Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads

Apklausa: Sekantis Jūsų pirkinys: (45 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(mamile @ 2010 03 22, 16:22)



Aha, maciau, jis saulute turi, tik brangi pas ji... 4u.gif
Atsakyti

Erilukaha jau kas kas , aš spalvų nebijau, pas mane visi gi skirtingų spalvų faktiškai biggrin.gif Kaip tau su liniuote? Nesusidraugaujat?
Atsakyti
QUOTE(Troliene @ 2010 03 22, 16:00)
Konkursas tęsiasi iki balandžio 6 dienos 12 val

Kai Facebook'e vyksta konkursai, tai praso iki kaskurios datos atsiusti nuotraukas, tada jas publikuoja nuo sekancios datos, kad visi pradetu nuo tada balsuoti. Negi va pradeda, siandien konkursa ir kas diena vis papildom po nuotraukike bigsmile.gif Reik lygias galimybes visiems sudaryt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lorute @ 2010 03 22, 15:37)
Kai Facebook'e vyksta konkursai, tai praso iki kaskurios datos atsiusti nuotraukas, tada jas publikuoja nuo sekancios datos, kad visi pradetu nuo tada balsuoti. Negi va pradeda, siandien konkursa ir kas diena vis papildom po nuotraukike bigsmile.gif Reik lygias galimybes visiems sudaryt mirksiukas.gif

Bet jau yra papublikuota viena foto, vadinas, kas pirmesnis tas gudresnis. wink.gif Aš tai su savo kuklia apyranke nelįsiu jau, pabalsuosiu už kurią iš mūsiškių bigsmile.gif Tai kad nestabdykit, dėkit greičiau ,tada ir balsų daugiau surinksit.
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2010 03 22, 16:33)
Erilukaha jau kas kas , aš spalvų nebijau, pas mane visi gi skirtingų spalvų faktiškai biggrin.gif  Kaip tau su liniuote? Nesusidraugaujat?


Nu jo...cia man daugiau tinka... lotuliukas.gif

Niekaip... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2010 03 22, 16:38)
Bet jau yra papublikuota viena foto, vadinas, kas pirmesnis tas gudresnis. wink.gif Aš tai su savo kuklia apyranke nelįsiu jau, pabalsuosiu už kurią iš mūsiškių  bigsmile.gif  Tai kad nestabdykit, dėkit greičiau ,tada ir balsų daugiau surinksit.

As ir gal si karta pasuosiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 03 22, 15:44)
Nu jo...cia man daugiau tinka... lotuliukas.gif

Niekaip... schmoll.gif

O tai pavyko ją susikurt kažkur?
Atsakyti
Kol kas kuklios apyrankes facebook'e biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lorute @ 2010 03 22, 16:37)
Kai Facebook'e vyksta konkursai, tai praso iki kaskurios datos atsiusti nuotraukas, tada jas publikuoja nuo sekancios datos, kad visi pradetu nuo tada balsuoti. Negi va pradeda, siandien konkursa ir kas diena vis papildom po nuotraukike bigsmile.gif Reik lygias galimybes visiems sudaryt mirksiukas.gif



O as aplamai nedalyvausiu, nenoriu jokiuose fakebookuose registruotis... schmoll.gif
Girdejau apie tuos facebookus negraziu dalyku... cool.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 03 22, 16:47)
O as aplamai nedalyvausiu, nenoriu jokiuose fakebookuose registruotis... schmoll.gif
Girdejau apie tuos facebookus negraziu dalyku... cool.gif

kokiu? bigsmile.gif
Atsakyti
Aaa, man atrodo supratau doh.gif
Papildyta:


ACIU... drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif thumbup.gif thumbup.gif
Papildyta:


O tai ka kiekviena kart ta varnele reik zymet g.gif
Atsakyti
QUOTE(tvynė @ 2010 03 22, 14:16)

Tada dvigubas komplimentas  tau 4u.gif  4u.gif Neįtikėtinai gražios nuotraukos wub.gif



Gražuolė šita tavo apyrankė wub.gif

Ačiū blush2.gif

QUOTE(Troliene @ 2010 03 22, 15:00)
nuo atidarymo mėnesį bus dešimt procentų nuolaida, o specialių akcijų tai dienai dar jokių nepaskelbė. Jei bus - būtinai pranešių  4u.gif


Čia plius prie lojalaus kliento nuolaidos? bigsmile.gif

QUOTE(Dasha @ 2010 03 22, 15:38)
Bet jau yra papublikuota viena foto, vadinas, kas pirmesnis tas gudresnis. wink.gif Aš tai su savo kuklia apyranke nelįsiu jau, pabalsuosiu už kurią iš mūsiškių  bigsmile.gif  Tai kad nestabdykit, dėkit greičiau ,tada ir balsų daugiau surinksit.


Ojetus, reik skubėt unsure.gif Na bet jeigu konkurso eigoje dar ką gražesnio nufotkinsiu, bus galima įdėti ir tą blush2.gif

Ale žiūriu, dar negalima balsuoti schmoll.gif Vadinasi, galimybės lygios...
Atsakyti