Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija 2010

QUOTE(Tylene @ 2010 06 07, 19:21)
nu nėra jis vien namukinis  ax.gif  todėl ir patiko man, kad buvo galimybė rinktis- galėjai gyventi dideliam viešbutyje, kotedžiukuose, arba mažesniame viešbutyje.


O tas pasirinkimas galimas tik perkant kelionę,ar galima vietoje pasirinkti? g.gif Kažin,ar tų namukų kaina nėra didesnė ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Alexia @ 2010 06 07, 14:10)
Apie apsinuodijimus ... Sialgele ar ne jums su maziuku negerai buvo, kaip ten baigesi?

nea - beda buvo su gerkle(kazkoki kvepavimo taku virusa pasigavo, kuris poto- jau namuose- ir dickiui perejo).
Tiesa, man buvo vienai dienai virskinimas sutrikes, bet tai aiskiai kad visko sumaisiau ir persivalgiau per vakariene(kazkoks abzoriskumas tasyk buvo uzpuoles doh.gif )
O seip tai viesbucio maista kasdien netgi mano mazylis valge ir jam su virskinimu viskas buvo ok smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gummy @ 2010 06 07, 19:15)
Oh, as ir buvau Kalemci, tada buvo pirma kelione i Turkija. smile.gif Nuo tada isimylejau sia sali, Marmaris ypac patiko wink.gif Ir seip is visu Turkijos kurortu jis man labiausiai patinka  thumbup.gif

Joa... marmaris pasakiskas:)
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2010 06 07, 16:38)
Man tai aplamai nepatinka, kai namukinis viesbutis, tai man ar simena ar silence, vienas velnias  biggrin.gif  bet siaip tai svarbu, kad kaina gera butu ir svara, tai atostogos tikrai nesusigadintu nuo nameliu smile.gif
O jei buti objektyviai, tai man atrodo labai smagus tas Silence, bent jau atrodo svarus, tvarkingas, priziurima teritorija, graziai apzeldinta, matosi, kad teritorijoje yra visokiu kampuciu pasedejimui. Siaip paskaiciau, ka aprasei, tai viskas ciki, neprikibsi, manau gerai pasirinkote  smile.gif  kiek minuciu iki juros eiti? g.gif

man irgi Silence labiau patinka nei Simena ax.gif grazus,tvarkingas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Editukė @ 2010 06 07, 19:16)
O tas pasirinkimas galimas tik perkant kelionę,ar galima vietoje pasirinkti? g.gif Kažin,ar tų namukų kaina nėra didesnė ax.gif

namukai brangiausi. Bet registraturoj susimoki euru smile.gif) i pasa idejom ir gavom norima kambari:) ten labai fainas visas personalas- tai jei tik vietu laisvu yra, manau be problemu galima gauti ka nori smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tylene @ 2010 06 07, 20:48)
namukai brangiausi. Bet registraturoj susimoki euru smile.gif) i pasa idejom ir gavom norima kambari:) ten labai fainas visas personalas- tai jei tik vietu laisvu yra, manau be problemu galima gauti ka nori smile.gif

ot idomu kaip jus ten 'organizavote' ta idejima i pasa, nes pvz. mums pasus paeme ir registracijos forma pildyt padejo musu gide rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(silagele @ 2010 06 07, 21:52)
ot idomu kaip jus ten 'organizavote' ta idejima i pasa, nes pvz. mums pasus paeme ir registracijos forma pildyt padejo musu gide  rolleyes.gif

cia jau reiktu eiti i turkijos tema plepeti ta tema ax.gif , bet tas dejimas i pasa nera kazkoks nusikaltimas, o ir uzpildai tas formas, o paskui jau idedi i pasa ir paduodi berniukams-mergytems. tikrai gides nera mokesciu inspektores, nepuls ziureti kas ir kaip cia biggrin.gif bet as visada apseidavau be pinigeliu blush2.gif
Atsakyti
Tylene, o šeimų su vaikais arba daug vaikų biggrin.gif buvo? Man labai patiko jūsų viešbutis. Įdomu, šeimyninių numerių po du kambarius yra g.gif
Atsakyti
QUOTE(Song @ 2010 06 07, 21:09)
Tylene, o šeimų su vaikais arba daug vaikų biggrin.gif  buvo? Man labai patiko jūsų viešbutis. Įdomu, šeimyninių numerių po du kambarius yra g.gif

Buvo daug vaiku:) ko gero yra seimyniniai kambariai, nameliuose tai tikrai:)
Atsakyti
QUOTE(Tylene @ 2010 06 07, 22:25)
Buvo daug vaiku:) ko gero yra seimyniniai kambariai, nameliuose tai tikrai:)

Aha, jau pasiknisau. Yra, ir kambariai atskirti durimis, kas man po Nashiros labai svarbu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2010 06 07, 21:30)
cia jau reiktu eiti i turkijos tema plepeti ta tema ax.gif , bet tas dejimas i pasa nera kazkoks nusikaltimas, o ir uzpildai tas formas, o paskui jau idedi i pasa ir paduodi berniukams-mergytems. tikrai gides nera mokesciu inspektores, nepuls ziureti kas ir kaip cia  biggrin.gif  bet as visada apseidavau be pinigeliu  blush2.gif

cobre- nu ne taves gi klausiau tongue.gif o seip tai cia gi reportazas- dalinas ispudziais, tai kai ka idomu ir pasitikslint rolleyes.gif
o seip tai ne del inspekcijos klausimas - tiesiog adekvacioje mano minetajai situacijoje neatrodo imanoma -gaunas juk kaip per treciaji asmeni - paduoti kysi doh.gif kai pats paduodi dokumentus kitas reikalas, o jeigu tavo pasa pasiima gide, tai vargiai ar pavyktu toks subtilus 'sanderis' g.gif
Atsakyti
QUOTE(silagele @ 2010 06 07, 21:44)
cobre- nu ne taves gi klausiau  tongue.gif  o seip tai cia gi reportazas- dalinas ispudziais, tai kai ka idomu ir pasitikslint  rolleyes.gif
o seip tai ne del inspekcijos klausimas - tiesiog adekvacioje mano minetajai situacijoje neatrodo imanoma -gaunas juk kaip per treciaji asmeni  - paduoti kysi  doh.gif kai pats paduodi dokumentus kitas reikalas, o jeigu tavo pasa pasiima gide, tai vargiai ar pavyktu toks subtilus 'sanderis' g.gif


Man dar niekada gidė nepadėjo pildyti formų. smile.gif Atvažiuojam, palydi į registratūrą, paduodam voucheriuką, gidė paklausia registratoriaus ar viskas gerai? tas atsako, kad "Taip" biggrin.gif , palinki gidė gero poilsio ir bėga į autobusą, nes ten kiti poilsiautojai skuba į savo viešbučius. smile.gif
O pinigėlius iškart įdėjom į pasą, ir dar formos neužpildžius, padavėm jam. smile.gif Tai kol mes pildom, jis jau renka kambarį smile.gif
O kad ir gidė duotų pasą, koks skirtumas- įdėčiau iškart pinigėlius, ir tegu ji paduoda pasą- vis tiek supras, kad kambario reikia ne gidei, o žmogeliui, kieno pasas yra ax.gif
Atsakyti