Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija 2010

Sveiki,
šioje temoje pasidalinkime savo kelionių po Turkiją įspūdžiais bei vaizdais 4u.gif
user posted image
Papildyta:
Kelionė savarankiškai 2010 kovo mėn.

Antalija
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Papildyta:
Antalija - Duden kriokliai

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Papildyta:
Antalija - Lara paplūdimys

user posted image

user posted image

Pakeliui į Denizli miestą

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Papildyta:
Denizli

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Papildyta:
Pamukale

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Papildyta:

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Labai grazios nuotraukos. 4u.gif Bet negi pasakojimo nebus???? ax.gif Tavieji pasakojimai labai idomus paprastai buna. Tad labai noretusi ir cia... mirksiukas.gif juolab, kai kelione - savarankiska. smile.gif

4u.gif
Atsakyti
Tesiam tradicijas bendru fotoreportazu,tai imetu 2009 metu bendru fotoreportazu tema,kad nepasimestu.
http://www.supermama...howtopic=468221
Atsakyti
ohmy.gif ohmy.gif clap.gif clap.gif thumbup.gif thumbup.gif , nu jooooo, tikrai norisi ir įspūdžių raštu, o jeckau, kooooookios foto thumbup.gif
Atsakyti
gražiai pafotkinta thumbup.gif

bet nejaukūs vaizdai, sustingusi gamta... neeee tokios Turkijos mums nereikia blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(linole @ 2010 03 19, 21:21)
Labai grazios nuotraukos. 4u.gif  Bet negi pasakojimo nebus????  ax.gif Tavieji pasakojimai labai idomus paprastai buna.  Tad labai noretusi ir cia...  mirksiukas.gif juolab, kai kelione - savarankiska.  smile.gif



kazkaip nemaniau, kad reikia kazkokio pasakojimo fotoreportazu temoje unsure.gif beto apie turkija tiek daug visur prirasyta, kad net nezinau ka pasakoti. nebuvo kazkokiu dideliu ivykiu, tiesiog ramiai praleista savaite ax.gif
Atsakyti
Forma, kaip gražu user posted image user posted image Net pasakojimas nebūtinas, nuotraukos pačios už save kalba wub.gif
Atsakyti
QUOTE(PlayIt @ 2010 03 19, 22:26)
gražiai pafotkinta thumbup.gif 

bet nejaukūs vaizdai, sustingusi gamta... neeee tokios Turkijos mums nereikia blush2.gif

KAd gražiai pafotkinta tai sutinku 4u.gif
Bet kad vaizai nejaukūs - kategoriškai prieštarauju schmoll.gif
Aš kai pamatau Turkijos nuotraukas, man širdis uždainuoja wub.gif Ech, porą savaitėlių liko ir aš jau būsiu ten wub.gif
Atsakyti
Valio - pirmasis 2010 metų fotoreportažas iš Turkijos clap.gif clap.gif clap.gif

aš jau kaip laukiau fotoreportažų bigsmile.gif galvojau ir kas gi šiemet bus pirmasis (oji) g.gif va ir sulaukėm thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

QUOTE(Forma @ 2010 03 19, 20:16)

koks grožis wub.gif kokia žaluma wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Antalija*: 20 kovo 2010 - 19:43
Labai gražu bigsmile.gif
Atsakyti
Labai gražios nuotraukos wub.gif
Atsakyti
Labai gražu 4u.gif
Atsakyti