Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads

Apklausa: Sekantis Jūsų pirkinys: (45 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 03 21, 17:45)
Man koks nuotykis šiandien buvo, galėčiau nors į romantiškiausių istorijų konkursą varyt  bigsmile.gif  lotuliukas.gif


kaip faina wub.gif labai gera vyra turi thumbup.gif

QUOTE(Bitelė @ 2010 03 21, 18:00)
Mačiau Ruti pradžią, labai super thumbup.gif


Nu tai kad apkretet jus mane tuo virusu blush2.gif Vakar turejau pirma rimtesne proga pasipuosti troliais, tai kaip uzsegiau apyranke, taip ir prilipo wub.gif

QUOTE(Lorute @ 2010 03 21, 18:49)
Dekui dekui  aciuks.gif Kaip tik siandien sukako 29 ax.gif


Sveikinu 4u.gif

QUOTE(Kikirike @ 2010 03 21, 21:21)
Nu tai ir pas mane ant apyrankes atsirado dvi naujo unikos


kaip sparciai pas tave daugeja karoliuku bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruti @ 2010 03 21, 23:38)

kaip sparciai pas tave daugeja karoliuku  bigsmile.gif


taigis cia unikos ,kur dovanu prie odines apyrankes dave,nes vyras gi karoliuku nenesios,tik sidabrinukus,tai as jam uzfundijau zodiako zvaigzde rolleyes.gif blush2.gif uz tai tos unikos atiteko man blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 03 21, 23:32)

A jochaidy, įdomu, kiek užbrungs g.gif
Atsakyti
aj dar siandien nusprendziau ,kad ir odinukes noreciau blush2.gif nu kada nors ateityje ,nes dabar daugiausia mano noru sarase karoliukai pagal reiksme,tai koloritas kazkaiptais nesiderina doh.gif ir siaip man patiko tos odinukes ax.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 03 21, 22:26)
Jo ...pas ji pirkau, viskas tvarkoj...
Kas vyksta su mokesčiais, perkant iš JAV? Gi nepraleidžia muitinė be niekur nieko? Be šampės? Be saliutų? g.gif
Atsakyti
Labas rytas bigsmile.gif
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovis @ 2010 03 21, 23:54)
Niu kaip fainai,kad padejau ir dar pavyko. Kai as idejau daugiau nei pusvalandis buvo likes. O tu paskutine min nugriebei smile.gif Bet taip aukcione ir geriausia. Atejai, pastatei ir nugalejai biggrin.gif



Surask man pauksciuka is kiausinio issiritusi.... 4u.gif
Vistyte su gaidziuku, radau, daba siokinu, tik ar bus uz ka susimoket lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Kikirike @ 2010 03 21, 23:21)

Nu tai ir pas mane ant apyrankes atsirado dvi naujo unikos ,tai imetu foto,aisku geda po anos geros foto mesti vel lieva,nu ale ka padarysi,veliau sese nufotkins su geru fotiku  blush2.gif




Sveikinu su pagausejimu 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Dasha @ 2010 03 21, 23:29)
Mjo, man rodos aš prieš savaitę ar kada paskutinį paėmiau.. Megoj tikrai šiandien mačiau  4u.gif



As tai niekaip nesuprantu, kodel megoj tu retirintu vis yra ir yra, o tai kiti atsivezt negali...Is kur jie ima g.gif
Papildyta:
QUOTE(Noa @ 2010 03 21, 23:42)
Visi ybėjuose visko randa, tik aš viena nieko laugh.gif Nu nerandu, nors nusišauk biggrin.gif Niekaip nesuprantu, jie ten nuo manęs slepia, štoli mastau.gif biggrin.gif



O tu bent zinai ko nori blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Song @ 2010 03 21, 23:45)
Aš nerandu, man parodo mastau.gif


Ir tu , ar zinai... ax.gif
Papildyta:
QUOTE(dzaska @ 2010 03 21, 23:58)
Sveikos merginos,
4u.gif  ax.gif  na neiskenciau ir as prisijungiau i jusu puslapi. Kai drauge uzkrete virusu  wub.gif  tai guluosi ir keliuosi su troliais... thumbup.gif



Laba, laba bigsmile.gif ..sakai tupejai, tupejai patyliukais, pagaliau islindai...

Merginos cia ta mano drauge, kurios nuotraukas rodziau...Prasom mylet ir gerbt 4u.gif
Tik negrazu, cia taip viesai mane kaltint, kad mol tave uzkreciau...As gi nekalta , kad tu tokia zarazna lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Noa @ 2010 03 22, 00:02)
Ai nežinau biggrin.gif Ką nors gražaus biggrin.gif Geriau painstruktuok, nes aš net batų ten nerandu dry.gif



O tai nustebinai ax.gif ...as irgi krome karoliu nieko nerandu... lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(samo @ 2010 03 22, 01:29)
Kas vyksta su mokesčiais, perkant iš JAV? Gi nepraleidžia muitinė be niekur nieko? Be šampės? Be saliutų?  g.gif



O taip su ta muitine, sunkus atvejis, tiesiog rizikuoji ir tiek, svarbiausia, kad retiriniai butu, tai tada nurasai jo saskaita, ta prasme 100 dadedi prie jo kainos... lotuliukas.gif
Atsakyti
Labas rytas, daužta aš kažkokia. Kažko širdį spaudžia karoliai. Nesuvokiu, kodėl makaulė ant jų jau pramušta, guli ir keliesi su jais. Man tai jau benepatinka schmoll.gif

Ką dailaus galima ebay nukauti iš sidabrinių? g.gif Aš kažkaip kol kas jokios minties nesudedu į karolius. Stikliukus dedu, kad spalviškai tiktų. Sidabriuikų noriu į temą, bet...net nežinau kokių g.gif Na bet čia jau mano galvos matyt problemos smile.gif

Atsakyti
Tik dabar registruojuos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(light blue @ 2010 03 22, 10:24)
Labas rytas, daužta aš kažkokia. Kažko širdį spaudžia karoliai. Nesuvokiu, kodėl makaulė ant jų jau pramušta, guli ir keliesi su jais. Man tai jau benepatinka schmoll.gif

Ką dailaus galima ebay nukauti iš sidabrinių? g.gif Aš kažkaip kol kas jokios minties nesudedu į karolius. Stikliukus dedu, kad spalviškai tiktų. Sidabriuikų noriu į temą, bet...net nežinau kokių g.gif Na bet čia jau mano galvos matyt problemos smile.gif


na as sidarbriukus renku pagal kazkokius gyvenimo ivykius - daugiausiai keliones,nes nemazai turejau jau ju ,tai noriu pazymeti jas visas thumbup.gif
Atsakyti
Man is sidabrinuku graziausi visokie kur su stikliukais ir akmenukais biggrin.gif
Atsakyti