Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads

Apklausa: Sekantis Jūsų pirkinys: (45 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Kikirike @ 2010 03 22, 12:00)
nu blonde as blonde - matau jau  doh.gif  blush2.gif
Papildyta:
tarp kitko as net neblondinava - raudonai rusva ar kaip ten pavadinsi ,ale turbut blondiniskumas lenda is po saknu  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Mano išorėj jo iš vis nerasta, bet čia turbūt kažkur giliau ESMĖ glūdi biggrin.gif musyse.
Atsakyti
QUOTE(Kikirike @ 2010 03 22, 12:38)
kazkaip taip ir maniau ,kad bus toks konkursas  blush2.gif niu ka,reiks siusti,nors pas mane jau labai mazai karoliuku  blush2.gif
O tai kada ten kazkoks atidarymas vyks? ar cia tik ale zvaigzdem kaip sakete? blush2.gif
nu butent sitas kuri ziurejau,tai kaip tik naturoje grazesnis  blush2.gif


va kaip tavo mintys troliskai masto biggrin.gif

QUOTE(Kikirike @ 2010 03 22, 12:49)
gali buti...as tik dabar kazkaip uzmaciau Panoramoje  blush2.gif bet dabar neturiu pinigeliu,teks palaukti  blush2.gif
drinks_cheers.gif

Troliene - tai kokiu adresu siusti tas foto?ar as blondine nematau  blush2.gif


konkursas@trollbeads.lt

QUOTE(Erszebeth @ 2010 03 22, 12:54)
Reikės sudalyvauti  bigsmile.gif Ar tik su viena nuotrauka (vėriniu) galima dalyvauti, ar su keliomis?


Ne, galima siusti kiek tik norisi 4u.gif
Atsakyti
Gardi, tai Druskininkuose rašiau, kad troliai yra juvelyrinėj, kuri yra Maximoj, o toj Maximoj dar Kamėja yra 4u.gif Abi Kamėjas aplankei, tai už tos Kamėjos kuri Maximoj įsikūrus ir yra juvelyrinė su troliukais. Troliukų ten palyginus nedaug, bet retirintų daug 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2010 03 22, 13:02)
Mano išorėj jo iš vis nerasta, bet čia turbūt kažkur giliau ESMĖ glūdi biggrin.gif musyse.


vat butent as irgi taip sakau lotuliukas.gif

QUOTE(Troliene @ 2010 03 22, 13:09)
va kaip tavo mintys troliskai masto biggrin.gif
konkursas@trollbeads.lt
Ne, galima siusti kiek tik norisi  4u.gif


4u.gif

tai kada ten tas atidarymas? blush2.gif o tai mano ir sese klausineja....
Atsakyti
QUOTE(beibis @ 2010 03 22, 12:10)
Gardi, tai Druskininkuose rašiau, kad troliai yra juvelyrinėj, kuri yra Maximoj, o toj Maximoj dar Kamėja yra 4u.gif  Abi Kamėjas aplankei, tai už tos Kamėjos kuri Maximoj įsikūrus ir yra juvelyrinė su troliukais. Troliukų ten palyginus nedaug, bet retirintų daug 4u.gif

O aš buvau įsitikinus, kad Kamėjoj biggrin.gif tą juvelyrinę irgi mačiau, bet neužėjau rolleyes.gif Skubėdama turbūt ne taip perskaičiau, na nieko tokio smile.gif


Troliene, klausimą praleidote cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gardi: 22 kovo 2010 - 12:20
QUOTE(Kikirike @ 2010 03 22, 13:19)
vat butent as irgi taip sakau  lotuliukas.gif
4u.gif

tai kada ten tas atidarymas?  blush2.gif o tai mano ir sese klausineja....


Oi oi atsiprasau 4u.gif Atidarymas treciadieni - nuo pat ryto jau bus viskas naujai padaryta. Oficialus atidarymas bus 18.30 skirtas žvaigždėms ir žurnalistams, tad paruotuvė gerą valandą tuomet neveiks 4u.gif
Atsakyti
Žvaigždėms biggrin.gif Mergelėms, Jaučiams, Dvyniams rolleyes.gif
Atsakyti
Cia reiskia man...
As gyvate - mergele ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Troliene @ 2010 03 22, 12:43)
Oi oi atsiprasau  4u.gif Atidarymas treciadieni - nuo pat ryto jau bus viskas naujai padaryta. Oficialus atidarymas bus 18.30 skirtas žvaigždėms ir žurnalistams, tad paruotuvė gerą valandą tuomet neveiks  4u.gif


Ar bus kokių nors akcijų atidarymo dieną?
Atsakyti
QUOTE(Gardi @ 2010 03 22, 11:35)
Kodėl Megoj nėra lipdukų akcijos?


QUOTE(Enita @ 2010 03 22, 11:36)
Aga, kodėl kaunietės skriaudžiamos šiuo atžvilgiu? g.gif Tuo labiau, kad Megoj patys Trollbeads'ai prekiauja, tai kaip tik turėtų sąlygos būt palankiausios, o gaunasi, kad pas tarpininkus išeina geriau... keista kažkaip unsure.gif

rolleyes.gif
Atsakyti
Pasirodau savo naujas čakras ir gintarus. Pirkau čakrų rinkinį, tai pardavejas vietoj žalios idėjo juodą, labai apsidžiaugiau tokia klaida, nes žalios man nereikėjo. Ir rožinė man ne prie širdies, net nedėjau ant apyrankės. :DDar saulės rezginys man kiek per ryškus, toks kaip saldainiukas.Geriau jau man sidabriukas kabėtų toje vietoje. Gal kam reikia saulės rezginio ir rožinio aukso, parduočiau nebrangiai...

user posted image
Atsakyti
As siandien perfotkinau savo apyranke, galvoju gal pavyks kokia grazi nuotrauka i konkursa, bet kazkaip su muiline nesigauna idealiai padaryti doh.gif Tai uzteks ir supermamoj pasirodyti, iki konkurso dar nepribrendom ax.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti