Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija 2010

ne man vienai tas vanduo uzkliuvo biggrin.gif JM kiek nori tiek gincykis, bet jis nera naturalus.. ar per filtrus ar per kompus perleistas dzin, bet nu nenaturalus tas vanduo ir ka nori ta sakyk doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ingusiaa @ 2010 12 13, 20:45)
ne man vienai tas vanduo uzkliuvo biggrin.gif JM kiek nori tiek gincykis, bet jis nera naturalus.. ar per filtrus ar per kompus perleistas dzin, bet nu nenaturalus tas vanduo ir ka nori ta sakyk  doh.gif

ir ka????as nesiginciju,del ko tureciau,del skonio ir supratimo mirksiukas.gif pas kiekviena jis skirtingas,tad cia nera del ko gincytis!
Fotografijoje yra daug niuansu vieni pastebimi ir atrodo naturaliai,nors jei zinotu biggrin.gif o kiti akivaizdesni ir atrodo nenaturaliai. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolita.martyna: 13 gruodžio 2010 - 22:07
QUOTE(jolita.martyna @ 2010 12 13, 23:03)
ir ka????as nesiginciju,del ko tureciau,del skonio ir supratimo mirksiukas.gif pas kiekviena jis skirtingas,tad cia nera del ko gincytis!
Fotografijoje yra daug niuansu vieni pastebimi ir atrodo naturaliai,nors jei zinotu  biggrin.gif o kiti akivaizdesni ir atrodo nenaturaliai. biggrin.gif

tu aiskini apie vandens naturaluma fotkese, kai visdi matome kad jis nera naturalus tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(ingusiaa @ 2010 12 13, 21:07)
tu aiskini apie vandens naturaluma fotkese, kai visdi matome kad jis nera naturalus  tongue.gif

o ka cia aiskinti,as parasau technini dalyka.
Man tai keista,kai toks normalus dalykas foto yra taip aptariamas,na nebent to nesi mates SM,o siaip tai meninese foto tai naudojama neretai.Nebent su tuom nesusiduri tai ir nematai.Tai rodos keista,nematyta ir taip nenaturalu,o kas nors kazkiek susidures su fotografija tai tam bus normalus dalykas,kaip ir daugelis kiti dalykai,kam tai aktualu kas tuom domisi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jolita.martyna @ 2010 12 13, 23:13)
o ka cia aiskinti,as parasau technini dalyka.
Man tai keista,kai toks normalus dalykas foto yra taip aptariamas,na nebent to nesi mates SM,o siaip tai meninese foto tai naudojama neretai.Nebent su tuom nesusiduri tai ir nematai.Tai rodos keista,nematyta ir taip nenaturalu,o kas nors kazkiek susidures su fotografija tai tam bus normalus dalykas,kaip ir daugelis kiti dalykai,kam tai aktualu kas tuom domisi  mirksiukas.gif

as pasakiau kad man nepatiko ir tiek ax.gif o cia jau jus su cobre diskutuokit ar tai menas ar ne biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ingusiaa @ 2010 12 13, 21:16)
as pasakiau kad man nepatiko ir tiek  ax.gif  o cia jau jus su cobre diskutuokit  ar tai menas ar ne biggrin.gif

o ka gali pasakyti Cobre,jei fotografija ne jos profesija..diskutuoti galima iki nukritimo,bet tame ir nusimanyti reiketu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jolita.martyna @ 2010 12 13, 23:17)
o ka gali pasakyti Cobre,jei  fotografija ne jos profesija..diskutuoti galima iki nukritimo,bet tame ir nusimanyti reiketu 4u.gif

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif mir druzba festival...
Atsakyti
QUOTE(ingusiaa @ 2010 12 13, 21:18)
biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  mir druzba festival...

