Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads

Apklausa: Sekantis Jūsų pirkinys: (45 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Dasha @ 2010 03 21, 10:11)
Labs rytas, galima. Keičia, jie faktiškai laidžia pačiai rinkinį susirinkt wink.gif 

O aš vakar Megoj kaip tik klausiau, ar galima būtų pačiai pasidaryti rinkinį iš savo pasirinktų karoliukų, tai gavau atsakymą, kad tikrai ne, nes ką gauna rinkiniais, tą rinkiniais ir parduoda, o ką gauna vienetais, tą - vienetais, kadangi vienetus parduot rinkiniais jiems būtų nuostolinga (taip ir pasakė) unsure.gif Tik man labai įdomu kodėl kitiems pardavėjams nėra nuostolinga dalint karoliukus nemokamai už lipdukus g.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 03 20, 20:10)
Tai tas tatukas buvo juvelyras, ir jis sugalvojo naują sidabro apdirbimo technologiją, kaip išliet gana smulkius gaminius, kuriuos anksčiau iškalinėdavo. Dabar daug kas taip daro, bet va anas pirmas buvo. O sūnus ta technologija pasinaudojęs sukūrė pirmą karoliuką. O paskui atėjo duktė su savo stiklu, ir pašlo pajiechalo, va kaip atsitiko ten jiems...


Laba, o kai as buvau tam renginyje,kur ta knyga pristatinejo,, tai man uzsifiksavo,kad visa pradzia prasidejo nuo pirmojo karoliuko, kuri sukure dukrai. Pavardem nepamenu.O karoliukas yra pats pirmas retirintu sarase 1976m. Veidukai ar kaip jis ten vadinasi.

QUOTE(erilukaha @ 2010 03 21, 10:54)
  Aukcijonus patikrinau - rytine malda... blush2.gif

Ka gero uzmatei biggrin.gif
As ryt noreciau vienam papuga paimti biggrin.gif A niekas niekur nebandot papugos laimet? g.gif Cia,kad vienai su kita nereiktu konkuruoti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dovis: 21 kovo 2010 - 11:33
QUOTE(Dovis @ 2010 03 21, 13:31)
As ryt noreciau vienam papuga paimti biggrin.gif  A niekas niekur nebandot papugos laimet? g.gif  Cia,kad vienai su kita nereiktu konkuruoti.



Ne, tikrai ne papura...bet jo maciau,kad yra...
Ne as noriu saulutes kokios, bet nenoriu brangiai, nes ziuriu praita kart aukcijonas baigesi tuo, kad kaina gavosi tokia, kokia yra pirkime, pas collectorall...Tai nelabai supratau , tokio aukcijono prasmes, nors vistiek apsimoka ant 100lt pigiau,...bet gi noretusi dar pigiau blush2.gif
Atsakyti
Koks gražus šarvuotis - unika bigsmile.gif Gaila, man su šita spalva jau baigta.

Šitas irgi bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erszebeth: 21 kovo 2010 - 11:49
Nu ar ne musu pavasario naujienos? Kazkas gana panasaus g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovis @ 2010 03 21, 11:48)
Nu ar ne musu pavasario naujienos?  Kazkas gana panasaus g.gif


Mano vikšras irgi yra bigsmile.gif

Kas dar nenusipirko nieko Žemės dienai paminėti? bigsmile.gif
Papildyta:
Tibetas - unika bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 03 21, 11:40)
Ne, tikrai ne papura...bet jo maciau,kad yra...
Ne as noriu saulutes kokios, bet nenoriu brangiai, nes ziuriu praita kart aukcijonas baigesi tuo, kad kaina gavosi tokia, kokia yra pirkime, pas collectorall...Tai nelabai supratau , tokio aukcijono prasmes, nors vistiek apsimoka ant 100lt pigiau,...bet gi noretusi dar pigiau blush2.gif

Ar cia tas kur su auksu? As kazkuria diena irgi ziurinejau, skaiciavau, tai tie su auksais tikrai pigiau gaunasi.
Papildyta:
Tai saugok dabar savo viksra biggrin.gif Dziaukis,kad kas nepaeme.
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 03 21, 11:56)

Oi, šitą mes su Rasida sekam biggrin.gif Aš stačiau iki tam tikros ribos, ale jau nebe rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Song @ 2010 03 21, 10:56)
Kaip į bažnyčią biggrin.gif

