Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads

Apklausa: Sekantis Jūsų pirkinys: (45 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Oman tai labai patinka su auksiuku sidabrinukai, tik kad kandziojasi jie labai verysad.gif

Papildyta:
QUOTE(Lorute @ 2010 03 22, 11:44)
Man is sidabrinuku graziausi visokie kur su stikliukais ir akmenukais biggrin.gif


drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif O aš sidabriukų laukiu dovanų, na, ir nusiperku vieną kitą. Stiklinius - tik pati sau, niekas kitas geriau už mane neišrinks blush2.gif
Atsakyti
Haicio, gal kam: 4u.gif

http://cgi.ebay.com/...=item1c11202ccd

http://cgi.ebay.com/...=item1c112038dd
Papildyta:
QUOTE(Erszebeth @ 2010 03 22, 11:54)
Sveikos  4u.gif O aš sidabriukų laukiu dovanų, na, ir nusiperku vieną kitą. Stiklinius - tik pati sau, niekas kitas geriau už mane neišrinks  blush2.gif



Su stikliniais tai jau taip drinks_cheers.gif
Atsakyti
Labas rytas Troliu fanatikes biggrin.gif
Vyras pas kai ka... mmmmmm..... romantikas vienok 4u.gif
Bet tu is anksto nesidziauk, gal prasys ko nors... lotuliukas.gif
Juokauju, aisku, pagarba VYRAMS is didziuju raidziu smile.gif
Agato as labai noreciau sviesaus, bet nemoku as aukcionuose pirkt. Teks, matyt, apseiti.
Kur ponia Troliene su staigmena? Pirmadienis gi g.gif
Atsakyti
QUOTE(nidalaura @ 2010 03 22, 11:19)
Kur ponia Troliene su staigmena? Pirmadienis gi g.gif

Jau ji minėjo staigmeną biggrin.gif Kitos ir gramatines bei skyrybos klaidas ištaisė. Honoraro laukia lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(light blue @ 2010 03 22, 09:24)
Labas rytas, daužta aš kažkokia. Kažko širdį spaudžia karoliai. Nesuvokiu, kodėl makaulė ant jų jau pramušta, guli ir keliesi su jais. Man tai jau benepatinka schmoll.gif


Tu žinok ne viena tokia, aš tik galvą ant pagalvės padedu - akyse kankolai blink.gif ir renkuos ir galvoju kas kaip ką koks sekantis.. Nieko kito, ir sapnuoju juos, ir paskui nemiga astiranda, sąžinė ima gražt kad per daug išlaidauju, bet tik akis užmerkiu - kankolai ir taškas.
QUOTE(erilukaha @ 2010 03 22, 09:48)
Oman tai labai patinka su auksiuku sidabrinukai, tik kad kandziojasi jie labai verysad.gif

Man ir jie gražūs baisiai... Bet toli šviečia.. tokios kainos doh.gif Už vieną kankolą man fantazija su užsegimu išeitų unsure.gif

QUOTE(Erszebeth @ 2010 03 22, 09:54)
Sveikos  4u.gif O aš sidabriukų laukiu dovanų, na, ir nusiperku vieną kitą. Stiklinius - tik pati sau, niekas kitas geriau už mane neišrinks  blush2.gif

va va, stiklinius reik pavartyt, apžiūrėt iš visų pusių, realiai dar ir dydžiai jų kai kurių žiaruiai skirias.. ideliai vienodų nelabai rasi, bet vistiek kad daugiau mažiau atitiktų noris, o dėl spalvų tai čia iš vis. Vartant vienaip atrodo, pridedi prie apyrankės jai žiūrėk atspalvis net kitas. Būtina pačiai apsižiūrėt rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Lorute @ 2010 03 22, 10:44)
Man is sidabrinuku graziausi visokie kur su stikliukais ir akmenukais biggrin.gif

