Įkraunama...
Įkraunama...

Pasyvus namas ir jo variacijos III

gal tau tada pades mano parodoje surastas kontakatas- lenku firma siltina poliuretano putomis (PUR-Super), kainas pateikiu Eu - 2cm-6, 3-9, 4-11, 5-13, 6-15, 7-16, 8-18, 9-19, 10cm- 20 Eu.Garantija 10 metu. www.pluimers.pl, email pluimers@pro.onet.pl
Atsakyti
QUOTE(zojux @ 2010 04 23, 23:30)
Cia truputi esminiu argumentu ir apibudinimu, tiems kas neapsisprendiza del to ar siltintis uzdaromis ar atviromis putu poliuretano putomis 1 ir 2

As jau paisprendziau, dabar renkuosi su kuom bendradarbiauti.


Tik stoga siltinsi ar ir sienas? Kurias putas pasirinkai ir kodel?
Atsakyti
QUOTE(Paliukas @ 2010 03 31, 07:28)
Siuo atveju siulyciau geriau dujini katila, esu kritiskas del sildymo elektra.
Tiek visokie joniniai tiek elektriniai sildymai "ant popieriaus" kainuoja juokingus pinigus (eksploatacija), o faktas rodo zenkliai blogesnius rezultatus.
Del IR sildymo, jis sildo kunus, bet tie kunai gi irgi spinduliuoja siluma. Pvz jei atsistosit prie ju isildyto stalo gi nesalsit, nuo jo irgi sklis siluma kaip ir nuo Jusu.

labas visiems . pats domiuosi sildymu elektra , seku su tuo susije forumus ir LT ir PL . Ir nors yra nemazai nusivilusiu, nemazai ir patenkintu(cia as apie PL) sild.elektra.geriausia rezultata pasieke zmogus pasistates pasyvu nama apr. 1-je temoje , jam si sezona sildymas kainavo 440 zl (namas 110 m2 ben.ploto , sild. elektrinis-grindinis ,tik nakt. taryfu-22 zl/kwh). Pas mus del brangesnio nakt. taryfo toks sildymas kainuotu apie 50% brangiau.
Atsakyti
QUOTE(nikvik @ 2010 04 21, 14:01)
ir dar noriu uzduoti klausima, gal ne visai i tema, tarkim ar galim apadaryti tokia siena - 8 mm molinis blokelis, paskui tarpas, i kuri pilamas betonas,paskui neoporas.Ar galima sujungt kazkaip ta blokeli su neoporu armatura techniskai, kad gauti su kazkas panasaus i http://www.isorast.d.../?mn=2&cont=2.1, tik ziureti reikia pacioj apacioj, kur moline plokstele tokia su siltinimo medziaga sujungta?

Labai patiko šitas variantas... Įdomu kiek kainuoja tokia sistema molio plokštė - pilamas betonas - putplastis. Jaučiu tokia sistema trūkumų neturi išskyrus kainą biggrin.gif
jei gera kaina siunčiamės kartu wink.gif
Atsakyti
Gal buvot kas nors RESTA 2010 parodoj „Pasyvūs namai“ stendą apžiūrėt? Kaip jums?
Atsakyti
QUOTE(Giedruolė @ 2010 04 25, 19:42)
Labai patiko šitas variantas... Įdomu kiek kainuoja tokia sistema molio plokštė - pilamas betonas - putplastis. Jaučiu tokia sistema trūkumų neturi išskyrus kainą biggrin.gif
jei gera kaina siunčiamės kartu wink.gif



man irgi taip atrodo, Giedruole:)Kiek masciau, neradau trukumu.Super, jei isorej neoporo kokie 20 cm, dar su grioveliais klinkerinems plytelems:) bigsmile.gif Sutikciau siustis uz gera kaina, tik neturiu kur sandeliuoti lotuliukas.gif o esame tik architekto paieskos etape ax.gif Nu, bent sklypas jau yra drinks_cheers.gif
Mastau, kaip galima butu papiginti varianta ir pritaikyti lietuviskom salygom - - nu tarki, muriti is ploniausiu 8 cm mokiniu blokeliu, sugunti kazkaip su neoporu (gal per siules deti armatura, nespece esu, tai nezinau, gal kazkas patars), isoreje neoporas, ir tai naudoti kaip klojinius betonui nenuimamus?Neopora galima paramstyti is isores, tipo euromako2 atramom
Papildyta:
reikia tokia ideja pasiulyti Baltijos putplasciui- tegu gamina su moliu,ir dar su klinkeriu, konkurentu nebus! cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nikvik: 28 balandžio 2010 - 10:31
Taip taip, Baltijos polistirenas ir taip jau pusmetį erzina su pažadais, jau tuoj tuoj turės blokelius biggrin.gif Nežinau ar verta laukti to jų "kūdikio", nes galiausiai pasirodys per brangu sad.gif O jei dar su molio plokšte sugalvotų tai išvis nesulauktume biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(nikvik @ 2010 04 24, 06:56)
gal tau tada pades mano parodoje surastas kontakatas- lenku firma siltina poliuretano putomis (PUR-Super), kainas pateikiu Eu - 2cm-6, 3-9, 4-11, 5-13, 6-15, 7-16, 8-18, 9-19, 10cm- 20 Eu.Garantija 10 metu. www.pluimers.pl, email pluimers@pro.onet.pl


Na kainos tai ne stebuklai. Jei dar tranporto kastus priskaiciuos is to vidurio Lenkijos, o dar su garantija kaip ten oficialiai neaisku...
Atsakyti
QUOTE(Hameris @ 2010 04 24, 07:52)
Tik stoga siltinsi ar ir sienas? Kurias putas pasirinkai ir kodel?



Tik stoga. Sienos bus is neoporo.
Na tai ar nesimato is tu pavyzdeliu Youtube, kokias galeciau pasirinkti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zojux @ 2010 04 28, 23:19)
Na kainos tai ne stebuklai. Jei dar tranporto kastus priskaiciuos is to vidurio Lenkijos, o dar su garantija kaip ten oficialiai neaisku...



na, lietuviska Amyra siltina 2 cm 24 Lt be PVM,gaunasi 10 cm - 120 Lt - 1200 uz kuba blush2.gif Gamo putos -jomis tikrai nesiltinsiu, bet kaina - 500 Lt uz kuba. Pasidalink info, kur radai pigaiu ir su garantija. Butu tikai labai labai idomu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nikvik @ 2010 04 29, 06:36)
na, lietuviska Amyra siltina 2 cm 24 Lt be PVM,gaunasi 10 cm  - 120 Lt - 1200 uz kuba blush2.gif Gamo putos -jomis tikrai nesiltinsiu, bet kaina - 500 Lt uz kuba. Pasidalink info, kur radai pigaiu ir su garantija. Butu tikai labai labai idomu 4u.gif


Dar neapsistojau ties galutiniu puteju, bet kai ispus ir jei viskas bus tvarkoje, tai tikrai negailesiu rekomendaciju ir komentaru, o gal net ir pvz. mirksiukas.gif
Na yra ir kitu imone ne tik ta Amyra, nors kiek atsimenu uos buvau rades, taciau nezinau kodel, bet nekontaktavau su jais.
Gamo (jie atviru poru putas pucia) buvau apsisprendes anksciau, taciau mano laimei jie paskaiciavau brangiau nei tikejausi, del to dar pasidomejes (ir biskuti atsilikes nuo planuotu darbu) apsistojau ties uzdaru poru putomis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zojux: 29 balandžio 2010 - 08:46
QUOTE(zojux @ 2010 04 29, 08:45)
Dar neapsistojau ties galutiniu puteju, bet kai ispus ir jei viskas bus tvarkoje, tai tikrai negailesiu rekomendaciju ir komentaru, o gal net ir pvz.  mirksiukas.gif
Na yra ir kitu imone ne tik ta Amyra, nors kiek atsimenu uos buvau rades, taciau nezinau kodel, bet nekontaktavau su jais.
Gamo (jie atviru poru putas pucia) buvau apsisprendes anksciau, taciau mano laimei jie paskaiciavau brangiau nei tikejausi, del to dar pasidomejes (ir biskuti atsilikes nuo planuotu darbu) apsistojau ties uzdaru poru putomis.

as esu snekejes su mazeikiu firma tik nepamenu pavadinimo pucia uz 350 Lt/m3 su darbu ir PVM sake kad atviru poru putos smile.gif
Atsakyti