Eik tu, baisia, drebančia širdim lotuliukas.gif

QUOTE(erilukaha @ 2010 03 21, 11:07)
Tai maz mano melyna ir nupirkai... unsure.gif


unsure.gif nu dar gražiausia, o tu buvau ten ją nužiūrėjusi? Nes aš tik atlėkiau į sodus, pirmas klausimas, ar turit mėlnynus karalius, va, sako ir ištiesė, tai ir paėmiau, nes aš tik mėlynų norėjau..
QUOTE(Enita @ 2010 03 21, 11:28)
O aš vakar Megoj kaip tik klausiau, ar galima būtų pačiai pasidaryti rinkinį iš savo pasirinktų karoliukų, tai gavau atsakymą, kad tikrai ne, nes ką gauna rinkiniais, tą rinkiniais ir parduoda, o ką gauna vienetais, tą - vienetais, kadangi vienetus parduot rinkiniais jiems būtų nuostolinga (taip ir pasakė) unsure.gif Tik man labai įdomu kodėl kitiems pardavėjams nėra nuostolinga dalint karoliukus nemokamai už lipdukus g.gif

Nu gražiausiai? Kas tau taip sakė? Aš šiandien dar Tado paklausiau, ar galima išformuot rinkinį ir vieną tarkim karoliuką pakeist kitu? Sakė nelabai buvo tokių atvejų, bet suderinus su pardavimo vadove gal ir pavyktų. BET sako, gali susiformuot rinkinį iš esamų pardavimė (na po 79 lt) ir bus kaip rinkinys 6 už 5 kainą, o pardavime sako mes turim dažniausiai viską, tarkim šiandien nebuvo tik rožinės dykumos. Taip kad nesuprantu kodėl taip skirtingai kalba mastau.gif Kažkada man ta mergina pasakojo lygiai taip pat, ta mieliausia biggrin.gif

QUOTE(Erszebeth @ 2010 03 21, 11:48)
Koks gražus šarvuotis - unika  bigsmile.gif Gaila, man su šita spalva jau baigta.

Šitas irgi  bigsmile.gif


Jetus nerealūs man jie.. Iš vis man šarvuočiai kuo toliau tuo gražiau.

Beje, man karoliuką pakeitė. Šiaip sakė, kad karoliukų nekeičia, tik grandines ir užsegimus. Bet aš visaip įrodinėjau kad man jis negeras, nes akivaizdžiai nesimetriškas (aišku nesitikiu kad bus simetrija rankų darabo gaminy), bet balta spalva vienoj pusėj tiek išlindus į viršų, kad jis visas kreivas. Tai teko palikt čekį, cengeliuką tą kur būna prikabintas ir pakeitė. Naujas tinka idealiai, tiek dydžiu (nes anas lyginant su kitais labai aukštas buvo), tiek spalviškai tobulas. Vnžo as supratau, kad su jais reik šnekėt, įrodinės ir jie padaro viską.

Beje apžiūrėjau dar syk knygą - turėt norėčiau, būtų labai įdomu paskaityt ir šiaip pasivartyt, bet pirkt tai tikrai nesiruošiu, nebent kooperutois perkant ir gaut dovanų. Bet tokia suma nemaža.. Tai tiek naujienų. Perkėliau akvarelinę pastelę ant odinukės, tupi su karaliai ant kaklo biggrin.gif Nebebijau jau dėvėti wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dasha: 21 kovo 2010 - 12:33
QUOTE(Dovis @ 2010 03 21, 12:00)
Tai saugok dabar savo viksra biggrin.gif Dziaukis,kad kas nepaeme.


Kaip nesaugot, kai jis va nuo kiek kainuoja biggrin.gif
Atsakyti
Labas

Uz tiek , kiek dabar yra, dar paimciau. Daug ka reikstu, primintu. Bet gi nebus tik tiek pinigu. Cia apie zeme
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo danske: 21 kovo 2010 - 12:42
danske smile.gif Tokių berods ieškai?
Pamačiau ir pasipiktinau kaina, tada pasitikrinau retired trollbeads com kiek kainuoja tie, kurių dar turi ir nurimau laugh.gif
Atsakyti