Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija 2010

QUOTE(VAIDAZ @ 2010 07 07, 22:50)
Ethella  wub.gif  wub.gif  wub.gif
Noriu ir aš tokių atostogų ax.gif


Kai rinkomes kurorta vis svarstem, kuri rinktis, Alanijoje ir Kemere jau buvau, rinkomes Bodrume... Buvo svarstymu ar ten bus smagu... 100 % ten buvo nerealus holidejus! wub.gif
Stoju i Cobres kluba - "Myliu Bodruma" wub.gif mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Cobre @ 2010 07 07, 22:53)
wub.gif  super, mesk dar fotkiu, ju cia niekada nebus per daug  mirksiukas.gif
Man Bodrumo nebus per daug  wub.gif  tongue.gif


Kitos foto asmenines jau, nlb noriu viesintis ax.gif
Negana situ? Reikia tada dar paieskoti... ax.gif
Atsakyti
Oho, kaip gražu... wub.gif noriu ir aš ten. Pavydžiu tau atostogų ten biggrin.gif
Atsakyti
Ethella noriu paklaust ax.gif viesbucio aprasyme raso kad plezas per kelia... gal turi to kelio foto? judrus takelis ar plati gatve? ax.gif ir koks papludimys? vaikams buvo kokiu atrakciju siame viesbuty?
Atsakyti
QUOTE(ingusiaa @ 2010 07 08, 07:17)
Ethella noriu paklaust  ax.gif  viesbucio aprasyme raso kad plezas per kelia... gal turi to kelio foto? judrus takelis ar plati gatve?  ax.gif  ir koks papludimys? vaikams buvo kokiu atrakciju siame viesbuty?


I papludimi nuleidzia liftas is viesbucio, dar siek tiek paeini tuneliuku ir tau jau pliaze, per kelia i pliaza eiti tikrai nereikia... Mes ja eidawome tik kai eini i miestuka pasiwaikscioti... kad vaikai isbegs i gatve nzn lb mazai galimybiu, is pliazo turetu paeiti toliau kad uzliptu ant tos gatveles, o pats viesbutis yra zymiai auksciau nei ta gatvele.... Pati gatve nera lb judri, aisku vaziuoja masinos ir motociklai rolleyes.gif Ir ten tikrai ne judri gatve, kuria vaziuoja sunkwezimiai, pakankamai siaura gatvele smile.gif
Va foto gatveles user posted image
Papludimys yra pakankamai siauras, taciau gultai ir skeciai drasiai telpa, tikrai nerasit Alanijos Kleopatros beach'o smeliuko ar Kemero placiu akmenuotu papludimiu, cia jis zymiai siauresnis, na bet man jis buwo wisai mielas wub.gif Cobre del siauru Bodrumo pliazu mane ispejo, tai nebuvo kazko sokiruojancio schmoll.gif
Del viesbucio tai mano manymu jis nera skirtas seimos poilsiui, daugiau jaunimui... Vaikams yra baseinukas, yra vaiku zaidimu kambarys, maciau, kad waikuciai lakste su ispiestais weidukais, bet kazkokiu specialiu atrakciju, pwz vandens kalniuku ar wakarais specialiu programu waikuciams nera... Dar wiesbucio teritorijoje iki 12 valandos vyksta toks ale toosas, tai kas turi balkonelius i terasos puse, kur groja muzika, manau butu negerai, vaikuciai prabustu... ax.gif Nebent waikai ilgai neina miegoti ax.gif Be to, lb netoli yra pagrindinis Bodrumo klubas Halikarnas, jis po atviru dangumi ir muzika is sio klubo girdisi, aisku ne tiek lb, bet bum bum girdi smile.gif Bet cia irgi girdisi tiems, kuriu langai ar balkonelis i miesto puse smile.gif Mes gavome tarpini varianta, turejom kambari su balkoneliu su vaizdu i sodeli ir i kalnus, muzika kambaryje tikrai nesigirdejo, na nebent sedint balkonely smile.gif
Mes vaziawome merginos, pagrindinis kriterijus musu ir buvo - centre ir ant juros kranto,viska gavome 100 %, nes wiskas pasiekiama ranka, norejome ir smagaus poilsio diena ir naktinio gyveinimo -baru klubu... cool.gif
na bet jei waziuociau su seima, ypac su waikuciais nzn mastyciau apie ramesne vietele, aplink Bodruma yra tikrai geru viesbutuku smile.gif
Del ko drasiai galiu pasakyti, tikrai rinkites Bodruma, jis toooks grazus! wub.gif

Jei dar turi klausimu drasiai klausk 4u.gif
Atsakyti
Ethela, o kaip su ekskursijom? siuloma kas nors idomaus be pasiplaukiojimo jachta? kaip antai Antalijoj zaliasis kanjonas?

beje, kiek pasidomejau , Kusadasis fantastiska vieta, jei kas nori 14 dienu atostogu- labai daug ekskursiju- senoves miestai, salia dideli vandens parkai, uz keliu km. doidelis nacionalinis parkas bigsmile.gif
Tikesimes, kt. metais ves ten kas nors, nes net i Bodruma, kaip sake agenturoj, labai mazai norinciu net ir siais metais, o i Kusadasi turbut vienetai, kazi, kodel g.gif

ir dar ETHELA, kokios kavinukese kainos? iperkama, lyginant su Antalija/Alanija?

Aciu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nada...: 08 liepos 2010 - 10:34
QUOTE(Nada... @ 2010 07 08, 11:33)
Ethela, o kaip su ekskursijom? siuloma kas nors idomaus be pasiplaukiojimo jachta? kaip antai Antalijoj zaliasis kanjonas?

beje, kiek pasidomejau , Kusadasis fantastiska vieta, jei kas nori 14 dienu atostogu- labai daug ekskursiju- senoves miestai, salia dideli vandens parkai, uz keliu km. doidelis nacionalinis parkas bigsmile.gif
Tikesimes, kt. metais ves ten kas nors, nes net i Bodruma, kaip sake agenturoj, labai mazai norinciu net ir siais metais, o i Kusadasi turbut vienetai, kazi, kodel g.gif

ir dar ETHELA, kokios kavinukese kainos? iperkama, lyginant su Antalija/Alanija?

Aciu


Mes vaziavome i Efesa, senovini miesta, kelione pirkom ne is Tez'u, o is vietines agenturos Queen, lb patiko, grazu ten, kartu aplanke ir House of Virgin Maria smile.gif Tik buvo baisinis karstis, apie 50, vis slepemes uz kolonu, kol gidas pasakojo viska... Beje gidui sios agenturos 10 balu, kalbejo angliskai, o ir tokiu idomybiu papasakojo, kuriu nerasi istorijos wadoweliuose ar kitose knygose thumbup.gif
Vietiniai gatvese visi siule pasiplaukiojima laiwu, na bet mes norejom ne visos dienos, o kokiu 3 -4 wal, nieko tokio negalejo pasiulyti... Siaip kiti turistai is viesbucio olandai rado laiwa kuris plukdo 3 wal, sake lb lb patiko, ne per ilgai kepti laiwe ant saules smile.gif
Kitu kelioniu nzn nesidomejom, bet Tez'ai ar jau mineta agentura Queen tikrai siulo ekskursijas, pvz., Pamukale, isvyka pas vezlius (nebepamenu pavadinimo) ir kt.
O del kavinuku, kadangi viesbutyje buvo AI, maisto gerimu kalnai ir be proto viskas skanu lb mazai kur teko ka pirkti, bet pvz, bare kokteilis (mohito) 6 eurai, ledai - 2 eurai... Kazkokiu lb dideliu kainu skirtumo nei Alanijoj nepastebejau, kas del daiktu pirkimo (ne maisto ar gerimu) pirkau Tiurko karolius, skrybele, ziedeli wisur derasi ir wisur po 60 % smile.gif nu bet cia taip wisoje Turkijoje manau, neskirstant kurortu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ethella @ 2010 07 08, 13:29)
bare kokteilis (mohito) 6 eurai,

Kemero klube pernai 12 dol. siaip as kur buvau bodrume, tai kokteiliai buvo po 10 lyru g.gif

Dar kiek pamenu, tai is Bodrume, tai bent jau pernai siule i Dalyan ekskursija. Man atrodo, kad cia ir yra tie vezliai
user posted image
tuo paciu ir sitas kapavietes praplauki, apziuri
user posted image

http://www.google.lt.../...&tbs=isch:1
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cobre: 08 liepos 2010 - 11:48
QUOTE(Cobre @ 2010 07 08, 12:43)
Kemero klube pernai 12 dol. siaip as kur buvau bodrume, tai kokteiliai buvo po 10 lyru  g.gif

Dar kiek pamenu, tai is Bodrume, tai bent jau pernai siule i Dalyan ekskursija. Man atrodo, kad cia ir yra tie vezliai



Joa, Cobre, saunuole, taip ir vadinasi ta eksursija, uzkrito pavadinimas man blush2.gif
Del kokteiliu kainu tai dviejuose tokios kainos buvo De javu ir White House ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ethella @ 2010 07 08, 14:00)
Joa, Cobre, saunuole, taip ir vadinasi ta eksursija, uzkrito pavadinimas man  blush2.gif
Del kokteiliu kainu tai dviejuose tokios kainos buvo De javu ir White House  ax.gif

O i tuos klubus ejote pasiklausineje, ar "is akies" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2010 07 08, 13:08)
O i tuos klubus ejote pasiklausineje, ar "is akies"  biggrin.gif


Pirma wakara tai ejom i Sensi club, ten musu ejo wisa kruwele is viesbucio, smagiai buvo, turbut del to, kad kompanija gera thumbup.gif
Kitus wakarus ejom i Deja vu cool.gif Kas ten sokirawo, kad paaugliu daug, 16-os, 17-os metu, tektonika sau waro lotuliukas.gif
Dar paskui buvom White House - sitas baras patiko labiausiai thumbup.gif Tik vietos sokt mazoka smile.gif
I visus klubus ejom po rekomandaciju, o jos buvo staff'o wiesbucio ar kitu turistu wiesbutyje smile.gif
Ex, pasiilgau nemiegotu naktu ten wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Ethella @ 2010 07 08, 14:14)
Pirma wakara tai ejom i Sensi club, ten musu ejo wisa kruwele is viesbucio, smagiai buvo, turbut del to, kad kompanija gera  thumbup.gif
Kitus wakarus ejom i Deja vu  cool.gif  Kas ten sokirawo, kad paaugliu daug, 16-os, 17-os metu, tektonika sau waro  lotuliukas.gif
Dar paskui buvom White House - sitas baras patiko labiausiai  thumbup.gif Tik vietos sokt mazoka  smile.gif
I visus klubus ejom po rekomandaciju, o jos buvo staff'o wiesbucio ar kitu turistu wiesbutyje  smile.gif
Ex, pasiilgau nemiegotu naktu ten  wub.gif

o vakare grizinejant nesikabineja niekas? ar pakankamai saugu?
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2010 07 08, 13:26)
o vakare grizinejant nesikabineja niekas? ar pakankamai saugu?


Dar net grizusios perkalbejom, kad nebuvo tokiu situaciju, kad pasijaustume nesaugios... Demesys tiek gatvese tiek baruose zinoma buvo, vengem to islaikyto akiu kontakto (pamirsau pawadinima) ir viskas buvo gerai... Musu viesbutis centre, tai eidawom puikiai apsviestom gatvem, ne kazkur tamsiom pakamkem, o jau prie wiesbucio laukdawo issiepes apsauginis, kuris pareinancias mus jau pastebedawo smile.gif
Atsakyti