Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads

Apklausa: Sekantis Jūsų pirkinys: (45 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 03 21, 17:45)
drinks_cheers.gif  lotuliukas.gif

Man koks nuotykis šiandien buvo, galėčiau nors į romantiškiausių istorijų konkursą varyt  ...

Wow kaip fainai bigsmile.gif wub.gif
Papildyta:
QUOTE(erilukaha @ 2010 03 21, 18:06)
Kiek liko iki velyku..user posted image

Dvi savaitės wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 03 21, 17:45)
Man koks nuotykis šiandien buvo, galėčiau nors į romantiškiausių istorijų konkursą varyt  bigsmile.gif  lotuliukas.gif

Ui, kaip gražu... user posted image
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 03 21, 18:45)
Žiūriu, kaip atrodo kartu... Ir tyliai tyliai ranka man iš už nugaros... pelės klavišą klik - ant "Buy it now"  ohmy.gif Ir dar kartą, "Confirm"  bigsmile.gif Taip ir vietoj susileidau  wub.gif


Na labai gera ta ranka, tiesiog net nežinau su kokiu metalu ar akmeniu ją palyginti biggrin.gif
O aš gavau sms, Mb atneša telefoną, sako nr nežinomas, tai kas čia rašo. O kai pamatė tekstą "sveiki, čia trollbedas..." kaip kamparas nugaravo lotuliukas.gif

Lorute, dailus komplektukas gavosi, o kur nutūpė jau turimos unikos?
Atsakyti
QUOTE(Ruti @ 2010 03 21, 16:24)
Lorute, puikus apyrankes papildymas  thumbup.gif  Smalsu pasidare, ar  uzsisakei, kokiu karoliuku noretum, ar visi draugai patys nusprende, kokius pirkt  g.gif

As visiems issiuntinejau wishlista, dar paprasiau, kad vieni su kitais susisiektu, kad nebutu vienodu karoliuku ax.gif Tai is to sarasiuko visi patys jau rinkosi rolleyes.gif Dar liko trys karoliai, nuo paciu artimiausiu zmoniu ir bus apyranke pilnutele tongue.gif Nesitikejau taip greit visa surinkt bigsmile.gif

QUOTE(simre @ 2010 03 21, 16:33)
wub.gif

Kas ten toks tamsus, kur vienoj nuotraukoj apyrankės pabaigoj, kitoj - šalia dvigubų žiedų?

Ten unika, siaip ner labai tokia tamsi, siandien saulutes nebuvo, tai visi gavos tokie tamsus. Siaip jis toks balintos kavos, o viduj sviecia lyg gintarino spalvyte.

QUOTE(light blue @ 2010 03 21, 19:19)
Lorute, dailus komplektukas gavosi, o kur nutūpė jau turimos unikos?

Abi unikos vis dar ant apyrankes thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Lorute @ 2010 03 21, 20:34)
As visiems issiuntinejau wishlista, dar paprasiau, kad vieni su kitais susisiektu, kad nebutu vienodu karoliuku ax.gif Tai is to sarasiuko visi patys jau rinkosi rolleyes.gif Dar liko trys karoliai, nuo paciu artimiausiu zmoniu ir bus apyranke pilnutele tongue.gif Nesitikejau taip greit visa surinkt bigsmile.gif



Tai tave reik su gimtadieniu sveikint user posted image
Papildyta:
QUOTE(Erszebeth @ 2010 03 21, 19:45)
Man koks nuotykis šiandien buvo,



Va toks: user posted image
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 03 21, 19:41)
Tai tave reik su gimtadieniu sveikint user posted image

Dekui dekui aciuks.gif Kaip tik siandien sukako 29 ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lorute @ 2010 03 21, 20:49)
Dekui dekui  aciuks.gif Kaip tik siandien sukako 29 ax.gif



Tai isivaizduoju, kas bus kai svesi jubilieju user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 21 kovo 2010 - 19:07
QUOTE(Dovis @ 2010 03 21, 17:27)
Kas ten saket, maiseliu pertekliu turit,juk parduoti galit bigsmile.gif  lotuliukas.gif
Papildyta:

Čia man kilo racionalus klausimas - o tai gal galima dar ir maximos maišelius parduot? biggrin.gif Nugis prisikaupia bigsmile.gif

QUOTE(Erszebeth @ 2010 03 21, 18:45)
Man koks nuotykis šiandien buvo, galėčiau nors į romantiškiausių istorijų konkursą varyt  bigsmile.gif  lotuliukas.gif

Ojetus, koks dieds wub.gif

Kad taip maniškis rolleyes.gif Dūdki, įsisvajojau irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(Lorute @ 2010 03 21, 14:52)

na niekaip nematau čia tų tavo pirmųjų unikų g.gif jos gi tokios rausvos, šviesios g.gif agat1 matau, per drugeliuką pirktą kinietišką matau, o daugiau g.gif

Šiaip norėjau klausti visų, kiek karolių susideda ant apyrankės, tai pas Lorutę suskaičiavau biggrin.gif su jos laukiamomis trimis reiktų kokių 15 biggrin.gif Tai mano jau pusiakelis biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(erilukaha @ 2010 03 21, 18:23)

Prasom ...tik mano saulutes neimkit    nono.gif
http://shop.ebay.com...d=p3911.c0.m489

o kodėl yra papigiai karolių?
Papildyta:
http://cgi.ebay.com/...=item335b4a1db1

http://cgi.ebay.com/...=item4a9f8ed1c9
ir tt g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo light blue: 21 kovo 2010 - 19:17
QUOTE(Noa @ 2010 03 21, 21:13)

Ojetus, koks dieds wub.gif

Kad taip maniškis rolleyes.gif  Dūdki, įsisvajojau irnesakyk.gif



O tai cia ne mazyle g.gif user posted image
Papildyta:
QUOTE(light blue @ 2010 03 21, 21:22)

o kodėl yra papigiai karolių?




Nesupratau klausimo...Cia dar tik aukcijono pradzia.. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 03 21, 20:25)

Nesupratau klausimo...Cia dar tik aukcijono pradzia.. biggrin.gif

nesupratai vien todėl, kad aš nesuprantu aukcionų, va dabar jau matau, kad iškart jamti neduoda. Blogai, žonglieriaus noriu, bet zeksuoti ne man g.gif Dar ne man.
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 03 21, 17:23)

Baiktu... lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


O jeigu nebeliks lotuliukas.gif , zinai kyla kaina ir galvoji, o gal kas is cia tyliai skaitanciu,sedi ir kelia kaina lotuliukas.gif
Gal kam agato? Lyg padori kaina g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dovis: 21 kovo 2010 - 19:35