Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads

Apklausa: Sekantis Jūsų pirkinys: (45 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(nidalaura @ 2010 03 22, 12:44)
Ne, ne, ne, sita staigmena, tai ne ta staigmena.
Cia tik dalis staigmenos buvo.
O man kita dalis idomi...



g.gif Man irgi atrodo, kad cia tik puse staigmenos, bent ana puse, manes nedomina... schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 22 kovo 2010 - 10:52
O man kaip tik labiau patinka mažesni sidabriukai, yra nemažai kurių norėčiau iš 79 Lt serijos, keletas iš 109 ir tik vos vienas kitas iš 129, o tų didžiulių brangiausių nenorėčiau nė vieno schmoll.gif , man jie kžkokie peraugę atrodo unsure.gif
Atsakyti



Cia visai ne is tos operos, paklaust noriu... ax.gif Kodel man liniutes neduoda ikelt...kiek variantu darau, nei vieno schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Rimaz @ 2010 03 22, 10:45)
Labas dienas smile.gif

Leidžia rinktis iš tų mažiausių po 79 Lt. Jei iš tų - laimės mazgas labai universalus (nors verčiant iš anglų k. reikėtų sakyti sėkmės mazgas g.gif), elfas (nu prie trolių derinasi), patys pirmieji veidukai (nes pirmieji iš trolių) biggrin.gif
O kitokias reikšmes gi galima iki savęs "pritempti": vynuogės pvz man labiau simbolizuoja vyną.
dar pavyzdys: konkrečiai mano kaktusas - tai vienintelė "gėlė" kuri pas mane namie sugeba nenumirti, kaktusai labai patinka mano vaikui ir jis savo kambary turi šiokią tokią jų kolekciją. Atsižvelgiant į visą tai, negalėjau nenusipirkti kaktuso biggrin.gif

Bet čia ką vardini jau ne iš 79 lt schmoll.gif

QUOTE(light blue @ 2010 03 22, 10:47)

Man tik lotosas ir dar ląstelės nieko g.gif Jau tada geriau du stoperius gauti g.gif

Dėl stikliukų...juos tikrai reikia labai derinti, gauti jų iš lenek ko nenorėčiau schmoll.gif Tik iš mamos wub.gif Jos stiliumi pasitikiu labai.

Neleidžia jokių machinacijų su kainom daryt - bent aš klausiau ir siūliau, būčiau realiai suma sumarum aš į minusą ėjus, bet kategoriškai pasakė NE. Imi 2 x 79 ir viskas.
Atsakyti
QUOTE(light blue @ 2010 03 22, 12:36)
Man tinka aistra, granatas, noriu žonglieriaus, bet jis su tuo mėlynu burbulu man nei prie ko doh.gif Dar imčiau pavasarį, nes su gimtadieniu asocijuojasi, bet vėl...spalviškai iš konteksto iššoka doh.gif
Imsiu katę, nes katės metais gimusi ir jas myliu, teatro kaukes tikrai turėsiu, nes myliu lėlių teatrą  lotuliukas.gif Toks periodas pas mus biggrin.gif O toliau...vynuogių noriu, bet tik dėl gražumo biggrin.gif Nebent jų tiek apsiėsti, ir įsiamžinti pilvo raižymą  lotuliukas.gif



Man irgi aistra su granatu thumbup.gif , ir zonglierius, tik va spalvos jo man irgi nelimpa schmoll.gif As ir kates metais drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikos,
nespėju su jūsų tempais, į kas antrą temą tik apsireiškiu doh.gif
Šaunuolės, spėjančios plepėt, naujais grožiais girtis ir kartu toliau sirgt thumbup.gif
QUOTE(light blue @ 2010 03 22, 10:36)
Dar imčiau pavasarį, nes su gimtadieniu asocijuojasi, bet vėl...spalviškai iš konteksto iššoka doh.gif
Imsiu katę, nes katės metais gimusi ir jas myliu, teatro kaukes tikrai turėsiu, nes myliu lėlių teatrą  lotuliukas.gif Toks periodas pas mus biggrin.gif

Mes, žiūriu, ne tik vienmetės, bet ir tą patį mėnesį gimusios biggrin.gif Aš irgi turiu katę,- super nešiojasi thumbup.gif
Gal reikia kada apklausos apie amžių, ta prasme, kurių metų neatspariausios šiam virusui?... g.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 03 22, 10:53)
Cia visai ne is tos operos, paklaust noriu... ax.gif Kodel man liniutes neduoda ikelt...kiek variantu darau, nei vieno schmoll.gif

Gal neuždedi varnelės, kad ją rodytų? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2010 03 22, 12:56)
Bet čia ką vardini jau ne iš 79 lt  schmoll.gif 
Neleidžia jokių machinacijų su kainom daryt - bent aš klausiau ir siūliau, būčiau realiai suma sumarum aš į minusą ėjus, bet kategoriškai pasakė NE. Imi 2 x 79 ir viskas.


Oidomu, kai visus norimus jau turesi, kas tada g.gif
Atsakyti
QUOTE(tvynė @ 2010 03 22, 11:57)

Mes, žiūriu, ne tik vienmetės, bet ir tą patį mėnesį gimusios  biggrin.gif  Aš irgi turiu katę,- super nešiojasi thumbup.gif
Gal reikia kada apklausos apie amžių, ta prasme, kurių metų neatspariausios šiam virusui?... g.gif smile.gif

tu 75m gimusi? Katė aš sidabriuko noriu smile.gif Dar vienas sutapimas - mietas tas pats mūsų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 03 22, 10:58)
Oidomu, kai visus norimus jau turesi, kas tada g.gif

Ta rpasme visus norimus kankoliukus? Nu tada norėsi tų, kurių anksčiau nelabai norėjai biggrin.gif O be to gi vis limited edition paberia.. Ar šiaip kažką naujo, tam kad norai nesibaigtų lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tvynė @ 2010 03 22, 12:57)
Mes, žiūriu, ne tik vienmetės, bet ir tą patį mėnesį gimusios  biggrin.gif  Aš irgi turiu katę,- super nešiojasi thumbup.gif
Gal reikia kada apklausos apie amžių, ta prasme, kurių metų neatspariausios šiam virusui?... g.gif smile.gif



Geras pasiulymas, tik zinau kas laimes...Aja,jai tos kates...As taip suprantu trys yra, dar dukra mano priimt prasom, cia prie katyciu, jau keturios... blush2.gif
Atsakyti
Labas rytas,

aš irgi užsikliedėjusi, labai noriu trolių, o nesipildo kolekcija taip greit, kaip norisi. Visus pinigus nuo savęs numelžiu doh.gif Dabar va turėsiu kažkiek, kokiem keturiem troliam būtų, bet gi reikia ir pavasariui atsinaujint garderobą doh.gif O gal vaikščiot be rūbų, tik su apyranke? lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti