Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija 2010

ir vel krastovaizdis
user posted image
Sios dienos pabaigai maudynes kristolo skaidrumo vandenyje
user posted image
Jau vakarop pradejo pusti vejelis tad ilipti buvo daug smagiau negu islipti,teko ilgokai uzsibuti vandenyje,kol pasiryzau islisti.Man kompanija palaike kelioneje sutikta turke,kuri dirba kelioniu agenturoj,bet tuo metu,kadangi jai sezonas jau buvo pasibaiges-ilsejosi su sese ir teta.Viena smagiausiu pazinciu keliones metu.
Dar vienas dienos akcentas,kurio dar nepaminejau buvo pasijodinejimas asiliuku- man patiko,asiliukui..hm...nelabai...o stai ir mes!
user posted image

..ups...mes is nugaros:)
Pratesimas bus jei bus pareikalavimas,aciu visiems skaiciusiems ir iki
Papildyta:
QUOTE(jolita.martyna @ 2010 12 16, 16:45)
Turkisku lauro lapeliu as prisiskyniau Olimpos  thumbup.gif  wub.gif
Bet isties tai ten tu lauro krumu pilna visur 4u.gif
Papildyta:

saunuole,kad prisiruosei fotoreportazui  thumbup.gif

Aciu Jolita uz palaikyma,labai tikiuosi,kad mano pirmas blynas nebus prisviles smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vasareuk @ 2010 12 16, 16:54)
Pratesimas bus jei bus pareikalavimas,aciu visiems skaiciusiems ir iki
Papildyta:

Aciu Jolita uz palaikyma,labai tikiuosi,kad mano pirmas blynas nebus prisviles smile.gif

tikrai neprisviles thumbup.gif labai lauksiu pratesimo wub.gif
Reikalaujam!!!!!!!! tongue.gif
Atsakyti
vasareuk tesiam tesiam mirksiukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
As noriu nuotrauku wub.gif bigsmile.gif
O vanduo jums visur buvo svarus? nes turkijos temoje buvo pasisakiusiu, kad Bodrumo regione vanduo visur turi buti purvinas, nes ilankos. As pagalvojau, kad gal tikrai man labai pasiseke, nes buvo pasakiskai skaidrus, butu idomu ar ir jums sekesi su vandenuku ? smile.gif
O Gumbet dar vadinamas turkiska Ibiza mirksiukas.gif biggrin.gif Triuksmas ten neisvengiamas biggrin.gif
Atsakyti
Trupuciuka apsitvarkiau namuose ir vel pas Jus sugrizau,aciu uz palaikyma 4u.gif 4u.gif

Tesiu toliau...
Kaip jau minejau pasakojimo pradzioje bazavomes Bodrume (dar tiksliau Gumbet'e) bet juos skiria gal 10 min dolmusu,tad toliau musu laikina gyvenama vieta vadinsiu tiesiog Bodrumu.Kiek zinau is spaudos tai Staras skraidino sia vasara savo klientus i Bodruma,deja nelabai sekmingai jiems tai baigesi verysad.gif
Bodruma ir Gumbeta skiria kalva su malunais,tiesa sakant is tu malunu jau tik prisiminimas telikes,is operos "Pelesiais ir kerpe apauge aukstai..."
user posted image

Cia Gumbet'as -
user posted image
O sioje puseje jau Bodrumas -
user posted image

Malunai visam grozyje
user posted image
Pastebejau,kad Turkijoje kaip ir Lietuvoj daug kur truksta rupestingos seimininko rankos,o gaila,nes vieta tikrai faina su vaizdu i abi ilankas,bet nera net suoliuko atsisesti,o ir kavinuke kokia nepamaisytu.Labiausiai nustebines dalykas prie tu malunu buvo uztikti 5 biotualetai su tualetiniu popieriu,vandeniu ir net muilu rankom nusiplauti,ir dar nemokami. Lietuvoje tualetas retas reiskinys net zmoniu susiburimo vietose jau nekalbant apie apleistas vietoves,o tualetinis popierius is viso prabanga biggrin.gif

Dar griztant prie maluno kalvos-gal ir neviskas cia prarasta,verslo uzuomazgu jau pastebejom,stai ir irodymas-
user posted image
Jik tik pageidaujant grazios foto ant kupriu su vaizdu i jura,ar Bodrumo pili- mielai prasom,kaip Jums,brangus drauge, kaina labai palanki biggrin.gif Susigundziusiu buvo ne vienas,ypac britai
user posted image

Mes nuo pasijodinejimo susilaikem,uzteko man ir asiliuko smile.gif
jei potencialiu klientu aplinkui nera-savininkas slepiasi nuo vejo uz maluno,na o kupranugaris turi skrybeliuka nuo saules smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2010 12 16, 19:24)
As noriu nuotrauku  wub.gif  bigsmile.gif
O vanduo jums visur buvo svarus? nes turkijos temoje buvo pasisakiusiu, kad Bodrumo regione vanduo visur turi buti purvinas, nes ilankos. As pagalvojau, kad gal tikrai man labai pasiseke, nes buvo pasakiskai skaidrus, butu idomu ar ir jums sekesi su vandenuku ?  smile.gif
O Gumbet dar vadinamas turkiska Ibiza  mirksiukas.gif  biggrin.gif  Triuksmas ten neisvengiamas  biggrin.gif

