Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija 2010

Dar keletas viešbučio aplinkos nuotraukų.

user posted image

Vėlgi, 6 ryto biggrin.gif
user posted image

user posted image

Ir mažutis viešbučio akvaparkelis rolleyes.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Song: 07 birželio 2010 - 10:36
QUOTE(Alexia @ 2010 06 07, 10:25)
Simena .. namukai tiesiog sode dideliam ir pro langus maciau kalnus ir medzius, o ne kitus namus. Gal ten nera toks krutas interjeras, bet kam jo reikia.
O vat Nashira jau kitas reikalas, erdves daug.

na jei buciau fotkinus taka link juros- irgi atrodytu kaip Nashira biggrin.gif siaip normali ten teritorija silence.smile.gif bet aisku, kiekvienas renkasi kas jam labiau patinka:)
Atsakyti
na gal, neperduosi jokia nuotrauka taip kaip ten is tiesu.
Atsakyti
QUOTE(Song @ 2010 06 07, 11:15)
Parodysiu Nashira viešbutį Sorgune, netoli Sidės.

nu visai faina ir ten, zinoma, atmetant visas tas 'autentiskas detales' biggrin.gif
o dar toks gryn asmeninis pastebejimas- Laroje (kur as buvau) atrodo pakrante vistik maziau zvyruota rolleyes.gif

QUOTE(Alexia @ 2010 06 07, 11:25)
Simena .. namukai tiesiog sode dideliam ir pro langus maciau kalnus ir medzius, o ne kitus namus. Gal ten nera toks krutas interjeras, bet kam jo reikia.
O vat Nashira jau kitas reikalas, erdves daug.

Kiekvienam savo. Taigi - kategoriskai pareiksti "kam to reikia" cia visai netinka.
Vertinant pagal skirtingas tu skirtingu viesbuciu koncepcijas , viskas tvarkoje tiek ir SImenoj tiek ir Nashiroj tiek ir Silence... aisku iki nepradeda nebent koks tinkas and galvos byreti arba kokie masiniai apsinuodijimai pasireiksti arba dar kokios pan. bedos... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(silagele @ 2010 06 07, 12:36)
nu visai faina ir ten, zinoma, atmetant visas tas 'autentiskas detales' biggrin.gif
o dar toks gryn asmeninis pastebejimas- Laroje (kur as buvau) atrodo pakrante vistik maziau zvyruota  rolleyes.gif
Kiekvienam savo. Taigi - kategoriskai pareiksti "kam to reikia" cia visai netinka.
Vertinant pagal skirtingas tu skirtingu viesbuciu koncepcijas , viskas tvarkoje tiek ir SImenoj tiek ir Nashiroj tiek ir Silence... aisku iki nepradeda nebent koks tinkas and galvos byreti arba kokie masiniai apsinuodijimai pasireiksti arba dar kokios pan. bedos... smile.gif

Apie apsinuodijimus ... Sialgele ar ne jums su maziuku negerai buvo, kaip ten baigesi?
Atsakyti
QUOTE(Tylene @ 2010 06 07, 11:33)
kodėl? Yra ir didelis viešbutis, pagrindinis, toks standartinis smile.gif Kadangi aš gyvenau kotedžiuke, tai ir fotkės tik jų smile.gif
Tau žaluma nepatinka ar kas?  blush2.gif


Man tai aplamai nepatinka, kai namukinis viesbutis, tai man ar simena ar silence, vienas velnias biggrin.gif bet siaip tai svarbu, kad kaina gera butu ir svara, tai atostogos tikrai nesusigadintu nuo nameliu smile.gif
O jei buti objektyviai, tai man atrodo labai smagus tas Silence, bent jau atrodo svarus, tvarkingas, priziurima teritorija, graziai apzeldinta, matosi, kad teritorijoje yra visokiu kampuciu pasedejimui. Siaip paskaiciau, ka aprasei, tai viskas ciki, neprikibsi, manau gerai pasirinkote smile.gif kiek minuciu iki juros eiti? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cobre: 07 birželio 2010 - 17:42
QUOTE(Cobre @ 2010 06 07, 17:38)
Man tai aplamai nepatinka, kai namukinis viesbutis, tai man ar simena ar silence, vienas velnias  biggrin.gif  bet siaip tai svarbu, kad kaina gera butu ir svara, tai atostogos tikrai nesusigadintu nuo nameliu smile.gif
O jei buti objektyviai, tai man atrodo labai smagus tas Silence, bent jau atrodo svarus, tvarkingas, priziurima teritorija, graziai apzeldinta, matosi, kad teritorijoje yra visokiu kampuciu pasedejimui. Siaip paskaiciau, ka aprasei, tai viskas ciki, neprikibsi, manau gerai pasirinkote  smile.gif  kiek minuciu iki juros eiti? g.gif


nu nėra jis vien namukinis ax.gif todėl ir patiko man, kad buvo galimybė rinktis- galėjai gyventi dideliam viešbutyje, kotedžiukuose, arba mažesniame viešbutyje.
va iš interneto pasiskolinu foto, kad matytųsi ir kitos vietos, nes manau, kad sudariau klaidingą įspūdį jums su savo foto biggrin.gif :
user posted image

user posted image

user posted image
user posted image
user posted image


Jūra šalia viešbučio biggrin.gif nuo pagrindinio baseino iki jūros kokios 2 minutės, na jei sustoji ant tiltelio pasižiūrėti plaukiojančių vėžlių-tai gali užtrukti ir visas 10 biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tylene @ 2010 06 07, 20:21)
nu nėra jis vien namukinis  ax.gif  todėl ir patiko man, kad buvo galimybė rinktis- galėjai gyventi dideliam viešbutyje, kotedžiukuose, arba mažesniame viešbutyje.
va iš interneto pasiskolinu foto, kad matytųsi ir kitos vietos, nes manau, kad sudariau klaidingą įspūdį jums su savo foto  biggrin.gif :

