Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija 2010

linole kaip smagu akis paganyt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ingusiaa @ 2010 10 20, 16:34)
linole kaip smagu akis paganyt smile.gif


4u.gif
Dar ir kelione jachta siandien imesiu.

Plaukem su Ginzos laivu. Sutikom lietuves moteriskes, su jomis ir bendravomes smagiai visa laika.

Pakeles vaizdai:

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Pasiuloma nuplaukti iki Phaselio. Kai kurie laivai tempiasi savo valtis. Musiskis neturi. Atplaukia diedukas su motorine. 10 dol to Phaselio malonumo kaina, bet galima nusidereti.

user posted image




Papildyta:
Phaselio miesto griuvesiai:

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Papildyta:
Pasukam i iskysuli:

user posted image

user posted image

user posted image


Papildyta:
Laukiam savo laivuko grizti i jachta:

user posted image

user posted image

user posted image
Papildyta:
Po to Kleopatros papludimys. Kas nori maudosi, kiti trinasi po laiva. Antras papludimys Rojaus - Paradise.

user posted image

user posted image

Kitas sonas nuo auksto kalno:

user posted image

user posted image
Papildyta:
Ir dar pakeles vaizdu:

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image


Atsakyti
Kad jau uzsivedziau, tai ir pora foto is dzipu safari idesiu.

Labai patiko vaziavimas. Nors vaziavome sesiavieciu dzipu ir jis nera labai mobilus. Bet vairavo jaunas vietinis. Tai daznai gaudavo velniu uz savo vairavimo ypatumus nuo vyriausiojo. Su mumis dar buvo pensininku vokieciu pora, bet tokie sarmingi. Jie kalbejo tik vokiskai. Bet juos sutikdavome kaskart pliaze. Tai "pasibendraudavom" kasdien ir paskutine ju atostogu diena atsisveikinome kaip geri draugai. biggrin.gif

Kalnu kaimelio mecete

user posted image

Storas medis. Manau, tulpmedis.

user posted image

Asilelis:

user posted image

Kaip gi be prekybos:

user posted image

Siek tiek kalnu:

user posted image

user posted image

Namas kalnuose. Aplink visur betvarke. Pas mus ispuoseletuose namuose ispuoseletos teritorijos. O ten namas grazus, o aplink sabakstynai. Daug kur tai matem.

user posted image

Tiltas per kalnu upe:

user posted image

Upe:

user posted image

Papildyta:
Ir pabaigai dar Kemero.

Muziejus:

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Papildyta:
user posted image

Tiltas per upeli ar ilankele:

user posted image

user posted image

Viskas 4u.gif
Atsakyti
ech... kiap užsimaniau vėl į Turkiją wub.gif
Atsakyti
Na ka prisiziurejau vaizdu,vel noriu atgal.. biggrin.gif
Tiesa,kiek mokejot per vietinius i Pamukale? smile.gif
Atsakyti
Pavyzdžiui aš mokėjau žmogui 40$ mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(...Lelyte... @ 2010 10 22, 11:51)
Na ka prisiziurejau vaizdu,vel noriu atgal..  biggrin.gif
Tiesa,kiek mokejot per vietinius i Pamukale?  smile.gif


Mes su Ginza i Pamukale zmogui mokejom 35 dol.
Kekova-Mira (Ginza) - 25 dol.
Jachta (ginza) -13 dol.
Jip safari (Ginza) 17 dol.
Hamam (Hero) - 20 dol.
Turkiska naktis (Odysey travel) - 27 dol.


Atsakyti
Šiaip rimtai man taip pikta, kad pačiai Pamukalei tiek nedaug laiko skiria... nesimaudžiau aš tam Kleopatros baseine, bet vis tiek man laiko neužteko. Todėl dabar Pamukalė man yra vienas iš tų objektų, kuriuos kada nors norėčiau dar kartą aplankyti savarankiškai, bet man kažkodėl tai skamba kaip kažkokia utopija doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Utopia @ 2010 10 26, 20:57)
Šiaip rimtai man taip pikta, kad pačiai Pamukalei tiek nedaug laiko skiria... nesimaudžiau aš tam Kleopatros baseine, bet vis tiek man laiko neužteko. Todėl dabar Pamukalė man yra vienas iš tų objektų, kuriuos kada nors norėčiau dar kartą aplankyti savarankiškai, bet man kažkodėl tai skamba kaip kažkokia utopija doh.gif

Visiskai ne utopija,nes mers ir skaiciavome,jei susimeta kelios (3 )seimos,issinuomuoja masina tai gaunasi normali kaina aplankyti Pamukale ir laiko skiri daug daugiau.O vairavimas nera baisus.Keliai normalus.
Atsakyti
QUOTE(Utopia @ 2010 10 26, 22:57)
Šiaip rimtai man taip pikta, kad pačiai Pamukalei tiek nedaug laiko skiria... nesimaudžiau aš tam Kleopatros baseine, bet vis tiek man laiko neužteko. Todėl dabar Pamukalė man yra vienas iš tų objektų, kuriuos kada nors norėčiau dar kartą aplankyti savarankiškai, bet man kažkodėl tai skamba kaip kažkokia utopija doh.gif

tokiu atveju jums reiketu dvieju dienu keliones i pamukale ir nebutina eiti i kleopatros baseinus aplink pilna viesbuteliu su mineraliniu vandenu baseinais, ten galite pliuskentis i sveikata smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Drute @ 2010 10 27, 07:29)
tokiu atveju jums reiketu dvieju dienu keliones i pamukale ir nebutina eiti i kleopatros baseinus aplink pilna viesbuteliu su mineraliniu vandenu baseinais, ten galite pliuskentis i sveikata smile.gif

mes butume vaziave dviem dienom,deja jau tuo metu neorganizavo tik vienai dienai.
Atsakyti
QUOTE(jolita.martyna @ 2010 10 27, 18:52)
mes butume vaziave dviem dienom,deja jau tuo metu neorganizavo tik vienai dienai.


Ko gero vienintelis keliavimo sezono pabaigoje trukumas - kai kuriu ekskursiju nebuvimas. Bet tas budinga ne vien Turkijai: pernai Maljorkoje irgi daug ekskursiju buvo nukancelinta del to, kad nesurinko grupiu.
Mes irgi praradom galimybe apsilankyti naktineje Chimeroje (nors Hero sake, kad kelione pas juos ivyktu, tik neklausiau, kokia kalba. Ale bestijos Ginza sudirbo visa reikala... doh.gif). Taip pat nebeveze i Antalija (mes norejome apzvalgines, o ne apsipirkimo. O pacios sesti i mikriuka ar autobusa taaaaip tingejom... blush2.gif). Nebebuvo ir Perge-Aspendos. verysad.gif
Atsakyti