Gumbete tai vanduo puikus ir pliazai smeleti,cia toj foto kur akmenuotas krantas tai dzipai buvo i kazkokia ilanka uzveze,net pavadinimo nezinau,Gumbete tokiu akmenu nera,o apie Bodrumo pliaza net nezinau g.gif ,neteko ten maudytis.Siaip ar taip jura man paliko tik malonius prisiminimus.
O del turkiskos Ibizos tai dabar zinau,tada nezinojau biggrin.gif
O kur Jus buvot?
Atsakyti
Restoranas Bodrume su puikiu vaizdu
user posted image

user posted image

user posted image
Restorano puikiausias patiekalas buvo vaizdas i Bodrumo pili biggrin.gif
Papildyta:
Na ir sios dienos pabaigai idesiu vietinio draugo nuotrauka
user posted image

Kad ir kur bekeliauciau negaliu nefotografuoti geliu ir gyvunu smile.gif
Labanakt
Atsakyti
QUOTE(vasareuk @ 2010 12 16, 23:08)
Gumbete tai vanduo puikus ir pliazai smeleti,cia toj foto kur akmenuotas krantas tai dzipai buvo i kazkokia ilanka uzveze,net pavadinimo nezinau,Gumbete tokiu akmenu nera,o apie Bodrumo pliaza net nezinau g.gif ,neteko ten maudytis.Siaip ar taip jura man paliko tik malonius prisiminimus.
O del turkiskos Ibizos tai dabar zinau,tada nezinojau biggrin.gif
O kur Jus buvot?

Labai fainos nuotraukos, taip nuotaika pakele wub.gif
Mes viesbutyje, kuris yra visai salia tu vejo malunu smile.gif tiesiog tuo paciu keliu nestoji ties malunais, o varai iki pat galo, gal koki 200 metru g.gif Na, mes tikriausiai nei Bodrume, nei Gumbete smile.gif , nors formaliai tai tikriausiai Bodrumas, tiesiai priesais pili wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2010 12 16, 21:04)
Labai fainos nuotraukos, taip nuotaika pakele  wub.gif
Mes viesbutyje, kuris yra visai salia tu vejo malunu  smile.gif  tiesiog tuo paciu keliu nestoji ties malunais, o varai iki pat galo, gal koki 200 metru  g.gif Na, mes tikriausiai nei Bodrume, nei Gumbete  smile.gif , nors formaliai tai tikriausiai Bodrumas, tiesiai priesais pili  wub.gif

Atsimenu ta viesbuti- buvom ten uzsuke kai is kazkurios ekskursijos autobusas po viesbucius isveziojo,tik pavadinimo nemenu,ar ne sitas Virgin Bodrum ar keliavot su staru?
Aciu uz komplimenta del foto,galvojau,kad po Jolitos nuotrauku maniskemis niekas nebesidomes,maniau,kad net neverta uzsiimti cia su tuo reportazu,bet dabar jau tesiu pradeta darba smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vasareuk @ 2010 12 16, 21:19)
Aciu uz komplimenta del foto,galvojau,kad po Jolitos nuotrauku maniskemis niekas nebesidomes,maniau,kad net neverta uzsiimti cia su tuo reportazu,bet dabar jau tesiu pradeta darba smile.gif

tavo nuotraukos labai nuotaikingos,vasariskos wub.gif man patinka graikiskoji Turkijos dalis wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolita.martyna: 17 gruodžio 2010 - 08:06
QUOTE(vasareuk @ 2010 12 17, 00:19)
Atsimenu ta viesbuti- buvom ten uzsuke kai is kazkurios ekskursijos autobusas po viesbucius isveziojo,tik pavadinimo nemenu,ar ne sitas Virgin Bodrum ar keliavot su staru?
Aciu uz komplimenta del foto,galvojau,kad po Jolitos nuotrauku maniskemis niekas nebesidomes,maniau,kad net neverta uzsiimti cia su tuo reportazu,bet dabar jau tesiu pradeta darba smile.gif

Aha, sitas, tik tada kitaip vadinosi. vaziavome per lenkus, musiskiai i ji neveze, o ir kainos pas lenkus buvo tada superines. Gaila, kad jau senukas jis, nusidevejes gana, bent jau namukuose kambariai sako baisus. Bet vieta, atsiveriantys nuostabus vaizdai ir geras personalas atpirko visus minusus. Mes buvome savaite, ilgiau vienoje vietoje mes negalime isbuti, tai suprantu tuos, kuriems dvi savaites per daug mirksiukas.gif biggrin.gif


Atsakyti
QUOTE(vasareuk @ 2010 12 16, 21:44)


Jusu nuotraukos kaip tik padeda susidaryti bendra vaizda 4u.gif
Atsakyti