Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads

Apklausa: Sekantis Jūsų pirkinys: (45 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Noa @ 2010 03 20, 21:25)
Taigi sakau, kad pasiskolinau  ax.gif  Pirksiu aš tau mat. Neturiu pinigų bigsmile.gif

Iš pavydo nematau ką rašai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Enita @ 2010 03 20, 22:23)
Na kad kiek mačiau tai jos ne tokios spalvingos, ne tokios ryškios kaip tavo nuotraukoj g.gif


na gal cia kaip is kurio kampo paziuresi g.gif nu man tai ji superine -as ja pamaciusi iskart isimylejau blush2.gif

QUOTE(erilukaha @ 2010 03 20, 22:26)


drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2010 03 20, 23:16)
Velnias, niekad nežinojau, nors vienu kartu už tiek ir nepirkau.. Ir dėžės ir knygos noriu. o žadėjau nieko nepirkt...



Taigi Kaunietes susikoperuokit...viena kart vienai papirksit, kita kart kitai ax.gif Ot jei skaito Megieciai... blush2.gif Juk priklauso...Drauge, tai pradzioj nedaejo, o paskui tai paprase tai sumai karoliuko, vietoj knygos, nes turi viska jau...
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2010 03 20, 19:12)
nauji devaisai  doh.gif 

Meslvas toks su dėmėm.

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Tas melsvas dėmėtas mano noruose yra blush2.gif

Tu apklausos sunkesnės sugalvot nesugebėjai? Nežinau, kaip balsuot reiktų...
Atsakyti
QUOTE(simre @ 2010 03 20, 23:36)
Tu apklausos sunkesnės sugalvot nesugebėjai? Nežinau, kaip balsuot reiktų...



drinks_cheers.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(simre @ 2010 03 20, 21:36)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Tas melsvas dėmėtas mano noruose yra  blush2.gif

Tu apklausos sunkesnės sugalvot nesugebėjai? Nežinau, kaip balsuot reiktų...

nu aš pėvėzė žinau ko noriu.. bet jaučiu neįperku, Nu jaučiu biggrin.gif Gerai parašiau, noriu tai fantazijos... Bet pagal galimybės tai turbūt du mėnesiai bado DABAR, o paskui stikliukas. MAXIMUM
Atsakyti
Dasha už naują temą 4u.gif Atskubėjau pagamint, ale neprireikė biggrin.gif

QUOTE(Kikirike @ 2010 03 20, 21:06)
Aciu uz naujus namucius  4u.gif
Nufotkino mano apyranke su normaliu fotiku,nieko naujo joje,bet grazesne foto  blush2.gif



Superinė foto thumbup.gif

QUOTE(erilukaha @ 2010 03 20, 21:14)
Aha, daba tik pamaciau... g.gif Elzbieta sukure isanksto,dieve kokia rupestinga, ir atsakinga...Nz ka dabar daryt g.gif

Man gime mintis kokia apklausa kitai temai galima padaryt:

Kiek turime retiriniu karoliuku...


Nu i nieko nedaryt, jeigu neištrins, tada bus galima plepėt, o jei ištrins, tada sukurs vėl biggrin.gif Apklausos tema man patiko, įsirašysiu į eilę thumbup.gif
Atsakyti
Erzebeth labai atsiprašau, tu atlėkei kurt temos, o aš kaip kiaulė už akių užlindau doh.gif Nors pati tavo temos visą ruošinį paėmiau, tai faktiškai ir šita tavo kurta, ačiū ir atsiprašau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2010 03 20, 21:47)
Erzebeth labai atsiprašau, tu atlėkei kurt temos, o aš kaip kiaulė už akių užlindau  doh.gif  Nors pati tavo temos visą ruošinį paėmiau, tai faktiškai ir šita tavo kurta, ačiū ir atsiprašau  4u.gif


Baik čia parintis, labai pareigingai ir laiku pasistengei, už tai tau balionas 4u.gif Aš su MB jo 10-tą mokslinį straipsnį laisčiau, tai tik priebėgom paskaičiavau laiką ir sukūriau, nežiūrėjau, kas ir kaip... Bet geriau dvi temos, negu nei vienos thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 03 20, 22:45)

Superinė foto  thumbup.gif



aciu blush2.gif cia ne as fotkinau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 03 20, 21:51)
...: Aš su MB jo 10-tą mokslinį straipsnį laisčiau, tai tik priebėgom paskaičiavau laiką ir sukūriau, nežiūrėjau, kas ir kaip... Bet geriau dvi temos, negu nei vienos  thumbup.gif

ohooo čia tai rimtai bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(erilukaha @ 2010 03 20, 21:31)
Taigi Kaunietes susikoperuokit...viena kart vienai papirksit, kita kart kitai ax.gif Ot jei skaito Megieciai... blush2.gif Juk priklauso...Drauge, tai pradzioj nedaejo, o paskui tai paprase tai sumai karoliuko, vietoj knygos, nes turi viska jau...

eik tu, nepasidalinsim paskui doh.gif aš iš vis neapsisprendžiu ko labiau noriu, ar dėžės ar knygos...

QUOTE(Kikirike @ 2010 03 20, 21:58)
aciu  blush2.gif cia ne as fotkinau  blush2.gif

aš pirma norėjau sakyt, su tokio fotiko pagalba ir aš musėt gerai "išeiciau" ale paskui pamačiau kad makro objektyvas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2010 03 20, 22:59)

aš pirma norėjau sakyt, su tokio fotiko pagalba ir aš musėt gerai "išeiciau" ale paskui pamačiau kad makro objektyvas  lotuliukas.gif


yra pas mane seimoje ne vienas fotografas thumbup.gif
Atsakyti