kovo 2010 - 18:27
Jus man pasakykit kur ten spausti balsui atiduoti.Matau kas balsavo, matau foto, o toliau? As savo nedesiu, bet mielai pabalsuociau , kad gautu ta, kuriai jie grazus.
Atsakyti
QUOTE(danske @ 2010 03 22, 20:27)
Jus man pasakykit kur ten spausti balsui atiduoti.Matau kas balsavo, matau foto, o toliau? As savo nedesiu, bet mielai pabalsuociau , kad gautu ta, kuriai jie grazus.

Reikia tapti pradžioje gerbėju, o tada spausti ant patinkančios foto "patinka" 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(indreY @ 2010 03 22, 19:25)
As idejau savo foto su keliais troliukais, buvo parasyta juk, kad galima deti net su vienu troliu smile.gif O galu gale koks skirtumas?  irnesakyk.gif Koks skirtumas kiek turi troliuku, svarbu tai, kad tu jais jau domiesi 4u.gif Man nebuvo geda deti labai jau skurdzios apyrankes  ax.gif  blush2.gif Skurdi, bet labai vertinga man  tongue.gif

Taip, kad... pirmyn!!! wink.gif


nu gal...gal ir man tada ideti... blush2.gif

Merginos,o jus galit kurios dedate pasisakyti ir imesti nuoroda,o tai as nelabai zinau kurios cia musu forumietes,o taip noretusi pabalsuoti uz jus blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikirike @ 2010 03 22, 20:33)
nu gal...gal ir man tada ideti...  blush2.gif

Merginos,o jus galit kurios dedate pasisakyti ir imesti nuoroda,o tai as nelabai zinau kurios cia musu forumietes,o taip noretusi pabalsuoti uz jus  blush2.gif  4u.gif


Prašau 4u.gif Jei balsuosite iš anksto dėkui ax.gif

O Jus aisku, nepatingėkite ir įdėkite nuotraukyte, juk blogiau tikrai nebus, tiesa? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo indreY: 22 kovo 2010 - 18:44
QUOTE(Kikirike @ 2010 03 22, 19:16)
Nu va,o as dar neturiu su unikom normalios foto  doh.gif
nu bet merginos,jei jus nededat savo foto su tikrai nemazai karoliuku,tai man net geda deti  blush2.gif ale tikrai noreciau,mazum daugiau karoliuku laimeciau ,bet ka ten jau man....  unsure.gif

Dek dek thumbup.gif

QUOTE(Song @ 2010 03 22, 19:24)
Dėl gerbėjų viskas aišku, jau seniai padaryta biggrin.gif
Beje, taviškę pažinau, neseniai juk rodei mirksiukas.gif

ax.gif


Ot visos konkuruosim tarpusavyje, kol kas SM dauguma lotuliukas.gif
Atsakyti
Idejau ir as ,ale dar be uniku,ryt gal nufotkinsiu su unikomis blush2.gif

Labai tikiuosi,kad laimes kuri nors forumiete thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikirike @ 2010 03 22, 18:51)
Idejau ir as ,ale dar be uniku,ryt gal nufotkinsiu su unikomis  blush2.gif

Labai tikiuosi,kad laimes kuri nors forumiete  thumbup.gif

Kitaip gi ir būti negali ,SM ima trolius thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2010 03 22, 14:24)
Na tu būtinai turi dalyvau konkurse, labai puiki apyrankė good.gif


Ačiū 4u.gif Tik konkurse tikrai nedalyvausiu. Kažkoks durnumas man šiuo klausimu užėjo doh.gif Va, kai prisiruošiu nufotografuot viską, pasirodysiu jums ir viskas.
Ievos soduose anądien pardavėja tik sučiulbo: "oi, pasirodykit, kas pas jus čia gražaus", aš rankovę tik trūkt žemyn: "nerodysiu" schmoll.gif doh.gif lotuliukas.gif

QUOTE(Enita @ 2010 03 22, 14:27)
Tvyne, labai graži apyrankė thumbup.gif Bet jei teisingai pamenu ir nieko nemaišau, tai lyg turi ne vieną apyrankę - parodyk ir kitų foto bigsmile.gif

Ačiū, na, ne vieną blush2.gif

Džiaugiuosi ir savo balsus skiriu syrelio grožiams wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 03 22, 17:19)
Eglė? Tuoj duosiu balsiuką  biggrin.gif
Ty ne kailis, o būsimas moherinis megztaliukas  biggrin.gif

Taip, Eglė aš biggrin.gif Ačiū labai aciuks.gif

QUOTE(Song @ 2010 03 22, 18:02)
Na/o/bet/tačiau panos, noriu žinot, kurios apyrankės mūsiškių, kad "like'us" suspaudyt biggrin.gif
Korumpuota ciocė aš blush2.gif  cool.gif

Tai būtinai, čia pas kaip mušk, vienaietininkai :vienas už visus, visi už vieną drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2010 03 22, 19:59)
Tai būtinai, čia pas kaip mušk, vienaietininkai :vienas  už visus, visi už vieną  drinks_cheers.gif  thumbup.gif

thumbup.gif
Perspekit kas dar dalyvausit, eisim balsuoti thumbup.gif O geriausiai tai is kart nuoradas savo imeskit ir bus paprasciausia thumbup.gif
Atsakyti
Aha, tiksliai, sumeskit nuorodas. O tai nubalsuosiu už svetimas biggrin.gif
Atsakyti