Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija 2010

QUOTE(Zilvinas75 @ 2010 06 10, 19:56)
apie kiek daugiau nei pusantros valandos iskaitant apie 15 min "privalomo" sustojimo "vairuotojo poilsiui". Musu viesbutis buvo antras. Nemazai sugaisom uzsukimui i Side: viena viesbuti pries mus aplankem. Jeigu butume pirmi ir be sustojimo, tai apie kiek daugiau nei valanda butume vaziave

beje is foto matau,kad sustojote ten kur ir mes dareme pertraukele biggrin.gif
Atsakyti
Toliau Nashira smile.gif

Išlūžęs, klebantis klozeto dangtis
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Gėris-didelis balkonas. Nuotraukoje tik pusė jo ax.gif
user posted image

Vaizdas pro langą
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Song: 10 birželio 2010 - 21:18
QUOTE(Zilvinas75 @ 2010 06 10, 22:56)
apie kiek daugiau nei pusantros valandos iskaitant apie 15 min "privalomo" sustojimo "vairuotojo poilsiui". Musu viesbutis buvo antras. Nemazai sugaisom uzsukimui i Side: viena viesbuti pries mus aplankem. Jeigu butume pirmi ir be sustojimo, tai apie kiek daugiau nei valanda butume vaziave

vistiek va susidare nemazai....
Atsakyti
QUOTE(ingusiaa @ 2010 06 11, 08:05)
vistiek va susidare nemazai....


Tep tep smile.gif O nuo viesbucio iki Alanijos centro su dolmusu apie 45 minutes kelio. Pridejus siaip sau atrodanti gamtovaizdi pakeliui ir esant kitom salygom vienodom tarp Kemero ir Alanijos rinkciausi pirmaji smile.gif

Ai beje nepaminejau. Nemegstamiausias man dalykas Turkijoje - ikyrus parduotuviu, kelioniu agenturu ir baru darbuotojai kvieciantys uzeiti. Tai va. Si karta jie man visai neuzkliuvo bigsmile.gif Labai normaliai ir dalykiskai pabendradauvom. Buvau laaabai nustebes. Isivestu jie kiauliena i savo (na bent jau turistu) meniu ir butu normali salis biggrin.gif Net prabalsuociau tokiu atveju, kad i ES juos priimtu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Zilvinas75 @ 2010 06 11, 09:41)

Ai beje nepaminejau. Nemegstamiausias man dalykas Turkijoje - ikyrus parduotuviu, kelioniu agenturu ir baru darbuotojai kvieciantys uzeiti. Tai va. Si karta jie man visai neuzkliuvo  bigsmile.gif  Labai normaliai ir dalykiskai pabendradauvom. Buvau laaabai nustebes. Isivestu jie kiauliena i savo (na bent jau turistu) meniu ir butu normali salis  biggrin.gif  Net prabalsuociau tokiu atveju, kad i ES juos priimtu  lotuliukas.gif

tai begant laikui pripranti ar susitaikai su tais ikiriais prekeiviais biggrin.gif
Atsakyti
Aš pati pirmą kartą į pietus skridau į Egiptą, tik tada į Turkiją, tai man jau visai neįkyrūs tie turkai pasirodė. Matyt, kad įkyresnių už egiptiečius nėra biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurinija @ 2010 06 11, 15:57)
Aš pati pirmą kartą į pietus skridau į Egiptą, tik tada į Turkiją, tai man jau visai neįkyrūs tie turkai pasirodė. Matyt, kad įkyresnių už egiptiečius nėra  biggrin.gif

drinks_cheers.gif pritariu visu 100% biggrin.gif
Atsakyti
Mes lipom i Alanijos kalna pesciomis sunku bet vaizdu uz tai pamatem thumbup.gif
Atsakyti
[quote=Song,2010 06 10, 22:14]
Sudėsiu pasakojimą apie šeimyninio kambario ypatumus Nashira viešbutyje (Sidė), 5 žvaigždės.

jo kaip 5* taii vaizdialis tikrai nekoks doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Song @ 2010 06 10, 22:14)
Sudėsiu pasakojimą apie šeimyninio kambario ypatumus Nashira viešbutyje (Sidė), 5 žvaigždės.

Fotografavom, kad parodyt tiems, kas galbūt važiuos į šitą viešbutį. Nesam priekabūs, apsipratom ir viskas buvo ok.

Kambarys family duplex, per du aukštus, be durų. Visi šeimyniniai numeriai viršutiniame aukšte, antrasis numerio aukštas-palėpė. Nerealiai karšta nuo stogo, net kondicionierius nepadėdavo.
Labai daug vietos. Akustika kambaryje puiki, kas su kūdikiu nebuvo labai patogu.

Apatinis kambarys, standartinis vaizdas po kambario tvarkymo biggrin.gif
user posted image

user posted image

Bjauriai atviri laidai.
user posted image

Antras aukštas
user posted image

user posted image

Antras aukštas atitvertas tokia tvorele. Judančia. Vaikams buvo griežtai uždrausta žaist šalia jos.
user posted image

Garsieji autentiški laiptai, jau kažkur rodžiau biggrin.gif
user posted image

Kamabariai dideli thumbup.gif bet tą judančia tvorele tai košmaras doh.gif doh.gif tikrai ne saugu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Zilvinas75 @ 2010 06 11, 08:41)
Isivestu jie kiauliena i savo (na bent jau turistu) meniu ir butu normali salis  biggrin.gif  Net prabalsuociau tokiu atveju, kad i ES juos priimtu  lotuliukas.gif


Zilvinai, o tu manai, kad jus turistus ten tik avyte maitina biggrin.gif ? Ne tik viesbuciuose, bet ir daugumoje kaviniu restoraneliu jei paklaui ar jie turi kiaulienos - gausi. Beje viebuciuose dazniausiai mesa maisoma su kiauliena... Viesbuciams taip eonomiskiau, o kadangi vasara vis tiek turistai malasi, kuriems jokio etinio moralinio religinio nusizengimo valgant kiaule nera taip, kad...
Prekybcentriuose kumpelio irgi galima pirkti, tik zinai aisku ne taip kaip Lietuvoje produktu ivairoves nera. Man vis kolega siulos parvezti jei reikia is kazkokio ukelio kiaules produktu, bet, kad as tik lietuvisku tepasiilgstu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Drute @ 2010 06 12, 16:50)
Zilvinai, o tu manai, kad jus turistus ten tik avyte maitina biggrin.gif ? Ne tik viesbuciuose, bet ir daugumoje kaviniu restoraneliu jei paklaui ar jie turi kiaulienos - gausi. Beje viebuciuose dazniausiai mesa maisoma su kiauliena... Viesbuciams taip eonomiskiau, o kadangi vasara vis tiek turistai malasi, kuriems jokio etinio moralinio religinio nusizengimo valgant kiaule nera taip, kad...
Prekybcentriuose kumpelio irgi galima pirkti, tik zinai aisku ne taip kaip Lietuvoje produktu ivairoves nera. Man vis kolega siulos parvezti jei reikia is kazkokio ukelio kiaules produktu, bet, kad as tik lietuvisku tepasiilgstu biggrin.gif

Mes pavyzdziui geruose viesbuciuose Egipte taip pat megavomes kiauliena 4u.gif
tai Turkijoj manau juo labiau gali buti smile.gif
Atsakyti