Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija 2010

QUOTE(pievu medus @ 2010 12 23, 11:22)
Mes buvome šiame, HARMONY MAKADI BAY HOTEL & RESORT, negalėčiau jo rekomenduoti kaip gero ir prabangaus, tiesiog viskas ko reikia buvo vietoje. Aš į jį tikrai negrįžčiau, nebent kaip pernai pavyktų ten savaite su AI už 900Lt pabūti  4u.gif

O 900 lt tai cia vienam zmogui ar visai seimai?
Atsakyti
QUOTE(vasareuk @ 2010 12 23, 15:49)
O 900 lt tai cia vienam zmogui ar visai seimai?


Na manau, kad ir žmogui visai padori suma mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vasareuk @ 2010 12 20, 03:04)
O dabar keli vaizdai is muziejaus
[Prieplaukoje pastebejome vaistinejancius du graziai apsikabinusius mokyklinio amziaus berniukus,is priekio nedrisom fotkinti tai bent is nugaros nutraukem - kazkaip nesu to pastebejusi Lietuvoje.
user posted image

Tai tiek siandienai,rytoj pratesiu

kas mane zavi turkijoje tai draugyste, tikrai lietuvoje nerasi tokiu nuosirdziu apsikabinimu, vaikai jau nuo mazu dienu mokomi dalintis ir draugauti ax.gif
imetu nuorodele i savo kelias nuotraukeles, buvau praeitais metais rugpjucio pabaigoj, rugsejo pradzioj, Stambulas, kapadokija(Goreme) dar daug nesudejau
http://picasaweb.goo...asBePavadinimo#
Atsakyti
QUOTE(RainyDay @ 2011 01 05, 11:49)
kas mane zavi turkijoje tai draugyste, tikrai lietuvoje nerasi tokiu nuosirdziu apsikabinimu, vaikai jau nuo mazu dienu mokomi dalintis ir draugauti  ax.gif
imetu nuorodele i savo kelias nuotraukeles, buvau praeitais metais rugpjucio pabaigoj, rugsejo pradzioj, Stambulas, kapadokija(Goreme) dar daug nesudejau
http://picasaweb.goo...asBePavadinimo#


Grožis... Kaip gera vėl ten pabuvoti. Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(RainyDay @ 2011 01 05, 09:49)
kas mane zavi turkijoje tai draugyste, tikrai lietuvoje nerasi tokiu nuosirdziu apsikabinimu, vaikai jau nuo mazu dienu mokomi dalintis ir draugauti  ax.gif
imetu nuorodele i savo kelias nuotraukeles, buvau praeitais metais rugpjucio pabaigoj, rugsejo pradzioj, Stambulas, kapadokija(Goreme) dar daug nesudejau
http://picasaweb.goo...asBePavadinimo#

Na ir Lietuvoje vaikai mokomi draugauti,prisiminkite ka sakydavo katinas Leopoldas is seno rusisko filmuko smile.gif Tik jau iseje i mokykla vaikuciai supranta,kad nevisada gerai buti labai draugisku ir nuosirdziu,nes per draugiskuma ir patikluma galima skaudziai nukenteti.
Perziurejau jusu albumus,man labiausiai patiko Italija wub.gif
Atsakyti
Labai gaila bet nemačiau visų jolitos.martynos tukijos nuotraukų schmoll.gif ar kada galės kaži pamatyti?
Atsakyti
QUOTE(Dianaaa1215 @ 2011 01 12, 10:58)
Labai gaila bet nemačiau  visų jolitos.martynos tukijos nuotraukų schmoll.gif ar kada galės kaži pamatyti?

visos matosi mirksiukas.gif
Atsakyti
Pagaliau pamačiau visą jolitos.martynos tukijos nuotraukų fotoreportažą,labai gražu
Atsakyti
QUOTE(jolita.martyna @ 2010 11 22, 13:50)
ne juokas tiek juosteliu isryskinti biggrin.gif gal kuri ir neissiryskino biggrin.gif
tikiuosi sia savaite reportaza pradesim blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolita.martyna: 28 lapkričio 2011 - 16:42
QUOTE(jolita.martyna @ 2011 11 28, 15:32)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolita.martyna: 28 lapkričio 2011 - 17:15
DELPHIN DE LUXE 2011 GEGUZE
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šarlote: 15 sausio 2012 - 15:35