Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija 2010

QUOTE(silagele @ 2010 06 07, 23:44)
cobre- nu ne taves gi klausiau  tongue.gif


na nejuokink, pati rasai atsakymus tik kada taves konkreciai klausia? biggrin.gif na ziurek, pati sios savo taisykles nelauzyk tik biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tylene @ 2010 06 08, 08:28)
Man dar niekada gidė nepadėjo pildyti formų. smile.gif Atvažiuojam, palydi į registratūrą, paduodam voucheriuką, gidė paklausia registratoriaus ar viskas gerai? tas atsako, kad "Taip"  biggrin.gif , palinki gidė gero poilsio ir bėga į autobusą, nes ten kiti poilsiautojai skuba į savo viešbučius. smile.gif
O pinigėlius iškart įdėjom į pasą, ir dar formos neužpildžius, padavėm jam. smile.gif Tai kol mes pildom, jis jau renka kambarį smile.gif
O kad ir gidė duotų pasą, koks skirtumas- įdėčiau iškart pinigėlius, ir tegu ji paduoda pasą- vis tiek supras, kad kambario reikia ne gidei, o žmogeliui, kieno pasas yra  ax.gif

aisku smile.gif
vistik gali pasitaikyt ir netiketu atveju-pvz. teoriskai ziurint pilnai imanoma situacija kad tai gidei is ranku iskrenta pasai ar netycia pervertus paso lapus issibarsto pinigeliai, tai jau nelabai maloniai -ypac gidui- atrodytu tokia situacija biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Cobre @ 2010 06 08, 09:12)
na nejuokink, pati rasai atsakymus tik kada taves konkreciai klausia?  biggrin.gif  na ziurek, pati sios savo taisykles nelauzyk tik  biggrin.gif

jeigu atsiverstum mano posta su tuo klausimu tai pamatytum, kad jis buvo nukreiptas ganetinai asmeniskai biggrin.gif
Atsakyti
Aš tai nelabai supratau, kodėl mano pasas turėtų būt pas gidę? Pati jį turiu, pati pildau visas formas. Ar tipo gidė geriau paduoda pasus? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Song @ 2010 06 08, 12:37)
Aš tai nelabai supratau, kodėl mano pasas turėtų būt pas gidę? Pati jį turiu, pati pildau visas formas. Ar tipo gidė geriau paduoda pasus? biggrin.gif


ir nereikia duoti to paso smile.gif paduodi iškart registratūroje ir viskas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tylene @ 2010 06 08, 13:48)
ir nereikia duoti to paso smile.gif paduodi iškart registratūroje ir viskas smile.gif

Tai suprantu, kad paduodi biggrin.gif
Tiesiog ėjo kalba, kad gidei iš rankų iškrenta pasas su pinigais, tai ir nusistebėjau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Tylene @ 2010 06 08, 13:48)
ir nereikia duoti to paso smile.gif paduodi iškart registratūroje ir viskas smile.gif

na is mano patirties taip iprastai ir buna, bet galbut man sikart taip isimtinai gavos - kadangi mes buvome paskutiniai jos klientai ir mazylis jau i vakara po keliones labai suirzes buvo, tai ji tokiu budu matomai stengesi kuo daugiau mums padeti rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(Song @ 2010 06 08, 13:51)
Tiesiog ėjo kalba, kad gidei iš rankų iškrenta pasas su pinigais, tai ir nusistebėjau ax.gif

ner ko stebetis . Aiskiai pazymejau , kad tai tik teoriskai apmastoma 'galima situacija', o ne kalbejau apie konkretu taip nutikusi fakta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Song @ 2010 06 08, 12:51)
Tai suprantu, kad paduodi biggrin.gif
Tiesiog ėjo kalba, kad gidei iš rankų iškrenta pasas su pinigais, tai ir nusistebėjau ax.gif


tai aš ir sakau, kad ne GIDEI duok pasą, o registratūroj. Kad ir prašytų gidė jo. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tylene @ 2010 06 08, 14:36)
Kad ir prašytų gidė jo.  biggrin.gif

o tai jeigu tave i viesbuti palydejusi gide tau pasako "..duokit prasau man savo pasus..." tai tu jai pasakytum " aciu, ne, leiskit as pati susitvarkysiu smile.gif " ? biggrin.gif
Atsakyti
CIA JUK FOTOREPORTAZAS, aptarinejimui yra atskira tema
Atsakyti
Parsiradom pagaliau ir mes biggrin.gif

Sedziu, ner ikvepimo apie ka rasyt ax.gif Pradesiu nuo to, kas patiko labiausiai.