Jūra šalia viešbučio  biggrin.gif  nuo pagrindinio baseino iki jūros kokios 2 minutės, na jei sustoji ant tiltelio pasižiūrėti plaukiojančių vėžlių-tai gali užtrukti ir visas 10  biggrin.gif

ne, neklaidinga, maciau, kad yra pagrindinis pastatas mirksiukas.gif Bet kokiu atveju, jei ne namukai, tai absoliuciai niekuo man neuzkliuvo. sakau, saunus pasirinkimas, mano subjektyviu supratimu biggrin.gif na, kalnu nera, bet cia jau sides minusai, jei ten kas tolumoje smezuoja, tai neuzskaitau biggrin.gif bet jei visa kita atsveria ta kalnu toluma, tai visai saunu. Primink kaina, jei ne paslaptis blush2.gif
Na tikrai arti jura bigsmile.gif o nuo jusu namuko irgi tiek pat, ar truputi ilgiau reikia zingsniuoti? Kvapo nuo to upeliuko jokio nera?
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2010 06 07, 18:35)
ne, neklaidinga, maciau, kad yra pagrindinis pastatas  mirksiukas.gif  Bet kokiu atveju, jei ne namukai, tai absoliuciai niekuo man neuzkliuvo. sakau, saunus pasirinkimas, mano subjektyviu supratimu  biggrin.gif na, kalnu nera, bet cia jau sides minusai, jei ten kas tolumoje smezuoja, tai neuzskaitau  biggrin.gif  bet jei visa kita atsveria ta kalnu toluma, tai visai saunu. Primink kaina, jei ne paslaptis  blush2.gif
Na tikrai arti jura  bigsmile.gif  o nuo jusu namuko irgi tiek pat, ar truputi ilgiau reikia zingsniuoti? Kvapo nuo to upeliuko jokio nera?


kalnų nėra sad.gif dėl to ir nevažiuosiu daugiau į Sidės pusę schmoll.gif man vis tik Marmaryje gražiausia wub.gif ten tokie vaizdai thumbup.gif
nuo mūsų namuko iki pagrindinio pastato kokios 5 minutės gal greitu ėjimu biggrin.gif nors nežinau tiksliai, nežiūrėjau į laikrodį blush2.gif bet viskas ten vietoj. smile.gif Kvapo nuo upeliuko nebuvo jokio, nes mūsų namelis kitame gale. smile.gif Bet vakare, būdavo kvapas nuo baseinų-ten kažkokia dezinfekcija darydavo, tai biškiuką smirdėjo biggrin.gif
Kaina 2200 lt vienam žmogui savaitei, per išankstinius pardavimus. smile.gif
Tai jis ir negali niekuo užkliūti, bent jau man nežinau ko reikėtų, kad užkliutų g.gif visi tie viešbučiai daugiau ar mažiau vienodi. Man norėjosi į jį, dėl to, kad yra daugiau kampelių ramių. Nemėgstu aš triukšmo per atostogas, tai man čia buvo idealu- galėjom dviese "turėti" visą baseiną, ir mūsų namelis prie pat jo- 1 minutė ir jau kambaryje jei ko prireikia biggrin.gif
va taip leidau dienas biggrin.gif :

user posted image


Atsakyti
Na tikrai fainas thumbup.gif

o Marmaryje kokiame viesbutyje buvai? visai as cia ne i tema, bet greituteliai atsakyk ir daugiau nelisiu i akis blush2.gif nes as marmari ziurineju, ziurineju, labai man patinka, tik viesbuciai nepatinka, arba kainuoja nenormaliai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2010 06 07, 18:50)
Na tikrai fainas  thumbup.gif

o Marmaryje kokiame viesbutyje buvai? visai as cia ne i tema, bet greituteliai atsakyk ir daugiau nelisiu i akis  blush2.gif  nes as marmari ziurineju, ziurineju, labai man patinka, tik viesbuciai nepatinka, arba kainuoja nenormaliai unsure.gif


Marmaryje buvo mūsų pirma kelionė į turkiją, tai buvom 3 žvaigdžių viešbutyje. Neatsimenu pavadinimo net, bet mažytis visai. Tuomet važiavom į ekskursijas, tai nakvynei tiko ir toks ax.gif KALEMCI lyg tai vadinosi... g.gif
Atsakyti
Oh, as ir buvau Kalemci, tada buvo pirma kelione i Turkija. smile.gif Nuo tada isimylejau sia sali, Marmaris ypac patiko wink.gif Ir seip is visu Turkijos kurortu jis man labiausiai patinka thumbup.gif
Atsakyti