Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads

Apklausa: Sekantis Jūsų pirkinys: (45 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Visi ybėjuose visko randa, tik aš viena nieko laugh.gif Nu nerandu, nors nusišauk biggrin.gif Niekaip nesuprantu, jie ten nuo manęs slepia, štoli mastau.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 03 21, 21:42)
Visi ybėjuose visko randa, tik aš viena nieko laugh.gif Nu nerandu, nors nusišauk biggrin.gif Niekaip nesuprantu, jie ten nuo manęs slepia, štoli mastau.gif biggrin.gif

Aš nerandu, man parodo mastau.gif
Atsakyti
Danske, Tavo paieškomas toks?
http://cgi.ebay.de/T...=item3a58e75b98
Atsakyti
Niu kaip fainai,kad padejau ir dar pavyko. Kai as idejau daugiau nei pusvalandis buvo likes. O tu paskutine min nugriebei smile.gif Bet taip aukcione ir geriausia. Atejai, pastatei ir nugalejai biggrin.gif
Noa. ka tau surast biggrin.gif As akis ebejui padejus, visokiu groziu dairausi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dovis: 21 kovo 2010 - 22:33
Sveikos merginos,
4u.gif ax.gif na neiskenciau ir as prisijungiau i jusu puslapi. Kai drauge uzkrete virusu wub.gif tai guluosi ir keliuosi su troliais... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovis @ 2010 03 21, 22:54)
Noa. ka tau surast biggrin.gif Asakis ebejui padejus, visokiu groziu dairausi.

Ai nežinau biggrin.gif Ką nors gražaus biggrin.gif Geriau painstruktuok, nes aš net batų ten nerandu dry.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikirike @ 2010 03 21, 21:21)

Nu tai ir pas mane ant apyrankes atsirado dvi naujo unikos


thumbup.gif O ta vaivorykštinė panaši į mano biggrin.gif
Papildyta:
Beje, prisidedu prie pasiūlymų danske - berods minėjai, kad rėkti, jei pamatysim tigrą ? Ale kiek už jį galima siūlyti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(rasida @ 2010 03 21, 22:45)

Taip. Cia tas tikrasis. Aciu. Pasidesiu ir sita. Radau dar, bet kaina 130 EUR. Gal nepulsiu stacia galva.
Papildyta:
QUOTE(Erszebeth @ 2010 03 21, 23:13)
thumbup.gif O ta vaivorykštinė panaši į mano  biggrin.gif
Papildyta:
Beje, prisidedu prie pasiūlymų danske - berods minėjai, kad rėkti, jei pamatysim tigrą ? Ale kiek už jį galima siūlyti?  g.gif

Tik jau ne tiek. Buvo vienas grazus uz 70 su kazkiek$. Bet uzsiemiau darbais ta nakti ir pamirsau ta tigra. Ir anas man grazesnis buvo. Labiau dryzuotas, dryziukai nevienodi, toks tikroviskesnis. Kai tos foto visokios, sunku spresti kaip ten bus is tikruju
Atsakyti
Pati nebepirksiu, tai čia parodysiu - už pusantros valandos baigsis, kol kas gera kaina ir padorus siuntimo mokestis thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erszebeth: 21 kovo 2010 - 22:23
Erszebeth, kazkurioj amerikonu pardej yra 69$. Planavau as ji, bet jau rudu-ryzu uztenka. Reikia paziureti uz kiek jis parsiduos
Papildyta:
http://cgi.ebay.de/T...775927920861911

Va tas man kelia abejoniu. Turetu buti labiau drumstas
Atsakyti
QUOTE(danske @ 2010 03 21, 22:29)
http://cgi.ebay.de/T...775927920861911

Va tas man kelia abejoniu. Turetu buti labiau drumstas


tikrai kažkoks ne toks g.gif

Noa, čia tau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 03 21, 22:13)
  berods minėjai, kad rėkti, jei pamatysim tigrą ? Ale kiek už jį galima siūlyti?  g.gif

Cia jau ne rekti, o saukti, rekti ir dar kojom trypti reikia biggrin.gif Nu toooks karolis biggrin.gif O verte jo lotuliukas.gif
Atsakyti