Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads

Apklausa: Sekantis Jūsų pirkinys: (45 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(light blue @ 2010 03 21, 19:22)
Šiaip norėjau klausti visų, kiek karolių susideda ant apyrankės, tai pas Lorutę suskaičiavau biggrin.gif su jos laukiamomis trimis reiktų kokių 15 biggrin.gif Tai mano jau pusiakelis biggrin.gif

Ant maniškės tai tilps geroookai daugiau, nes jau dabar yra devyni, o dar net pusės apyrankės ilgio neužima schmoll.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 03 21, 19:13)
Čia man kilo racionalus klausimas - o tai gal galima dar ir maximos maišelius parduot? biggrin.gif Nugis prisikaupia bigsmile.gif 


Bet, tai paziurek kokia kaina bigsmile.gif Kiek turi parduodi ir nauja karoli vel perki biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovis @ 2010 03 21, 21:30)
O jeigu nebeliks  lotuliukas.gif , zinai kyla kaina ir galvoji, o gal kas is cia tyliai skaitanciu,sedi ir kelia kaina lotuliukas.gif
Gal kam agato? Lyg padori kaina g.gif



user posted image
Atsakyti
QUOTE(Lorute @ 2010 03 21, 18:49)
Dekui dekui  aciuks.gif Kaip tik siandien sukako 29 ax.gif


Vaje, tai sveikinu thumbup.gif

QUOTE(erilukaha @ 2010 03 21, 19:25)
O tai cia ne mazyle g.gif


Nea, ji nepasiekia iš už nugaros prieiti ir pelę kur reikia nuspausti biggrin.gif Čia mano vyriškis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(light blue @ 2010 03 21, 20:22)
na niekaip nematau čia tų tavo pirmųjų unikų g.gif jos gi tokios rausvos, šviesios g.gif agat1 matau, per drugeliuką pirktą kinietišką matau, o daugiau g.gif

Šiaip norėjau klausti visų, kiek karolių susideda ant apyrankės, tai pas Lorutę suskaičiavau biggrin.gif su jos laukiamomis trimis reiktų kokių 15 biggrin.gif Tai mano jau pusiakelis biggrin.gif
Papildyta:


Va mano unikos biggrin.gif Jos realiai sviesesnes, o anoj foto baisiai tamsios gavosi mirksiukas.gif

user posted image


O, kad man uzteks kokiu 15-16 karoliuku, tai sprendziu ne is grandineles ilgio, o is to, kad didejant troliu skaiciui, apyranke darosi vis ankstesne mirksiukas.gif Jei daug prisiversiu bijau, kad neuzsegsiu lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lorute: 21 kovo 2010 - 19:48
QUOTE(Erszebeth @ 2010 03 21, 19:43)
Vaje, tai sveikinu  thumbup.gif
Nea, ji nepasiekia iš už nugaros prieiti ir pelę kur reikia nuspausti  biggrin.gif Čia mano vyriškis  wub.gif

Geri gi tie vyriškiai thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Lorute @ 2010 03 21, 19:46)
Va mano unikos biggrin.gif Jos realiai sviesesnes, o anoj foto baisiai tamsios gavosi mirksiukas.gif

O, kad man uzteks kokiu 15-16 karoliuku, tai sprendziu ne is grandineles ilgio, o is to, kad didejant troliu skaiciui, apyranke darosi vis ankstesne mirksiukas.gif Jei daug prisiversiu bijau, kad neuzsegsiu lotuliukas.gif

Labai graži ta kairioji unika bigsmile.gif

O dėl apyrankės ankštumo, tai įdomu kokia tavo riešo apimtis ir kokio ilgio apyrankė? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 03 21, 21:43)

Nea, ji nepasiekia iš už nugaros prieiti ir pelę kur reikia nuspausti  biggrin.gif Čia mano vyriškis  wub.gif


O geras....

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Enita @ 2010 03 21, 20:52)
Labai graži ta kairioji unika bigsmile.gif

O dėl apyrankės ankštumo, tai įdomu kokia tavo riešo apimtis ir kokio ilgio apyrankė? g.gif

Riesas kokia 15,5, o apyranke 19.
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 03 21, 20:25)
O tai cia ne mazyle g.gif


Kas kas, mano diedas ne mažylė? Nu ne, jis ne mažylė. 195 cm, 110kg, jeigu ir mažylė, tai jau tokia postambė laugh.gif

QUOTE(Dovis @ 2010 03 21, 20:38)
Bet, tai paziurek kokia kaina  bigsmile.gif Kiek turi parduodi ir nauja karoli vel  perki biggrin.gif

O visi tik perka, perka pasižvygaudami bigsmile.gif

Labai gražios Lorutės unikos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lorute @ 2010 03 21, 19:55)
Riesas kokia 15,5, o apyranke 19.

Mano riešas irgi toks, apyrankė 20, karoliukų ant jos 9, tai dar vert ir vert, įtariu net ir triskart tiek suvėrus vistiek dar ankšta netaptų, nes dabar pakėlus ranką vos ne iki pusės dilbio (jei ta rankos dalis taip vadinas doh.gif ) nukrenta.
Atsakyti
erilukaha, ta mirksincia trolyte galima butu temos zenklu padaryti. Kokios ausytes jos wub.gif

Ziuriu, cia nemazai svencianciu siom dienom smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 03 21, 22:10)
Kas kas, mano diedas ne mažylė? Nu ne, jis ne mažylė. 195 cm, 110kg, jeigu ir mažylė, tai jau tokia postambė laugh.gif



user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti