Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads

Apklausa: Sekantis Jūsų pirkinys: (45 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Kikirike @ 2010 03 20, 22:04)
yra pas mane seimoje ne vienas fotografas  thumbup.gif

ale faina... mes tai fotiką turim iš esmės neblogą, ale aš tai ką - vaiką, trolius ir pirmas žibuokles (beje šian mačiau snieguoles jau žydinčias good.gif gaila fotikas namie buvo), o vyras... niekaip neprisiruošia pasipraktikuot doh.gif tai fotkės tokios atsiprašant kaip su muiline.
Atsakyti
Nu ir tempai temose pasidarė doh.gif biggrin.gif
Važiuosiu ryt į Kauną, reiks į Megą užsukt ax.gif cool.gif
Šiand Panoramoj apžiūrėjau naująsias našlaites - kokios jos visos skirtingos bigsmile.gif Aš pati turiu tam baltam fone tokias ryškiai violetines su mėlynu atspalviu, o Panoramos stende buvo daug blyškesnės, ir visos labai skirtingos. Visgi stikliukus pirkti man norisi tik apčiupinėjus juos gyvai...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rimaz: 20 kovo 2010 - 22:10
QUOTE(Rimaz @ 2010 03 20, 22:10)
Nu ir tempai temose pasidarė doh.gif  biggrin.gif
Važiuosiu ryt į Kauną, reiks į Megą užsukt ax.gif cool.gif
Šiand Panoramoj apžiūrėjau naująsias našlaites - kokios jos visos skirtingos bigsmile.gif Aš pati turiu tam baltam fone tokias ryškiai violetines su mėlynu atspalviu, o Panoramos stende buvo daug blyškesnės, ir visos labai skirtingos. Visgi stikliukus pirkti man norisi tik apčiupinėjus juos gyvai...

Nugi parodyk tu man našlaites doh.gif nesuprantu kurios jau jos čia..

Gal kuri žinot kaip praėjusios temos plepiausių dešimtuką padaryti? Gi visai smagu.. O aš nemoku.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dasha: 20 kovo 2010 - 22:14
Sveikutes 4u.gif Nugi kaip aciu uz naujus namus, ojau priplepejot tai daug daug 4u.gif Man vyriskis parnese siandien karoli uz 8 dolerius, tai net labai grazus biggrin.gif Ir prabos yra smile.gif Ir atejo is Olandijos per 3 dienas, galetu tokiu daugiau buti wub.gif
Atsakyti
QUOTE(drugeliukaiten @ 2010 03 20, 22:18)
Sveikutes 4u.gif  Nugi kaip aciu uz naujus namus, ojau priplepejot tai daug daug 4u.gif  Man vyriskis parnese siandien karoli uz 8 dolerius, tai net labai grazus  biggrin.gif  Ir prabos yra smile.gif  Ir atejo is Olandijos per 3 dienas, galetu tokiu daugiau buti wub.gif

Olialiaaa čia koks?
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2010 03 20, 22:13)
Gal kuri žinot kaip praėjusios temos plepiausių dešimtuką padaryti? Gi visai smagu.. O aš nemoku.


Prašom biggrin.gif

first.gif Dasha 54
second.gif Kikirike 46
third.gif erilukaha 44
rasida 44
Song 40
Dovis 39
danske 32
Erszebeth 29
light blue 24
Enita 22
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2010 03 20, 22:13)
Gal kuri žinot kaip praėjusios temos plepiausių dešimtuką padaryti? Gi visai smagu.. O aš nemoku.

Enjoy biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2010 03 20, 23:09)
ale faina... mes tai fotiką turim iš esmės neblogą, ale aš tai ką - vaiką, trolius ir pirmas žibuokles (beje šian mačiau snieguoles jau žydinčias good.gif gaila fotikas namie buvo), o vyras... niekaip neprisiruošia pasipraktikuot  doh.gif  tai fotkės tokios atsiprašant kaip su muiline.


nu tai as nei fotiko nei laiko gylintis,nors kazkada labai buvau uzsivedusi,net i fotografija stoti norejau blush2.gif
jau yra snieguoliu?! bigsmile.gif geras thumbup.gif

QUOTE(Rimaz @ 2010 03 20, 23:10)
Nu ir tempai temose pasidarė doh.gif  biggrin.gif
Važiuosiu ryt į Kauną, reiks į Megą užsukt ax.gif cool.gif
Šiand Panoramoj apžiūrėjau naująsias našlaites - kokios jos visos skirtingos bigsmile.gif Aš pati turiu tam baltam fone tokias ryškiai violetines su mėlynu atspalviu, o Panoramos stende buvo daug blyškesnės, ir visos labai skirtingos. Visgi stikliukus pirkti man norisi tik apčiupinėjus juos gyvai...


mes irgi kaip tik diskutavom kad labai skirtingi karoliukai,ypac kur daugiau spalvu - kai rinkausi papuga sokoladine tai keturios buvo,ir visos koloritais ir dydziais skirtingos doh.gif
Atsakyti
Snieguolių yra pietinėj LT daly good.gif pati nustebau kai šian pamačiau, mažuutės dar, bet tokios mielos wub.gif Man jos tikras pavasario šauklys, nors pernai pamenu jos išaugo o paskui gerai atšalo. doh.gif Šiemet tikiuosi viskas, bus šilta ir šilčiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 03 20, 23:23)
Prašom  biggrin.gif

first.gif  Dasha  54
second.gif Kikirike  46
third.gif  erilukaha  44
rasida  44
Song  40
Dovis  39
danske  32
Erszebeth  29
light blue  24
Enita  22


ojetau doh.gif as antroje doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Dasha @ 2010 03 20, 23:28)
Snieguolių yra pietinėj LT daly good.gif pati nustebau kai šian pamačiau, mažuutės dar, bet tokios mielos wub.gif  Man jos tikras pavasario šauklys, nors pernai pamenu jos išaugo o paskui gerai atšalo.  doh.gif  Šiemet tikiuosi viskas, bus šilta ir  šilčiau biggrin.gif


pavasaris .... mmmm.... thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikirike @ 2010 03 20, 22:28)
ojetau  doh.gif  as  antroje  doh.gif

malonu gi drinks_cheers.gif biggrin.gif būtų nejuokinga jei nebūt tiesa biggrin.gif čia aš kuri pasižadu po kiekvieno kankolo nepirkt, ir vistiek kišui nosį ir plepu doh.gif Plepedama imu pavydėt naujų ir vėl lekiu pirkt blink.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 03 21, 00:23)
Prašom  biggrin.gif

first.gif  Dasha  54
second.gif Kikirike  46
third.gif  erilukaha  44
rasida  44
Song  40
Dovis  39
danske  32
Erszebeth  29
light blue  24
Enita  22



As be zodziu blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Dasha @ 2010 03 21, 00:30)
malonu gi  drinks_cheers.gif  biggrin.gif būtų nejuokinga jei nebūt tiesa biggrin.gif čia aš kuri pasižadu po kiekvieno kankolo nepirkt, ir vistiek kišui nosį ir plepu  doh.gif  Plepedama imu pavydėt naujų ir vėl lekiu pirkt  blink.gif  doh.gif



lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti