Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija 2010

grazus viesbutis,tik noretusi ir vidaus foto pamatyti(na be kambariu),beje kelintais metais jis statytas,kad vokieciai po 20 kartu pabuvoje mirksiukas.gif ar yra ten kokia lojalumo programa nuolatiniams klientams mirksiukas.gif
siaip idomiai jis isties apzeldintas foto is interneto
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolita.martyna: 17 rugsėjo 2010 - 21:27
QUOTE(jolita.martyna @ 2010 09 17, 22:23)
grazus viesbutis,tik noretusi ir vidaus foto pamatyti(na be kambariu),beje kelintais metais jis statytas,kad vokieciai po 20 kartu pabuvoje mirksiukas.gif ar yra ten kokia lojalumo programa nuolatiniams klientams mirksiukas.gif
siaip idomiai jis isties apzeldintas foto is interneto
user posted image
user posted image

is vidaus toks pat grazus wub.gif ,man atrodo nesenai renovotas nes baldai kaip nauji,be to pastatitas naujas kompleksas kuris atidaritas buvo liepos menesi,viesbutis toks pat grazus kaip ir ant nuotraukos is interneto thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(malta81 @ 2010 09 17, 21:51)
is vidaus toks pat grazus wub.gif ,man atrodo nesenai renovotas nes baldai kaip nauji,be to pastatitas naujas kompleksas kuris atidaritas buvo liepos menesi,viesbutis toks pat grazus kaip ir ant nuotraukos is interneto thumbup.gif

buvot jame?
Atsakyti
Labadiena noriu ikelt dauuug foto is animatores gyvenimo turkijoje kaip tai padaryt ? cia bandziau prisegt bet rodo kad per didelis formatas parasykit kas noris i privata ..aciu
Atsakyti
Na ka pagaliau ir as prisiruosiau parengti siotiki toki reportazeli apie savo atostogas Turkijoje. Na nuotraukos nera is tu gerujum, bet sis tas bendrame vaizde gal susidarys smile.gif
Katvirtas kartas Turkijoje, Viesbutis Rose Residence Beach 5* (201.09.01 - 2010.09.10)

Viesbutis yra pirmasis ivaziavus i Kemera, tai gerai nes pirmuosius isleidzia, paskutinius paima, cia is Kemero smile.gif
user posted image

viesvucio foje nemaza... pagrindiniai laiptai eiti i lauka ir restorana valgyti
user posted image
Kambarius tvarke graziai, ir gerai (tiesa mes su teta gavome trivbieti kambari ax.gif )
user posted image
baseinai
user posted image
user posted image
Papildyta:
ziuriu neisikele kelios nuotarkytes
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Zitvil pagaliau prisiruosei thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
As irgi tikiuosi,kaip ir praeitais metais irgi imesiu fotoreportaza ax.gif kai grisim thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolita.martyna: 18 rugsėjo 2010 - 12:40
na imesiu dar kelias nuotraukeles

bariukai, papludimys irs maistas:)
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

mini reportazelis smile.gif
Papildyta:
QUOTE(jolita.martyna @ 2010 09 18, 13:33)
Zitvil pagaliau prisiruosei thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
na kas as irgi tikiuosi,kaip ir praeitais metais irgi imesiu fotoreportaza ax.gif kai grisim thumbup.gif



aga biski smile.gif is kelioniu nedesiu, nes vis tos pacios nuotraukytes smile.gif

Papildyta:

kai nesinori papludimio smile.gif
user posted image

isejimas i papudimi
user posted image

uzsiemimai baseine
user posted image

Atsakyti
QUOTE(Zitvil @ 2010 09 18, 11:25)

idomu,kaip tokioje siauroje erdveje sustatyti staliukai,kaip laviruoja padavejai,plius dar zmones sedi ax.gif kaip prasilenkti ar cia tik man atrodo taip siaura ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jolita.martyna @ 2010 09 18, 16:22)
idomu,kaip tokioje siauroje erdveje sustatyti staliukai,kaip laviruoja padavejai,plius dar zmones sedi ax.gif kaip prasilenkti ar cia tik man atrodo taip siaura ax.gif

dienos metu yra gultai, ir prie baseino zmones guli, o vakare tik vakarienei staliukai sudeti.... siaip zinok tik atrodo siaura erdve... vietos tikrai pakanka mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Zitvil @ 2010 09 18, 15:08)
dienos metu yra gultai, ir prie baseino zmones guli, o vakare tik vakarienei staliukai sudeti.... siaip zinok tik atrodo siaura erdve... vietos tikrai pakanka mirksiukas.gif

na as tai suprantu,kad ten tik vakare staliukus pastato,todel ir atrodo baugiai,nes dienos metu i baseina ikristi nieko,bet vakare su suknele lotuliukas.gif na ir aisku beabejo su vaikais tai jau ten pavojinga unsure.gif nors gal tik man taip atrodo,o ten vietos pakankamai ar taip supratau Zitvil thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jolita.martyna @ 2010 09 18, 18:03)
na as tai suprantu,kad ten tik vakare staliukus pastato,todel ir atrodo baugiai,nes dienos metu i baseina ikristi nieko,bet vakare su suknele lotuliukas.gif na ir aisku beabejo su vaikais tai jau ten pavojinga unsure.gif nors gal tik man taip atrodo,o ten vietos pakankamai ar taip supratau Zitvil thumbup.gif

joo puikiai supratai.... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jolita.martyna @ 2010 09 18, 00:00)
buvot jame?

taip buvau 2 savaites liepos menesi thumbup.gif
Atsakyti