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Grazios nuotraukos.
O Ulupinaro kavines vaizdo neturite jokio? noretusi pacia kavinuke apziureti blush2.gif
Sv. Mokalojaus sarkofagas uzdengtas blink.gif Vaje, anksciau prisiliesti leido, jauciu pamazu nyko, gal kam po gabaliuka nukrapstyt pavykdavo, kad nutare kuo greiciau ji apsaugoti g.gif Ir musu gidas tai neleido fotografuoti viduje, nes nuo blykstes kenkia freskom, prase buti mandagiais ir susilaikyti nuo fotografavimo. Jusu cia be blykstes 9nenusimanau fotografijoje tongue.gif ) ar dabar jau leidziama?
Siaip nuotraukos labai grazios, gal tik neverta daugybes tokiu paciu nuotrauku mesti, nes tarkim man tas upeliukas visose vienodas blush2.gif Kaip ir maistas blush2.gif Vynuogiu ir granatu kalnuose pavydziu wub.gif
O Pamukale, tai kai ruosiausi pirmai kelionei, tai is pries metus buvusiu skaiciau, kad jau kitais metais nebeleis. Bet tais kitais metais mes vykome ir po musu vyko vyko, va ir jus praejus keliems metams dar spejote. Manau, kad tikrai viena karta uzdraust gal vaikscioti, bet kada tas bus g.gif Tik man susirode, kad kai as buvau, tai vandens buvo daugiau, mes ten vien po vandeni vaiksciojom, ir upeliukai, kur ten pas jus zali, tai jie tokie balti tekejo g.gif Na man Pamukale baltesne susirode tada. Gal ne sniego baltume, bet jusu nuotraukose ji tokia purvina unsure.gif nejaugi taip pasikeite blink.gif siaubas, tada greiciau lai uzdaro, leidzia atsigauti nors kiek smile.gif
Ant chimeros kalno nebuvote?
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2010 12 13, 21:19)
Ant chimeros kalno nebuvote?

vat tiesa sakant ant kazkokio kalno buvome..ale ant kokio tai nebesupratome biggrin.gif nes kai pamaciau keliuka i kalna kylanti,tai kai pradejo kilti tai kilome,kilome ir kilome biggrin.gif bet tas chimeras tai cia kur spec jau kelia,tai mes nebuvome,nebesuspejome ax.gif beto debesuotumas buvo didelis visomis dienomis 4u.gif
O vynuotes ir granatai...ech dar viena granata turime wub.gif saldytuve,ale skanumelis iki siol issilaike.
Cobre turime dar daug,daug foto,bet deja negalime viesinti del draugu su kuriais keliavome mirksiukas.gif tame tarpe ir Ulupinaro kavines vidaus blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolita.martyna: 13 gruodžio 2010 - 22:30
QUOTE(ingusiaa @ 2010 12 14, 00:16)
as pasakiau kad man nepatiko ir tiek  ax.gif  o cia jau jus su cobre diskutuokit  ar tai menas ar ne biggrin.gif

oi ne, nesiruosiu diskutuoti apie tai schmoll.gif biggrin.gif , tiesiog ir as sakiau ta pati, kad man nepatinka toks vandenukas ir tiek. Bet gavau paskaita apie tai, kad i mena reikia gilintis, negalima tik patinka - nepatinka biggrin.gif Taip, kad patylesiu sekanti karta biggrin.gif nors tuose uzpakaliuose man nei grozio, nei estetikos, nei meno, nei informatyvumo blush2.gif senamadiska as biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(jolita.martyna @ 2010 12 14, 00:23)
vat tiesa  sakant ant kazkokio kalno buvome..ale ant kokio tai nebesupratome  biggrin.gif nes kai pamaciau keliuka i kalna kylanti,tai kai pradejo kilti tai kilome,kilome ir kilome biggrin.gif bet tas chimeras tai cia kur spec jau kelia,tai mes nebuvome,nebesuspejome ax.gif
O vynuotes ir granatai...ech dar viena granata turime wub.gif saldytuve,ale skanumelis iki siol issilaike.
Cobre turime dar daug,daug foto,bet deja negalime viesinti del draugu su kuriais keliavome mirksiukas.gif tame tarpe ir Ulupinaro kavines vidaus blush2.gif

Chimeros kalnas netoli Olympos, i ji "laiptukais" lipti. O kelia i Tahtali mirksiukas.gif

Del kavines gaila, bet suprantu, as irgi nuotrauku su bendrakeleiviais nekeliu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2010 12 13, 21:31)
Chimeros kalnas netoli Olympos, i ji "laiptukais" lipti. O kelia i Tahtali  mirksiukas.gif

Del kavines gaila, bet suprantu, as irgi nuotrauku su bendrakeleiviais nekeliu  schmoll.gif

susimaisiau tuose kalnuose hihihi.gif bet vistiek igyvendinau savo plana pakilti su masina i kalno virsune wub.gif
isties tai ta kavine jau tik trecdaliu dirbo,buvo uzdaryti dauguma " salyciu".Ir nelabai saugu jau buvo,nes pries ,musu atvykima buvo luzes didziulis medis tiesiai ant staliuku unsure.gif
Atsakyti