Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads

Apklausa: Sekantis Jūsų pirkinys: (45 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(_asamaM @ 2010 03 21, 13:46)
danske smile.gif Tokių berods ieškai?
Pamačiau ir pasipiktinau kaina, tada pasitikrinau retired trollbeads com kiek kainuoja tie, kurių dar turi ir nurimau laugh.gif

bigsmile.gif oooooooo, aciu, aciu. Sedesiu dabar prie jo. Nors labiau norejau baltais taskeliais.
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2010 03 21, 12:30)
Nu gražiausiai? Kas tau taip sakė?

Aš kaip tik tuo klausimu su berniuku bendravau, kai priėjo ten kartu su juo buvusi moteris (pirmąkart mačiau ją) norėdama pasiūlyti tų pavasarinių rinkinių, na ir tas berniukas persakė jai mano klausimą (gal vadovė ji jų ar panašiai unsure.gif ), tai va ji man ir išdėstė, kad taip negalima verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 03 21, 11:40)

erilukaha, ar nusprendei pabandyt užsakyt iš beaddealerusa? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Enita @ 2010 03 21, 12:28)
O aš vakar Megoj kaip tik klausiau, ar galima būtų pačiai pasidaryti rinkinį iš savo pasirinktų karoliukų, tai gavau atsakymą, kad tikrai ne, nes ką gauna rinkiniais, tą rinkiniais ir parduoda, o ką gauna vienetais, tą - vienetais, kadangi vienetus parduot rinkiniais jiems būtų nuostolinga (taip ir pasakė) unsure.gif Tik man labai įdomu kodėl kitiems pardavėjams nėra nuostolinga dalint karoliukus nemokamai už lipdukus g.gif

O man penktadieni sake, kad galima savo rinkinuka susidaryti g.gif


Pas mane yra keleta naujienu blush2.gif Vakar draugai rinkosi su maiseliais, tai pristatau savo naujokus ax.gif : plienas baltume, cherubas, dvigubos geles, ledo gabaleliai, undinele, zydrieji purslai.

Visaip fotkinau, prifotkinau, tai nuotrauku pridesiu lotuliukas.gif
Tik gaila apsiniauke siandien, ner saulytes tai apyranke tokia tamsi atrodo doh.gif Na reiks perfotkint kai bus grazesnis oras, o dabar labai netrivoju, tai ikelsiu tokias nuotraukas blush2.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Nu labai truksta gero apsvietimo doh.gif
Atsakyti
Mergaites, o kur galima nusipirkti tokiu apyrankiu g.gif 4u.gif gal, kuri nors imestu nuoroda ax.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Oi, kaip grazu, baisiai ziauriai 4u.gif
Plienas pieno baltume grazutelis, "neistepliotas" daug plieno biggrin.gif
Sveikinu sveikinu!
Su tuo, kad geru draugu turi lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Enita @ 2010 03 21, 13:12)
Aš kaip tik tuo klausimu su berniuku bendravau, kai priėjo ten kartu su juo buvusi moteris (pirmąkart mačiau ją) norėdama pasiūlyti tų pavasarinių rinkinių, na ir tas berniukas persakė jai mano klausimą (gal vadovė ji jų ar panašiai unsure.gif ), tai va ji man ir išdėstė, kad taip negalima  verysad.gif

NU keistenybės, gi šiandien ryte jis man tą patvirtino blink.gif nesuprantu.

Lorute labai gražu, labai mielos dovanos ir supratingi draugai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Lorute @ 2010 03 21, 13:52)

Visaip fotkinau, prifotkinau, tai nuotrauku pridesiu lotuliukas.gif



Čia tai bent papildymas thumbup.gif blink.gif bigsmile.gif Ir foto labai gražios thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(_asamaM @ 2010 03 21, 15:52)
erilukaha, ar nusprendei pabandyt užsakyt iš beaddealerusa? smile.gif



Tai kad ne tik nusprendziau, bet jau keleta ir nupirkau, is praito aukcijono blush2.gif Nu jei ka tai kalta bus Elzbieta, ji taip pareiske, kad normalus pardavejas, kad net susigedau, galvoju, kaltinu cia zmogu nebutais dalykais, bus va matyt... ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Lorute @ 2010 03 21, 15:52)




Oooo...lia..lia... bigsmile.gif Nieko sau draugai... thumbup.gif Ir as tokiu noriu drinks_cheers.gif

Labai grazu, net pavydu cool.gif

Pvz, pas mane ne vieno dovanoto, kol kas verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(Dasha @ 2010 03 21, 16:24)
NU keistenybės, gi šiandien ryte jis man tą patvirtino  blink.gif  nesuprantu.




