Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija 2010

[quote=oaze 2,2010 05 24, 22:35]
[quote=Machaon,2010 05 24, 11:28]
visiems labai rekomenduojam aplankyti SIDE, čia tikrai labai gražu ir viską galima apžiūrėti.. viską liesti.. visur lipti:
user posted image

Na va dabar ir mano dukra nori tokios maikės ir šortu(tas jau Hello Kitty doh.gif ), kaip ant jūsu mergytės doh.gif
Gražus modėlis wub.gif wub.gif wub.gif
[/quote]
Nesijaudinkit nupirksite Turkijoje. Turkija valdo hello Kitty, spaideriai, prada, gucy, versaci, chanel,ir t.t. Net gaila ziureti, kaip ju vadinami orginalus rankinukai ant zemes kruvom meciojasi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2010 05 24, 12:00)
Kokia saunuole bigsmile.gif  4u.gif  labai grazus ir issamus fotoreportazas. Bet kiek zmoniu sideje  blink.gif

Machaon yra JIS wink.gif
Žmonių gal ir nebuvo labai daug, čia tik pagrindinėje gatvėje taip. Daugiausia vokiečių turistai.

QUOTE(Zilvinas75 @ 2010 05 24, 12:14)
Oi kaip saunu  thumbup.gif  Ypatingas aciu uz Side  4u.gif  Pridejo motyvacijos ten apsilankyt  bigsmile.gif

Tikrai verta.. mes antrą kartą atostogaujam Alanijos regione ir gailėjomės, kad pirmą kartą nenuvažiavom į SIDE, jeigu dar kada nors atostogausim šitoj pusėj, būtinai užsuksim vėl.

QUOTE(oaze 2 @ 2010 05 24, 22:35)
Na va dabar ir mano dukra nori tokios maikės ir šortu(tas jau Hello Kitty  doh.gif ), kaip ant jūsu mergytės doh.gif
Gražus modėlis wub.gif  wub.gif  wub.gif

Tik įspėk ją iš anksto, kad norin tokią aprangą gauti, reikia pirma įsėsti į balą biggrin.gif
Atsakyti

QUOTE(oaze 2 @ 2010 05 24, 21:35)
Na va dabar ir mano dukra nori tokios maikės ir šortu(tas jau Hello Kitty  doh.gif ), kaip ant jūsu mergytės doh.gif
Gražus modėlis wub.gif  wub.gif  wub.gif

bet jau kainas uzlankste doh.gif bent jau sidej doh.gif ir i derybas niekaip schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Machaon @ 2010 05 24, 23:56)
Machaon yra JIS wink.gif

Na, tada saunuolis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Machaon @ 2010 05 24, 11:28)
ATOSTOGOS: 2010-05-15 - 2010-05-22

Superreportazas 4u.gif
vat dabar jau imsiu grauztis, kad vietoj Sides viesbucio pasirinkau Laros doh.gif -labai jau man patiko ispudziai is Sides. smile.gif
Atsakyti
2010 gegužės 17d. ARYCANDA DE LUX

prieš kelionę nei vienas iš šeimos narių negalėjome užmigti, labai laukėme kelionės. šiaip ne taip apie 12val nulūžom, o 01.30 kėlėmės ir važiavom į oro uostą, pakelėse labai daug stirnų matėme smile.gif Merginos lėktuve gal tik valandėlę nusnūdo, vis dairėsi pro langus. Skrydį atlaikė puikiai, tik ausis labai visiems užgulę buvo.
user posted image
Viešbutyje buvome apie 11val. kambarį gavome iš karto. Bandėme klausti ar turi šeimyninių numerių, bet jų nebuvo laisvų, davė mums dar vieną sulankstomą lovą, bet mes jos net neskleidėm, nunešėm į balkoną, kad kambarį vietos daugiau būtų. Susistūmėme lovas ir visi laisvai miegodavome, nes lovos plačios(2). Iš ranšluosčių gulbių nieks nelankstė, gal nemokėjo, o gal per mažai arbatos palikdavom, būdavo tik gėlyčių padėta smile.gif
user posted image
vėliau daugiau parašysiu, bėgu vaikų iš darželio parsivest. Sunkiai man sekasi nuotraukas sukelt doh.gif
Atsakyti
JUms leidus isiterpsiu, nes po to jau laiko nelabai bus.
Taigi, Simena sun club. 2010 m. geguzes 17-24 d.[COLOR=red]
Papildyta:
dar keletas
Papildyta:
Ir dar
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alexia: 25 gegužės 2010 - 12:03
QUOTE(Alexia @ 2010 05 25, 13:08)
JUms leidus isiterpsiu, nes po to jau laiko nelabai bus.
Taigi, Simena sun club. 2010 m. geguzes 17-24 d.[COLOR=red]
[


Sveiki sugrįžę 4u.gif Kaip smagu gražiais vaizdais iš Simenos pasidžiaugti thumbup.gif Kokiam kambary gyvenot?Klausiu,nes viskas taip panašu į mūsų biggrin.gif Bet greičiausiai jie visi ten viens į kitą panašūs ax.gif
Atsakyti
Jūroje nesimaudžiau nei aš nei vaikai, didelės bangos buvo, kurių buvom nublokštos į krantą ir to užteko
user posted image
user posted image
merginos mirkdavo baseine
user posted image
user posted image
noriai dalyvavo mini klube, mini diskotekose, vaikų šou, kartais vakarieniaudavo vaikų restoranėlyje
user posted image
user posted image
Atsakyti
Grazios nuotraukos thumbup.gif

Alexia, o jusu kambarys sviesiasnis ir jaukiasnis nei musu 4u.gif
Atsakyti
smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Junda: 25 gegužės 2010 - 15:42
Kaip šaunu, kad vis daugiau nuotraukų įdedama thumbup.gif thumbup.gif Nors nuotraukas žiūrėdama Turkijoj "pabuvoju" wub.gif
Atsakyti