Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads

Apklausa: Sekantis Jūsų pirkinys: (45 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Lorute @ 2010 03 22, 15:51)
Dekui, bet su jusu turtais nepalyginsi blush2.gif



Ir vel "Jus"... nono.gif
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2010 03 22, 14:56)
Per vėlu..  ax.gif

Ot tai aciu, isgelbejai nuo didelio galvosukio, nes jau puoliau i panika ka pasirinkt lotuliukas.gif Man visada sunku issirinkt is dvieju grozybiu viena, nes noriu visu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2010 03 22, 15:56)
Per vėlu..  ax.gif



Jau tikrai drinks_cheers.gif Jei persigalvosi priglausiu abi... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 03 22, 14:00)
Jau tikrai  drinks_cheers.gif Jei persigalvosi priglausiu abi... mirksiukas.gif

Duosiu žinot, bet abejoju, nes planavau greitu laiku rožinį kaspiną pirkti, o čia dar labiau nuskilo thumbup.gif Labai ačiū mamilei aciuks.gif

Beje, aš perku tik rožinį, nes sąžinė dar grizina... Stabdau stabdau, tik nesustoju, nedrįsau abiejų pirkti blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dasha: 22 kovo 2010 - 14:03
QUOTE(Lorute @ 2010 03 22, 15:59)
Ot tai aciu, isgelbejai nuo didelio galvosukio, nes jau puoliau i panika ka pasirinkt lotuliukas.gif Man visada sunku issirinkt is dvieju grozybiu viena, nes noriu visu lotuliukas.gif



As juos irgi buvau atidejus velesniam laikui...Bet gavosi, kaip gavosi, saules rezgini, dukra buvo uzsisakius gimtadieniui thumbup.gif Rozini tai sau norejau verysad.gif

Bet koks ydomus reikalas...Dukra paaugliuke, nekencia rozines spalvos, ir visos mergaites nemegsta, nu beveik...klasej ten nesirodyk su roziniais rubais, kazkokia psihoze, pries ruzava spalva ir sviesius plaukus...Kad tik leisciau tai siandien pat , nudazytu plaukus...O va man su amzium, nu kokia grazi spalva...Nors graziausia melyna, bet rozines tikrai neatsisakyciau...Bet vien del to,kad jaunimas nenusvilptu kieme, vengiu kiek ymanoma....Gal delto, kad mergytes rengiam roziniais rubeliais pastoviai, nes jom ir paciom patinka, kol mazytes, tai gal tiek dakaso ta spalva...
Papildyta:
QUOTE(Dasha @ 2010 03 22, 16:02)
Duosiu žinot, bet abejoju, nes planavau greitu laiku rožinį kaspiną pirkti, o čia dar labiau nuskilo  thumbup.gif Labai ačiū mamilei  aciuks.gif



Nu va as irgi planuoju sekancia rozine, pavasarine kokia rinkt..., va bus matyt kai agato sulauksiu, jis ir pakoreguos padety blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(light blue @ 2010 03 22, 11:00)
tu 75m gimusi? Katė aš sidabriuko noriu smile.gif Dar vienas sutapimas - mietas tas pats mūsų biggrin.gif


Vienmetės, vienmetės mirksiukas.gif Tik, kad miestas, bent jau profilyje, pas tave kitas. O katės pas mane abi smagiai tupi- ir sidabrinė, ir stiklinė:

user posted image

...tik cukinijos vietą šiuo metu kitas gražuolis užėmęs.

QUOTE(Erszebeth @ 2010 03 22, 13:57)
Ir aš su muiline darau, bet nesuku galvos, vis vien dalyvausiu.

Tada dvigubas komplimentas tau 4u.gif 4u.gif Neįtikėtinai gražios nuotraukos wub.gif

Čakrinė apyrankė labai įdomi thumbup.gif O Lorutes foto ne tik apyrankė traukia akį, bet ir nuostabios rožės fone wub.gif
Atsakyti
Tai jau cakras pasidalinot? Net nespejau pamatyti. Internetas siandien tokio baisumo, kad doh.gif .
Atsakyti
QUOTE(mamile @ 2010 03 22, 14:01)
Pasirodau savo naujas čakras ir gintarus. Pirkau čakrų rinkinį, tai pardavejas vietoj žalios idėjo juodą, labai apsidžiaugiau tokia klaida, nes žalios man nereikėjo. Ir rožinė man ne prie širdies, net nedėjau ant apyrankės.  :DDar saulės rezginys man kiek per ryškus, toks kaip saldainiukas.Geriau jau man sidabriukas kabėtų toje vietoje. Gal kam reikia saulės rezginio ir rožinio aukso, parduočiau nebrangiai...

user posted image


Kiek gramu turi tavo rozine cakra ir kiekuz ja noretum?
Atsakyti
QUOTE(tvynė @ 2010 03 22, 14:16)
Vienmetės, vienmetės  mirksiukas.gif Tik, kad miestas, bent jau profilyje, pas tave kitas. O katės pas mane abi smagiai tupi- ir sidabrinė, ir stiklinė:

Na tu būtinai turi dalyvau konkurse, labai puiki apyrankė good.gif
Atsakyti
QUOTE(danske @ 2010 03 22, 16:19)
Tai jau cakras pasidalinot? Net nespejau pamatyti. Internetas  siandien tokio baisumo, kad  doh.gif .



Jo...tos cakros tokios grazios gyvai, fotikas neperduoda ju grozio kotais...neziurint kas fotkina, ar profai ar ne... ax.gif
Atsakyti
Issokau cia kaip pilypas is kanapiu lotuliukas.gif Cia viskas greitai vyksta...
Soriukas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(tvynė @ 2010 03 22, 14:16)

Tvyne, labai graži apyrankė thumbup.gif Bet jei teisingai pamenu ir nieko nemaišau, tai lyg turi ne vieną apyrankę - parodyk ir kitų foto bigsmile.gif
Atsakyti