Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads

Apklausa: Sekantis Jūsų pirkinys: (45 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Dovis @ 2010 03 21, 19:30)
O jeigu nebeliks  lotuliukas.gif , zinai kyla kaina ir galvoji, o gal kas is cia tyliai skaitanciu,sedi ir kelia kaina lotuliukas.gif
Gal kam agato? Lyg padori kaina g.gif

Fainas, ir kaina padori.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Song: 21 kovo 2010 - 20:27
Nebebuvo "Hypery" karaliaus ir karalienės, ech...
Atsakyti
QUOTE(danske @ 2010 03 21, 22:20)
erilukaha, ta mirksincia trolyte galima butu temos zenklu padaryti. Kokios ausytes jos wub.gif


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
o aš neprisimenu, man rodosi mano apyrankė 18cm, bet 19man būtų kritusi g.gif
Tai kiek karolių telpa ant vienos apyrankės? vidutiniškai
Atsakyti
QUOTE(light blue @ 2010 03 21, 20:35)
o aš neprisimenu, man rodosi mano apyrankė 18cm, bet 19man būtų kritusi g.gif
Tai kiek karolių telpa ant vienos apyrankės? vidutiniškai


Apytikriai kiek cm, tiek karolių, + dar vienas kitas, nes vieni platesni, kiti siauresni. Pas mane 19 cm pilna - 18 karolių + 2 stoperiai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Song @ 2010 03 21, 20:24)
Fainas, ir kaina padori.

Gera kaina kazkam pavyko nukauti ji. Gerai,kad man nereikia smile.gif
O cia sitie juodi perlai, retirinti ar limituoti buvo? Irgi visai gal nieko kaina? Arba cia neorginalai blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(erilukaha @ 2010 03 21, 17:23)

Prasom ...tik mano saulutes neimkit    nono.gif


Paziurek o cia tikra blink.gif Ir kaina gera sakyciau. bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dovis: 21 kovo 2010 - 20:52
Lorute - su tortadieniu ir labai graziu apyrankes papildimu 4u.gif Man "plienas pieno baltume" irgi yra sarase, uz savo leliuka blush2.gif ziema gimes jis blush2.gif


QUOTE(Erszebeth @ 2010 03 21, 18:45)
Žiūriu, kaip atrodo kartu... Ir tyliai tyliai ranka man iš už nugaros... pelės klavišą klik - ant "Buy it now"  ohmy.gif Ir dar kartą, "Confirm"  bigsmile.gif Taip ir vietoj susileidau  wub.gif



jetau kaip romantiska wub.gif
Papildyta:
Na ka i musu buri siandien itraukiau dar du naujus narius - mano sese ir savo vyras - gavo nuo manes odinukes su uzsegimais ir su unikomis bei sidabriuku blush2.gif
O jau apsipatenkine lotuliukas.gif jau tokie laimingi blush2.gif Ju gimtadieni ne uzilgo ( daug cia tu gimtadieniu pastaruoju metu g.gif ) tai nusprendziau ir ju pageidavimus isklausyti ax.gif Didelis dekui drugeliukaiten uz pagalba 4u.gif
Nu tai ir pas mane ant apyrankes atsirado dvi naujo unikos ,tai imetu foto,aisku geda po anos geros foto mesti vel lieva,nu ale ka padarysi,veliau sese nufotkins su geru fotiku blush2.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Dovis @ 2010 03 21, 21:05)
Gera kaina kazkam pavyko nukauti ji. Gerai,kad man nereikia smile.gif

Aha, pavyko blush2.gif biggrin.gif

Aš taip suprantu, kad jei rodom aukcioninius trolius ir neduodam atskiro įspėjimo, galima varžytis? ax.gif Jei nenorim, kad nukautų, nerodom arba įspėjam. Oki poki? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovis @ 2010 03 21, 23:05)

Paziurek o cia tikra blink.gif  Ir kaina gera sakyciau. bigsmile.gif



Jo ...pas ji pirkau, viskas tvarkoj...
Atsakyti
QUOTE(rasida @ 2010 03 21, 20:28)
Nebebuvo "Hypery" karaliaus ir karalienės, ech...

Mjo, man rodos aš prieš savaitę ar kada paskutinį paėmiau.. Megoj tikrai šiandien mačiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Song @ 2010 03 21, 21:25)
Aha, pavyko blush2.gif  biggrin.gif

Aš taip suprantu, kad jei rodom aukcioninius trolius ir neduodam atskiro įspėjimo, galima varžytis? ax.gif Jei nenorim, kad nukautų, nerodom arba įspėjam. Oki poki? rolleyes.gif

A tai cia tu ta laimingoji bigsmile.gif Kaip fainai. Pasakyk dar,kad mano deka, tai isvis jausiuos gera darba padarius. g.gif
Tai jo jo, as jau ka gero randu, tai ir rodau. Pati negaliu pirkti, tai bent kitoms rodau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dovis: 21 kovo 2010 - 21:45
QUOTE(Dovis @ 2010 03 21, 21:30)
A tai cia tu ta laimingoji bigsmile.gif Kaip fainai. Pasakyk dar,kad mano deka, tai isvis jausiuos gera darba padarius. g.gif

Tai tavo tavo wub.gif Kai nuvariau pažiūrėt, buvo likę penkios minutės biggrin.gif
Atsakyti