Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads

Apklausa: Sekantis Jūsų pirkinys: (45 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Gardi @ 2010 03 22, 14:35)
mamile, o tavo tamsesnis gintaras kuris? Karamelinis saulėlydis?

du viduriniai karamėlinis saulėlydis, bet realiai abu skirtingi, nes viduij intarpiuku visokiu yra. Gintarai labai gražūs, foto nesimato. Čakros parduotos thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamile: 22 kovo 2010 - 14:45
QUOTE(mamile @ 2010 03 22, 15:44)
du viduriniai karamėlinis saulėlydis, bet realiai abu skirtingi, nes viduij intarpiuku visokiu yra. Gintarai labai gražūs, foto nesimato. Čakros parduotos thumbup.gif



Aciu 4u.gif

Gintaras man irgi patinka... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 03 22, 13:49)
Ar bus kokių nors akcijų atidarymo dieną?


nuo atidarymo mėnesį bus dešimt procentų nuolaida, o specialių akcijų tai dienai dar jokių nepaskelbė. Jei bus - būtinai pranešių 4u.gif

QUOTE(Lorute @ 2010 03 22, 14:14)
Troliene, o iki kada reikia nuotraukas siusti?


Konkursas tęsiasi iki balandžio 6 dienos 12 val

QUOTE(Erszebeth @ 2010 03 22, 14:57)
Fantastiškos nuotraukos, kaip tai ne į konkursą?  unsure.gif Ir aš su muiline darau, bet nesuku galvos, vis vien dalyvausiu. Neparašyta, kad vien veidrodiniais fotografuoti reikia.


drinks_cheers.gif as manau svarbiausia ideja, o ne su kuo fotkinta
Atsakyti


Inesiu kiek pavasario... 4u.gif

user posted image
Papildyta:


user posted image
Papildyta:


user posted image
Atsakyti
O aš vėl papirkau doh.gif elfą ir trolį, o sakiau kad gana, stabdau blush2.gif Drakoniuką pirkau is amerikos funtimes ar kažkaip panašiai pardavėjo nikas. kainos ten pas jį neblogos, ypač tų brangiųjų sidabriukų. Drąsiai galit pirkt, nes mažą vertę parašo be jokio prašymo, sąskaitos voke nėra, niekaip neapmuitins.
Atsakyti


user posted image
Papildyta:
QUOTE(mamile @ 2010 03 22, 16:09)
O aš vėl papirkau doh.gif elfą ir trolį, o sakiau kad gana, stabdau blush2.gif Drakoniuką pirkau is amerikos funtimes ar kažkaip panašiai pardavėjo nikas. kainos ten pas jį neblogos, ypač tų brangiųjų sidabriukų. Drąsiai galit pirkt, nes mažą vertę parašo be jokio prašymo, sąskaitos voke nėra, niekaip neapmuitins.



Imesk nuorodike mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 03 22, 15:10)

Antrasis ir paskutinis tokie lietuviški beveik hihihi.gif Man ypatingai gražus mėlynai žaliai geltonai margas good.gif
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2010 03 22, 16:15)
Antrasis ir paskutinis tokie lietuviški beveik hihihi.gif Man ypatingai gražus mėlynai žaliai geltonai margas good.gif



O pirmam, kokios varlytes thumbup.gif niekad nebuciau pamanius, kad taip gerai ziurisi...

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 22 kovo 2010 - 15:20
QUOTE(erilukaha @ 2010 03 22, 16:10)

Imesk nuorodike mirksiukas.gif

geras pardavėjas
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 03 22, 15:19)
O pirmam, kokios varlytes thumbup.gif niekad nebuciau pamanius, kad taip gerai ziurisi...


O čia koks keistas spalvinis derinys ir dar keisčiau, kad jis visai gražiai žiūrisi thumbup.gif
Į varlytes net pagrįžau pažiūrėti, nes iš pradžių nesupratau kas ten per kankolas lens.gif Labai fainos jos good.gif Nors ir tos senosios man labai gražu thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dasha: 22 kovo 2010 - 15:27
QUOTE(Dasha @ 2010 03 22, 16:24)
O čia koks keistas spalvinis derinys ir dar keisčiau, kad jis visai gražiai žiūrisi  thumbup.gif


Va va ..kokios mes konservatyvios bigsmile.gif , pasirodo spalvu nereik bijot... thumbup.gif

user posted image
Atsakyti
Laba diena 4u.gif

Nu va tik dabar perskaiciau ka nuo penktadienio vakaro priplepejot. O jau nauji gyventojai kokie visu grazus wub.gif Sveikinu visas isigijusias nauju turtu 4u.gif

As va cia dar apie to praeito penktadienio savo nuotaikas ir pasiulymus del karoliu bigsmile.gif Nu kad kai jau ezi nusipirksiu tai ne tik dainuosiu o jau reksiu nesavu balsu lotuliukas.gif o del fotbolo kamuolio, kuri Noa pasiule tai tikrai toks ne v temu, visai kaip as kartais bunu thumbup.gif
Atsakyti