Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads

Apklausa: Sekantis Jūsų pirkinys: (45 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Enita @ 2010 03 22, 12:57)
Gal neuždedi varnelės, kad ją rodytų? g.gif



O tai kur ja uzdet g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gardi @ 2010 03 22, 12:09)
Labas rytas,

aš irgi užsikliedėjusi, labai noriu trolių, o nesipildo kolekcija taip greit, kaip norisi. Visus pinigus nuo savęs numelžiu doh.gif  Dabar va turėsiu kažkiek, kokiem keturiem troliam būtų, bet gi reikia ir pavasariui atsinaujint garderobą doh.gif O gal vaikščiot be rūbų, tik su apyranke? lotuliukas.gif  doh.gif

Sveika, ar nusipirkai Druskininkuose karoliuka? Megoj tau atidejau actekus jei netycia reiketu ax.gif
Papildyta:
QUOTE(erilukaha @ 2010 03 22, 12:10)
O tai kur ja uzdet g.gif

Man rodos reik susikurti liniuote ir jos nuoroda isideti i parasa ir viskas. Po to tik reikia uzdeti varnele kai rasai zinute kur "Ijungti parasa?" 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nidalaura @ 2010 03 22, 11:44)
Ne, ne, ne, sita staigmena, tai ne ta staigmena.
Cia tik dalis staigmenos buvo.
O man kita dalis idomi...


nu man irgi idomi ta kita staigmenos dalis g.gif kas ten per ale konkursas? ir siaip kelinta valanda ten kazkoks atidarymas Panoramoje?

O as vakar Panoramoje uzmaciau viena nematyta karoliuka stikliuka,pavadinimo nepamenu "alyvu...." nu jis visai nematytas buvo,tai grizusi iskart intere pradejau ieskoti ir neradau,tai kaip cia iseina - asortimentas ne vien koks internete yra pavaizduotas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikirike @ 2010 03 22, 12:22)
O as vakar Panoramoje uzmaciau viena nematyta karoliuka stikliuka,pavadinimo nepamenu "alyvu...." nu jis visai nematytas buvo,tai grizusi iskart intere pradejau ieskoti ir neradau,tai kaip cia iseina - asortimentas ne vien koks internete yra pavaizduotas?  g.gif

Paziurek pirma puslapi, gal kazkuris is neseniai isejusiu i pensija mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikirike @ 2010 03 22, 11:22)
O as vakar Panoramoje uzmaciau viena nematyta karoliuka stikliuka,pavadinimo nepamenu "alyvu...." nu jis visai nematytas buvo,tai grizusi iskart intere pradejau ieskoti ir neradau,tai kaip cia iseina - asortimentas ne vien koks internete yra pavaizduotas?  g.gif


Garantuoju, tu matei neseniai retirintą. Arba Lilac Shadows, arba Lilac Edges. Pažiūrėk temos pirmame puslapyje 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lorute @ 2010 03 22, 12:25)
Paziurek pirma puslapi, gal kazkuris is neseniai isejusiu i pensija mirksiukas.gif


nu reik paziureti,bet vakar net ebay ieskojau lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Erszebeth @ 2010 03 22, 12:26)
Garantuoju, tu matei neseniai retirintą. Arba Lilac Shadows, arba Lilac Edges. Pažiūrėk temos pirmame puslapyje  4u.gif


hm.... nu nebent Lilac Edge - nors siaip gyvai kitaip atrode g.gif nors dauguma stikliuku gyvai kitaip atrodo ax.gif Nu man jis labai patiko,ir gal i kolorita isipaisytu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(nidalaura @ 2010 03 22, 11:19)
Labas rytas Troliu fanatikes  biggrin.gif
Vyras pas kai ka... mmmmmm..... romantikas vienok  4u.gif
Bet tu is anksto nesidziauk, gal prasys ko nors...  lotuliukas.gif
Juokauju, aisku, pagarba VYRAMS is didziuju raidziu  smile.gif
Agato as labai noreciau sviesaus, bet nemoku as aukcionuose pirkt. Teks, matyt, apseiti.
Kur ponia Troliene su staigmena? Pirmadienis gi g.gif


Šios dienos naujiena - konkursas trollbeads.lt facebook puslapyje. rinksime gražiausia vėrinį (nebūtinai gausiausią ar brangiausią) - laimeti bus galima rinkini Pavasarines geles ir kitus prizus. Tikiuosi Jums idomu 4u.gif http://www.facebook....65271544?ref=ts

Noa - aciu už visas pastabas, jos visos bus perduotos 4u.gif

Kokius netyčia klausimėlius praleidau???
Atsakyti
Labas rytas smile.gif
QUOTE(Kikirike @ 2010 03 22, 11:30)
hm.... nu nebent Lilac Edge - nors siaip gyvai kitaip atrode  g.gif

Kiek šitų gyvai žiūrėjau, man nė vienas nepanašus katalogines/internetines nuotraukas. Mano atveju, tai vienas iš tų itin retų variantų, kai kataloge atrodo geriau, nei realiai.
Atsakyti
Kodėl Megoj nėra lipdukų akcijos?
Papildyta:
Lorute, nenusipirkau, nes neradau, kur jų yra biggrin.gif Buvau keliose "Kamėjose", bet niekur trolių nemačiau biggrin.gif ačiū, bandysiu imti, laukiu pinigėlių dar rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Gardi @ 2010 03 22, 11:32)
Kodėl Megoj nėra lipdukų akcijos?

Aga, kodėl kaunietės skriaudžiamos šiuo atžvilgiu? g.gif Tuo labiau, kad Megoj patys Trollbeads'ai prekiauja, tai kaip tik turėtų sąlygos būt palankiausios, o gaunasi, kad pas tarpininkus išeina geriau... keista kažkaip unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Troliene @ 2010 03 22, 12:31)
Šios dienos naujiena - konkursas trollbeads.lt facebook puslapyje. rinksime gražiausia vėrinį (nebūtinai gausiausią ar brangiausią) - laimeti bus galima rinkini Pavasarines geles ir kitus prizus. Tikiuosi Jums idomu  4u.gif http://www.facebook....65271544?ref=ts

Noa - aciu už visas pastabas, jos visos bus perduotos  4u.gif

Kokius netyčia klausimėlius praleidau???


kazkaip taip ir maniau ,kad bus toks konkursas blush2.gif niu ka,reiks siusti,nors pas mane jau labai mazai karoliuku blush2.gif
O tai kada ten kazkoks atidarymas vyks? ar cia tik ale zvaigzdem kaip sakete? blush2.gif
QUOTE(simre @ 2010 03 22, 12:32)
Labas rytas smile.gif

Kiek šitų gyvai žiūrėjau, man nė vienas nepanašus  katalogines/internetines nuotraukas. Mano atveju, tai vienas iš tų itin retų variantų, kai kataloge atrodo geriau, nei realiai.


nu butent sitas kuri ziurejau,tai kaip tik naturoje grazesnis blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2010 03 22, 10:56)
Bet čia ką vardini jau ne iš 79 lt  schmoll.gif 

Laimės mazgas, elfas ir maži veidukai gi po 79 Lt rolleyes.gif O kaktusas ir vynuogės - taip, brangesnės, tiesiog norėjau asociajų (simbolikos) pavyzdį parodyti tongue.gif
Atsakyti