na man ne visi jie spalviškai dera, o ir kiek jų prisidėliosi g.gif porą, na tris, o toliau g.gif Man tinka aistra, granatas, noriu žonglieriaus, bet jis su tuo mėlynu burbulu man nei prie ko doh.gif Dar imčiau pavasarį, nes su gimtadieniu asocijuojasi, bet vėl...spalviškai iš konteksto iššoka doh.gif
Imsiu katę, nes katės metais gimusi ir jas myliu, teatro kaukes tikrai turėsiu, nes myliu lėlių teatrą lotuliukas.gif Toks periodas pas mus biggrin.gif O toliau...vynuogių noriu, bet tik dėl gražumo biggrin.gif Nebent jų tiek apsiėsti, ir įsiamžinti pilvo raižymą lotuliukas.gif
Vienžo...man nerimas, nes noriu, o nežinau ko doh.gif


IŠ KOKIŲ SIDARBIUKŲ LEIDŽIA RINKTIS, KAI perki apyrankę su užsegimu biggrin.gif Žinau, kad turėsiu raudoną odinukę ir didelį žiedą wub.gif
Atsakyti
QUOTE(light blue @ 2010 03 22, 10:36)
IŠ KOKIŲ SIDARBIUKŲ LEIDŽIA RINKTIS, KAI perki apyrankę su užsegimu biggrin.gif Žinau, kad turėsiu raudoną odinukę ir didelį žiedą wub.gif

Iš pigiausių.
Atsakyti
QUOTE(light blue @ 2010 03 22, 10:36)

IŠ KOKIŲ SIDARBIUKŲ LEIDŽIA RINKTIS, KAI perki apyrankę su užsegimu biggrin.gif Žinau, kad turėsiu raudoną odinukę ir didelį žiedą wub.gif

iš visų už 79 lt. Nelabai kas ten, nes mažyčiai jie.. Aišku yra lotusas, yra dar keli neblogi, visos raidės, jei įdomu..
Atsakyti
Ne, ne, ne, sita staigmena, tai ne ta staigmena.
Cia tik dalis staigmenos buvo.
O man kita dalis idomi...
Atsakyti
Labas dienas smile.gif
QUOTE(light blue @ 2010 03 22, 10:36)
IŠ KOKIŲ SIDARBIUKŲ LEIDŽIA RINKTIS, KAI perki apyrankę su užsegimu biggrin.gif Žinau, kad turėsiu raudoną odinukę ir didelį žiedą wub.gif

Leidžia rinktis iš tų mažiausių po 79 Lt. Jei iš tų - laimės mazgas labai universalus (nors verčiant iš anglų k. reikėtų sakyti sėkmės mazgas g.gif), elfas (nu prie trolių derinasi), patys pirmieji veidukai (nes pirmieji iš trolių) biggrin.gif
O kitokias reikšmes gi galima iki savęs "pritempti": vynuogės pvz man labiau simbolizuoja vyną.
dar pavyzdys: konkrečiai mano kaktusas - tai vienintelė "gėlė" kuri pas mane namie sugeba nenumirti, kaktusai labai patinka mano vaikui ir jis savo kambary turi šiokią tokią jų kolekciją. Atsižvelgiant į visą tai, negalėjau nenusipirkti kaktuso biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Enita @ 2010 03 22, 11:39)
Iš pigiausių.

iš visų po 79?
Papildyta:
QUOTE(Dasha @ 2010 03 22, 11:43)
iš visų už 79 lt. Nelabai kas ten, nes mažyčiai jie.. Aišku yra lotusas, yra dar keli neblogi, visos raidės, jei įdomu..

Man tik lotosas ir dar ląstelės nieko g.gif Jau tada geriau du stoperius gauti g.gif

Dėl stikliukų...juos tikrai reikia labai derinti, gauti jų iš lenek ko nenorėčiau schmoll.gif Tik iš mamos wub.gif Jos stiliumi pasitikiu labai.
Atsakyti