Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija 2010

QUOTE(jolita.martyna @ 2010 12 14, 00:38)
susimaisiau tuose kalnuose hihihi.gif bet vistiek igyvendinau savo plana pakilti su masina i kalno virsune wub.gif
isties tai ta kavine jau tik trecdaliu dirbo,buvo uzdaryti dauguma " salyciu".Ir nelabai saugu jau buvo,nes pries ,musu atvykima buvo luzes didziulis medis tiesiai ant staliuku unsure.gif

Ai, ne, cia su masina nebutum pakilusi schmoll.gif biggrin.gif cia tik ugneles dega wub.gif

vat labai smalsu, kaip sioje kavinukeje issidesciusios tos salos, kaip upe sioje vietoje. Na, liksiu nepatenkinusi smalsumo biggrin.gif
O Pamukaleje tuose upeliukuose tikrai tas vanduo zalias dabar? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2010 12 13, 21:42)
Ai, ne, cia su masina nebutum pakilusi  schmoll.gif  biggrin.gif  cia tik ugneles dega  wub.gif

vat labai smalsu, kaip sioje kavinukeje issidesciusios tos salos, kaip upe sioje vietoje. Na, liksiu nepatenkinusi smalsumo  biggrin.gif
O Pamukaleje tuose upeliukuose tikrai tas vanduo zalias dabar?  blink.gif

taigi pati buvai mirksiukas.gif viskas pakopom ir tuo metu ne itin estetiska 4u.gif
o vanduo isties zalias,nebent tokio neuztikai,nes mes kitoje puseje buvome,nei dauguma turistu rinkosi ir apziurinejo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jolita.martyna @ 2010 12 14, 00:45)
taigi pati buvai  mirksiukas.gif viskas pakopom ir tuo metu ne itin estetiska 4u.gif
o vanduo isties zalias,nebent  tokio neuztikai,nes mes kitoje puseje buvome,nei dauguma turistu rinkosi ir apziurinejo  mirksiukas.gif

As ne sitame restoranelyje buvau, ju ten daugybe prie to upelio, sito net nemaciau schmoll.gif Tame, kur as buvau, tai ne pakopom jokiom, viena paskui kita tos saleles upeliuke ir tiek, tik saleliu yra paprastu, o yra tokiu tiuninguotu, su uzuolaidom ir visokiais kitokiais pribumbasais biggrin.gif
vaje, na, tikesiuosi, kad tiesiog neuztikau, nes siaubas tada, kaip viskas pasikeite blink.gif gaila, neturiu nuotraukos su tokiu upeliuku, bet jis tuo metu net uzuominos i zalia neturejo unsure.gif Ten tu upeliuku gal ne vienas.
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2010 12 13, 21:52)
As ne sitame restoranelyje buvau, ju ten daugybe prie to upelio, sito net nemaciau  schmoll.gif  Tame, kur as buvau, tai ne pakopom jokiom, viena paskui kita tos saleles upeliuke ir tiek, tik saleliu yra paprastu, o yra tokiu tiuninguotu, su uzuolaidom ir visokiais kitokiais pribumbasais  biggrin.gif
vaje, na, tikesiuosi, kad tiesiog neuztikau, nes siaubas tada, kaip viskas pasikeite  blink.gif gaila, neturiu nuotraukos su tokiu upeliuku, bet jis tuo metu net uzuominos i zalia neturejo  unsure.gif Ten tu upeliuku gal ne vienas.

bet tai ten viskas vistiek vienoje vietoje ir tos saleles su uzuolaidom ir tos pakopos g.gif tik tiek,kad tame plote viskas ismetyta...na as ten isnarsiau kaip reikalas..isejome su dukra antyciu serti ir prisistate turkas-viska aprode mums nuo iki isties detaliai- nuo restorano iki zuvu auginimo,turistu zvejybos ir net granatu sodo,apsaugos(saugo didziuliai sunys ta teritorija,tamsiu paros metu jie paleidziami,gaila,kad MB nenufotkino tu sunu ispudingi ir grazus,bet tuo paciu puikus sargai)O jau poto as saviskiams ekskursija pravedziau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jolita.martyna @ 2010 12 14, 01:00)
bet tai ten viskas vistiek vienoje vietoje ir tos saleles su uzuolaidom ir tos pakopos g.gif tik tiek,kad tame plote viskas ismetyta...na as ten isnarsiau kaip reikalas..isejome su dukra antyciu serti ir prisistate turkas-viska aprode mums nuo iki isties detaliai- nuo restorano iki zuvu auginimo,turistu zvejybos ir net granatu sodo,apsaugos(saugo didziuliai sunys ta teritorija,tamsiu paros metu jie paleidziami,gaila,kad MB nenufotkino tu sunu ispudingi ir grazus,bet tuo paciu puikus sargai)O jau poto as saviskiams ekskursija pravedziau biggrin.gif