Nu nesamone...As kai buvau parodoj, ten man rode rinkinius, tai sake, kad galima bus juos susikomplektuot, pagal norimus karoliukus...Vat, tai ten gi ju buvo daug...Ir tas pats berniukas, su mergaite is Megos, tokia juodute moteris simpatiska, rudom akim, pas ja sarvuotis labai graziai ant apyrankes atrode...Ir dar dvi buvo moterytes...Tai nesuprantu, jau parodoj aiskino, kad galima bus isardyt...koks skirtumas, be tik pirktu... ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Irmama @ 2010 03 21, 16:11)
Mergaites, o kur galima nusipirkti tokiu apyrankiu g.gif 4u.gif gal, kuri nors imestu nuoroda ax.gif  mirksiukas.gif



Pirmam puslapy paziurek mirksiukas.gif
Atsakyti
Aciu mergaites. Pasitvirtina taisykle geriau turet simta draugu nei simta litu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 03 21, 14:37)
Tai kad ne tik nusprendziau, bet jau keleta ir nupirkau, is praito aukcijono blush2.gif Nu jei ka tai kalta bus Elzbieta, ji taip pareiske, kad normalus pardavejas, kad net susigedau, galvoju, kaltinu cia zmogu nebutais dalykais, bus va matyt... ax.gif

Kai gausi būtinai pasidalinkt įspūdžiais 4u.gif





Lorutės apyrankė bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 03 21, 11:24)
Troliene,
skelbime apie naujuosius karoliukų rinkinius pataisykite klaidas. Pražystančios rašoma su Y, ne Į (nuo žodžio žydėti, o ne žįsti). Ir žodžių tvarka nekokia - geriau sakyti "pristatome šiuos du naujus neįtikėtinai žavius rinkinius <...>". Kitoje pastraipoje po "nenoriai" ir kablelio nėra tarpelio, įdėkite. Ir "pasipuošus naujaisiais karoliukais" reikia skirti kableliais iš abiejų pusių, t.y. reikia kablelio ir po "kad"  smile.gif

Ajopš, ten aplamai tas tekstas ne suaugusio žmogaus rašytas blink.gif Kas tekstus rašo - to aplamai negalima leist prie rašymo.

Negana to, kad sintaksės neišsitaiso, nors jau 5 kartus aiškiai sakyta, kur turi būt kableliai, tai dabar dar šitas blink.gif Jėzau Marija, už ką man taip blink.gif


[I]Mes sveikiname Jus su pavasariu ir pristatome šiuos neįtikėtinai žavius du naujus rinkinius PAVASARIO GĖLĖS iš ribotos kolekcijos, kuriuos įkvėpė pavasarį atgimstantys sodai ir pražįstančios gėlės.
Nors pavasaris į Lietuvą ateina nenoriai,tikimės kad pasipuošus naujaisiais karoliukais, jis pasirodys Jūsų širdyse.[/
I]

Atsiprašau, bet gėda. Čia pas jus kas, ruskalbis kompiuteristas rašė? doh.gif

Redaguoju.

Sveikiname sulaukus pavasario ir pristatome du naujus žavius ribotos kolekcijos karoliukų rinkinius "Pavasario gėlės", įkvėptus atgimstančių sodų ir pražystančių gėlių.
Nors pavasaris į Lietuvą ateina nenoriai, tikimės, kad pasipuošę naujaisiais karoliukais, pajusite jį savo širdyse.


Galit įkopypastint tai vietoj savo marmalo????

Taip pat prašome pakeisti stiklinio karoliuko pavadinimą "Prancūziška plūkė" į pavadinimą "Prancūziška plukė". Ū raidę prašome naudoti nebent žodyje PLŪGAS, o plukė pas mus Lietuvoj - su trumpąja. pasižiūrėk kokioj Vikipedijoj.

Taipgi kur yra visų trollbeadsininkų nuotrauka, prašome pataisyti pagrindinio trollbeads dizainerio Soren Nielsen vardą, jūs jį parašę kaip Sųren bigsmile.gif Nu suprantu, kad gal alkani buvot, bet tai gal dabar ištaisytumėt? Jei neturit tos daniškos perbrauktos o, tai bent paprastą parašykit.

Babkes už redagavimą į sąskaitą, su Erszebeth pasidalinsim. Priimam karoliukais.

Sunervino beraščiai, ir dar tokioj vietoj, negaliu dry.gif

QUOTE(Dovis @ 2010 03 21, 12:31)
Laba, o kai as buvau tam renginyje,kur ta knyga pristatinejo,, tai man uzsifiksavo,kad visa pradzia prasidejo nuo pirmojo karoliuko, kuri sukure dukrai. Pavardem nepamenu.O karoliukas yra pats pirmas retirintu sarase 1976m. Veidukai ar kaip jis ten vadinasi.

Karoliukas "veidukai" nėra retirintas, jis yra kolekcijose nuo pat pradžių iki dabar, aukiniu ir sidabriniu pavidalu. Sukūrė Soren Nielsen, nežinau, ar dukrai, gal jis tokią ir turi, kas jį ten žino? O pradininkas - Svend Nielsen, Soren'o tatukas. Nes jis ir visą tą techniką sugalvojo, ir parduotuvę juvelyrikos turėjo, ir vaikus prie juvelyrikos papratino. Amen.
Atsakyti