Side bigsmile.gif
Tik atvykus i viesbuti gavom informacijos, kad i Side daznai veza pats viesbutis. 3 EUR i abi puses vienam zmogui. Mums gaunasi 9 EUR bigsmile.gif Jamem is kart. Laiko pasirinkimas buvo toks: arba nuo 10 iki 15, arba nuo 18:30 iki 23:30. Rinkomes pirma varianta.
Griuvesiai, bet man bigsmile.gif
user posted image
user posted image

Papildyta:
Ne nuo to pradejau doh.gif: Vaziuodami i prieki pagalvojom, kaip pasiseke, kad danguje nemazai debesu ir palyginus vesoka... Po 30 minuciu buvimo Side aptikom termometra
user posted image

negerai gavosi sita foto, bet garsiai pagalvojom, per kiek kilometru viesbutis stovetu nuo senoviniu pamatu Lietuvoje ? Turim galvoj Kulturos paveldo departamenta, kuris pas mus neleidzia nieko. Nuotraukoje islikusiu parduotuveliu griuvesiai yra praktiskai kartu su viesbuciu.

user posted image

Ir aisku us 10 metru iejimas i viesbuti su turkisku kicu :X

user posted image

Amfitetras is toliau

user posted image

Vartai i miesta

user posted image

Cia ligonine, bet medicinos reforma padare savo

user posted image

Agora - pagrindine miesto aikste. Cia skambejo rimtos kalbos a la nueikim ir ka nors uzkariaukim :punch:

user posted image

P.S. Atsirpasau, bet fotoreportaza kiek paredaguota dedu is kitur, kur sypseneles nevisai atitinka SM standarta, nebeturiu noro redaguoti, bet is uzraso suprasit blush2.gif

Papildyta:
Idomus ir gal ir sveikintinas ju poziuris i archeologija: laipiok kur nori, kur neuztverta. Ka ir padarem dry.gif

user posted image

Radom truputi komercinio transporto, bet greituoju budu is cia pabegom

user posted image

Papludimiai Side centre neimantrus, bet cia ne didziuju viesbuciu teritorijos. Itariu, kad tai netgi miesto atviras papludymys

user posted image

user posted image

Toliau apejom mazumele parduotuveliu. Tikslas - suvenyrai :ph43r:

user posted image
user posted image
user posted image

Gatveles

user posted image

user posted image
Papildyta:
O netoliese mus uzkalbino (nemazai ir kiti kalbino) vieno restoranelio berniokas. Idave vaikiui i ranka vezliuka

user posted image

Ir papasakojo, kad pas juos geras restoranas biggrin.gif Parode knyga Lonely Planet, jie ten yra ax.gif Pasake, kad turi visokiausiu kebabu.... Zodziu pazdejom sugrizt. Uzbegant ivykiams uz akiu.... sugrizom biggrin.gif
Predjo siulyti visokius omarus, kalmarus, juros gerybes. Bet mes pasakem, kad norim turkisko maisto. Pasitarem su padaveju, kaip, kas, is ko gaminama ir uzsisakem du skirtingus kebabus ir pica lotuliukas.gif
Pradzia, kad nesedetumem alkani, atnese duonos ir kazkokio tepalo. Skanu

user posted image

O gerokai palaukus ir maista

user posted image

Vaizdas pro "langa"

user posted image

Turkiskas maistas... T.y. tie kebabai. Mes Lietuvoj lygiai taip pat galim susiverti vistienos verinukus ant medinio pagaliuko arba pasidaryti guliaso ar kazko panasaus i troskini ir pavadinti kebabu.... Galima gincytis del prieskoniu, bet finale irnesakyk.gif Naudinga buvo patirtis. 61 USD visam gyvenimui itikino, kad turkisko maisto mums nebereik biggrin.gif
Papildyta:

Ir pasigardziavimui Apolono sventykla wub.gif bigsmile.gif :beatriukas:

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
ir dar truputi turkiskos animacijos linksmybiu

http://www.youtube.c...h?v=3iLXABGW64o
Atsakyti
QUOTE(Zilvinas75 @ 2010 06 08, 18:46)
Turkiskas maistas... T.y. tie kebabai. Mes Lietuvoj lygiai taip pat galim susiverti vistienos verinukus ant medinio pagaliuko arba pasidaryti guliaso ar kazko panasaus i troskini ir pavadinti kebabu.... Galima gincytis del prieskoniu, bet finale  irnesakyk.gif   Naudinga buvo patirtis. 61 USD visam gyvenimui itikino, kad turkisko maisto mums nebereik  biggrin.gif
Papildyta:


na mano vyras prisiveze turkisku prieskoniu,kruva pasakojimu apie kebabus,kaip jie gaminami.Nusipirkome keptuva,gerus puse metu buvome eksperimentiniai triusiai biggrin.gif .Vyras megsta gaminti ir galiu pasakyti,kad gamina gerai ir skaniai,tai vat isvada,kad po geru puses metu intensyvaus gaminimo ir bandymu jau man itinka kebabai.Esame ragave ivairiu ju retas kuris man patiko,bet vat dabar megaujames kebabais,kuriuos gamina vyras thumbup.gif Tad atrodo,kad lengva,paprasta,bet kai pradedi gaminti,jei nori isties skanaus tai tenka nemazai pasitreniruoti biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolita.martyna: 08 birželio 2010 - 22:19