Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads

Apklausa: Sekantis Jūsų pirkinys: (45 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Lorute, gi gražios foto.. Tikrai labai vykusios bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(mamile @ 2010 03 22, 14:01)
Pasirodau savo naujas čakras ir gintarus. Pirkau čakrų rinkinį, tai pardavejas vietoj žalios idėjo juodą, labai apsidžiaugiau tokia klaida, nes žalios man nereikėjo. Ir rožinė man ne prie širdies, net nedėjau ant apyrankės.  :DDar saulės rezginys man kiek per ryškus, toks kaip saldainiukas.Geriau jau man sidabriukas kabėtų toje vietoje. Gal kam reikia saulės rezginio ir rožinio aukso, parduočiau nebrangiai...


Oho kiek ciakru!!! bigsmile.gif
O kiek tas nebrangiai? ax.gif Man kaip ir nereikia, bet jei nebrangiai tai galiu susigundyti lotuliukas.gif

Mamasa, as kai pagalvoju kokias foto sudes kitos musu senbuves, tai mano penki karoliukai nublanks lotuliukas.gif Jei dalyvaut tai laimet lotuliukas.gif Nors pora savaiteliu veliau vyktu konkursas, tai speciau nauju karoliuku papildyti, o dabar sausokai taip doh.gif rolleyes.gif

Troliene, o iki kada reikia nuotraukas siusti?
Atsakyti
Mamile, tas saules rezginys gyvas kiausinio trynio geltonumo ar i zalsva geltonuma?

Bet visa apyranke graziai atrodo, nebent tik rozinis gal ne visai
Papildyta:
O antroji ten drakoniukui prie dupces?
Atsakyti
QUOTE(danske @ 2010 03 22, 14:20)
Mamile, tas saules rezginys gyvas  kiausinio trynio geltonumo ar i zalsva geltonuma?

Bet visa apyranke graziai atrodo, nebent tik rozinis gal ne visai
Papildyta:
O antroji ten drakoniukui prie dupces?

Saulės rezginys ryškai geltonas, tokia tikra geltona, ne i žaluma. Drakonui prie dupses antroji.
Lorute, parduočiau po 60 lt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamile: 22 kovo 2010 - 13:25
Sveikos 4u.gif

Keturios dienos ir jau antra temutė eina į pabaigą doh.gif Nespėju jokiu ND daryti.

Apžiūrinėjau rinkinuką pavarasio gėlės ir ar aš ne taip supratau ar ten yra sudėtos unikos? Nes tarkim vienas žalias karoliukas pas man yra lygiai toks pats (bent jau atrodo), bet man jį davė nemokamai, akcijos metu, tai unika... g.gif
Atsakyti
QUOTE(indreY @ 2010 03 22, 13:23)
Sveikos  4u.gif

Keturios dienos ir jau antra temutė eina į pabaigą  doh.gif Nespėju jokiu ND daryti.

Apžiūrinėjau rinkinuką pavarasio gėlės ir ar aš ne taip supratau ar ten yra sudėtos unikos? Nes tarkim vienas žalias karoliukas pas man yra lygiai toks pats (bent jau atrodo), bet man jį davė nemokamai, akcijos metu, tai unika...  g.gif

Mhm, unikos ten..
Atsakyti
QUOTE(mamile @ 2010 03 22, 14:23)
Saulės rezginys ryškai geltonas, tokia tikra geltona, ne i žaluma. Drakonui prie dupses antroji.
Lorute,  parduočiau  po 60 lt.

O esi kur? Ga ir a.z. rasyti, jei nenori cia.
Papildyta:
As antraja turesiu pirmadieni ar antradieni. Turiu ideja pamaisyti tarp tu smelio karoliuku. Butu cakros tarp smelio
Atsakyti
mamile, o tavo tamsesnis gintaras kuris? Karamelinis saulėlydis?
Atsakyti
QUOTE(Lorute @ 2010 03 22, 15:07)
As siandien perfotkinau savo apyranke, galvoju gal pavyks kokia grazi nuotrauka i konkursa, bet kazkaip su muiline nesigauna idealiai padaryti doh.gif Tai uzteks ir supermamoj pasirodyti, iki konkurso dar nepribrendom ax.gif


Eiktu,...super atrodo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mamile @ 2010 03 22, 14:23)
Lorute,  parduočiau  po 60 lt.

Eina sau kaip pigiai bigsmile.gif as ruzavos visai noretau doh.gif Ale dabar uzsakiau balta, jos man rodos vienodos tik vienos pagrindas rozinis, kitos baltas g.gif hmm... g.gif reik greit greit sumastyt doh.gif Na, jei nieks neims is taves tos rozines, gal as tada ja priglausiu ax.gif Tik kaip gaila as gyvai rozines nesu apziurejusi, tai negaliu apsisprest kas man labiau tiktu, balta ar rozine? g.gif

QUOTE(erilukaha @ 2010 03 22, 14:37)
Eiktu,...super atrodo thumbup.gif

Dekui, bet su jusu turtais nepalyginsi blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Lorute @ 2010 03 22, 13:51)
Eina sau kaip pigiai bigsmile.gif as ruzavos visai noretau doh.gif Ale dabar uzsakiau balta, jos man rodos vienodos tik vienos pagrindas rozinis, kitos baltas g.gif hmm... g.gif reik greit greit sumastyt doh.gif Na, jei nieks neims is taves tos rozines, gal as tada ja priglausiu ax.gif Tik kaip gaila as gyvai rozines nesu apziurejusi, tai negaliu apsisprest kas man labiau tiktu, balta ar rozine? g.gif


Per vėlu.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mamile @ 2010 03 22, 13:01)
Pasirodau savo naujas čakras ir gintarus.


Kokia čakrinė apyrankė bigsmile.gif

QUOTE(Lorute @ 2010 03 22, 13:07)
As siandien perfotkinau savo apyranke, galvoju gal pavyks kokia grazi nuotrauka i konkursa, bet kazkaip su muiline nesigauna idealiai padaryti doh.gif Tai uzteks ir supermamoj pasirodyti, iki konkurso dar nepribrendom ax.gif


Fantastiškos nuotraukos, kaip tai ne į konkursą? unsure.gif Ir aš su muiline darau, bet nesuku galvos, vis vien dalyvausiu. Neparašyta, kad vien veidrodiniais fotografuoti reikia.
Atsakyti