Kodel vienoje? blink.gif Na ne visai schmoll.gif tik, kad prie vieno upelio. Tai juk sakau, buvau visai kitame restorane, pagal iskaba matau mirksiukas.gif Ulupinaras, tai ne vienas ir ne du restoranai, ju ten daug, ir jie issideste palei visa upeli. ir privaziuoti galima is skirtingu vietu prie visu ju, arba aplamai prie pagrindinio kelio stoti. Tik todel ir idomu, kaip atrode sitas, visuose juk neapsilankiau, tik viename, na ir kai kuriuos maciau, kai pro sali vaziavom.
Atsakyti
QUOTE(ingusiaa @ 2010 12 13, 21:45)
ne man vienai tas vanduo uzkliuvo biggrin.gif JM kiek nori tiek gincykis, bet jis nera naturalus.. ar per filtrus ar per kompus perleistas dzin, bet nu nenaturalus tas vanduo ir ka nori ta sakyk  doh.gif


Nieko tu nesupranti (as irgi) - tai MENAS. Tik salia meno galetu buti ir naturalus vaizdas. Nu kaip plastines chirurgijos reklamoje: pries ir po.
Papildyta:
QUOTE(jolita.martyna @ 2010 12 13, 22:23)
Cobre turime dar daug,daug foto,bet deja negalime viesinti del draugu su kuriais keliavome mirksiukas.gif tame tarpe ir Ulupinaro kavines vidaus blush2.gif

Taigi ideta foto ir sturmano ir vaiku unsure.gif Ir motera kazkokia salia pacios. Ir pusantro uzpakalio biggrin.gif O dar taviskis moka is zmoniu padaryti padumavusius siluetus bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zilvinas75 @ 2010 12 14, 09:09)
Nieko tu nesupranti (as irgi) - tai MENAS. Tik salia meno galetu buti ir naturalus vaizdas. Nu kaip plastines chirurgijos reklamoje: pries ir po.

nebesipleskim biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ingusiaa @ 2010 12 14, 12:39)
nebesipleskim  biggrin.gif

drinks_cheers.gif juk visumoj tai grazu, nuotraukos idomios ir smagu, kad pasidalino su visais, tiek daug graziu vaizdu imete. Dar lyg ir nematem nuotrauku tu, kurie vazinejosi po kalnus, man labai patiko, kazkas naujo ir idomaus wub.gif
Atsakyti
Nors Turkija nėra mano svajonių šalis - JM nuotraukos labai gražios 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2010 12 13, 22:32)
Kodel vienoje?  blink.gif Na ne visai  schmoll.gif  tik, kad prie vieno upelio. Tai juk sakau, buvau visai kitame restorane, pagal iskaba matau  mirksiukas.gif  Ulupinaras, tai ne vienas ir ne du restoranai, ju ten daug, ir jie issideste palei visa upeli. ir privaziuoti galima is skirtingu vietu prie visu ju, arba aplamai prie pagrindinio kelio stoti. Tik todel ir idomu, kaip atrode sitas, visuose juk neapsilankiau, tik viename, na ir kai kuriuos maciau, kai pro sali vaziavom.

rimtai blink.gif as tai galvojau,kad ten viena kavine ir tiek... blink.gif
nes maciau,kad ten sonuose yra dar pora kaviniu,bet nepagalvojau g.gif
Papildyta:
QUOTE(Zilvinas75 @ 2010 12 14, 07:09)
Nieko tu nesupranti (as irgi) - tai MENAS. Tik salia meno galetu buti ir naturalus vaizdas. Nu kaip plastines chirurgijos reklamoje: pries ir po.
Papildyta:


nieko nera naturaliau,kaip pamatyti paciam mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Cobre @ 2010 12 14, 11:19)
Dar lyg ir nematem nuotrauku tu, kurie vazinejosi po kalnus, man labai patiko, kazkas naujo ir idomaus  wub.gif

gaila,kad foto neatsispindi tas grozis,didingumas gniauziantis kvapa nuo tu kalnu wub.gif man ten paitko labiausiai wub.gif
Atsakyti
o as si reportaza ziurejau kelis kartus ir valgiau akimis wub.gif bigsmile.gif kadangi su muiline galima paprastu vaizdu prisifotkinti paciai, tai man tokio tipo foto buvo atgaiva akims rolleyes.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(jolita.martyna @ 2010 12 14, 16:25)
rimtai blink.gif as tai galvojau,kad ten viena kavine ir tiek... blink.gif
nes maciau,kad ten sonuose yra dar pora kaviniu,bet nepagalvojau  g.gif

Nea, ne viena schmoll.gif yra restoraneliu, yra visai mazyciu "zabegalkiu". ir ne viename taske susitelke ten viskas mirksiukas.gif
Atsakyti