Įkraunama...
Įkraunama...

Žvaigždelė Karolinytė

QUOTE(Jennifer @ 2007 01 30, 18:49)
Labai seniai cia nebuvau. Nors visa laika norejau uzeiti. Bet tai nereiskia, kad nebemastau apie JA... Kiekviena diena, kiekviena minute, kiekvienas mano darbas yra skirtas JAI. Ji mano sirdyje, mintyse, buvo ir liks amzinai.
Labai dekoju Jums, mielosios uz palaikyma. Nereikia dalintis mano skausmu, nekentekite...
AVIS, labai geri zodziai, taip man daug kas sako, bet as nesijauciu nei stipresne, nei dar kazkokia, kaip tik, as jauciuosi nuskriausta...

ACIU  JUMS, MAN TIKRAI GERIAU KAI PASKAITAU....

cray.gif cray.gif cray.gif Asaros kaip pupos byra skaitant...
O man atrodo, kad tavo vietoje as isproteciau...
Dieve...STiprybes tau...As net nezinau ka tokiu atveju pasakyti...Atrodo, jog jokie zodziai negaletu paguosti esant tokiam skausmui...Visgi - laikykis verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Jennifer @ 2007 01 30, 19:49)
Labai seniai cia nebuvau. Nors visa laika norejau uzeiti. Bet tai nereiskia, kad nebemastau apie JA... Kiekviena diena, kiekviena minute, kiekvienas mano darbas yra skirtas JAI. Ji mano sirdyje, mintyse, buvo ir liks amzinai.
Labai dekoju Jums, mielosios uz palaikyma. Nereikia dalintis mano skausmu, nekentekite...
AVIS, labai geri zodziai, taip man daug kas sako, bet as nesijauciu nei stipresne, nei dar kazkokia, kaip tik, as jauciuosi nuskriausta...

ACIU  JUMS, MAN TIKRAI GERIAU KAI PASKAITAU....

Stiprybės Tau Jennifer, niekas neišgyvens Tavo skausmo, mes galim tik paguosti Tave, jei nuo to Tau kiek geriau, tai žinok,visada eidama į forumą, pirmiausia užsuku į šį skyrelį, pažiūriu į Jūsų mažylę ir niekaip nesuprantu iš kur pas ją toks žvilgsnis. Aš nesuprantu, nesuvokiu-kaip toks vaikelis gali išeiti, bet taip yra ir tik Jums reikės išgyventi tą skausmą, mes galim tik palaikyti. Stiprybės.
Atsakyti
Kaip gaila tokiu mazuciu angeleliu, stiprybes
Atsakyti
Miela,Jennifer,perskaiciau jusu beprotiskai skaudzia istorija verysad.gif Ilgai nesiryzau nieko rasyti,nes visi zodziai atrodo tusti ir beprasmiai pries toki begalini ilgesi ir skausma:atrodo,kad jo neimanoma nei paguosti,nei isverkti,nei isgedeti verysad.gif As taip pat turiu maza angeleli dukrele Rasyte... Nezinau,ar tiesa,kad vaikai grizta,bet viena vakara mano 10 metu dukryte Simute, mums besikalbant, netiketai pareiske,kad ji yra ta pati Rasyte ir kad pas mus sugryzo.As buvau pritrenkta jos tokio nevaikisko pasakymo,klausiau is kur ji tai sugalvojo,o ji sake,kad jaucia tai,bet paaiskinti nemoka.Kas zino,gal tai tiesa... Todel is visos sirdies linkiu,kad ir jusu mazasis angelelis griztu pas jus ir viena diena pasakytu:AS GRIZAU 4u.gif P.S.Musiskis grizo po 7 metu.Jums linkeciau greiciau flirt.gif
Atsakyti
cray.gif ,ka cia bepridursi....stiprybes teveliams.
Atsakyti
verysad.gif užuojauta tėveliams verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Edita-Rasa @ 2007 02 14, 18:32)
Miela,Jennifer,perskaiciau jusu beprotiskai skaudzia istorija verysad.gif Ilgai nesiryzau nieko rasyti,nes visi zodziai atrodo tusti ir beprasmiai pries toki begalini ilgesi ir skausma:atrodo,kad jo neimanoma nei paguosti,nei isverkti,nei isgedeti  verysad.gif As taip pat turiu maza angeleli dukrele Rasyte... Nezinau,ar tiesa,kad vaikai grizta,bet viena vakara mano 10 metu dukryte Simute, mums besikalbant, netiketai pareiske,kad ji yra ta pati Rasyte ir kad pas mus sugryzo.As buvau pritrenkta jos tokio nevaikisko pasakymo,klausiau is kur ji tai sugalvojo,o ji sake,kad jaucia tai,bet paaiskinti nemoka.Kas zino,gal tai tiesa... Todel is visos sirdies linkiu,kad ir jusu mazasis angelelis griztu pas jus ir viena diena pasakytu:AS GRIZAU 4u.gif  P.S.Musiskis  grizo po 7 metu.Jums linkeciau greiciau flirt.gif

dieve, kaip nuostabu, be galo dziaugiuosi del jusu. Ir labai dekoju uz jusu istorija, kuria skaitant man nuejo siurpuliukai per kuna. mano viltis surealjo ir dar labiau sustiprejo, nes tam yra gyvas pavyzdys - JUS. ACIU JUMS. BUKITE SVEIKI, STIPRUS IR LAIMINGI.
Atsakyti
QUOTE(Jennifer @ 2007 02 27, 21:27)
dieve, kaip nuostabu, be galo dziaugiuosi del jusu. Ir labai dekoju uz jusu istorija, kuria skaitant man nuejo siurpuliukai per kuna. mano viltis surealjo ir dar labiau sustiprejo, nes tam yra gyvas pavyzdys - JUS. ACIU JUMS. BUKITE SVEIKI, STIPRUS IR LAIMINGI.

Laikykis,mieloji,nepasiduok ir labai,labai tikėk-stebuklas tikrai įvyks wub.gif Laimės,sėkmės tau kuo didžiausios 4u.gif Būtinai ateis ta diena,kai gyvenimas nušvis naujom spalvom.Labai tuo tikiu,laikau už jus kumštukus ir stipriai apkabinu console.gif friends.gif
Atsakyti
Brangiosios *Miledi, Jennifer ir visos kitos,

Mūsų giminėj buvo toks atvejas. Pusbrolio berniukas mirė vos sulaukęs 9 m. Jam buvo auglys smegenų kamiene (ne piktybinis, bet medicina buvo bejėgė) (Dar toks sutapimas - tas berniukas buvo vos trejetą savaičių jaunesnis už mano Justelį, taigi - vienmečiai. Per laidotuves mano sūnelis labai verkė pusbroliuko, o po 6 metų pats iškeliavo ten, dabar turim du angelus).
Nukrypau. O pasakojimas toks - berniuko motina labai sunkiai susitaikė su sūnaus mirtim, galvojom - išprotės, paskui viena giminaitė (ekstrasensė ar pan.) pasakė: paleisk sūnų, jam labai sunku, paleisk, duok ramybę,... Ir kai motina pagaliau "paleido" angelėlį, po poros metų gimė sūnus - matytumėt, kopija pirmojo. Kai pažiūrim į šeimos nuotraukas - ant mamos kelių sėdi tas pats vaikas, tas pats žvilgsnis, tik kitais drabužėliais. Net keista.
Šiais metais Kalėdų proga vaikai padovanojo Tom Shroder knygą AMŽINOS SIELOS. Ten aprašyti vaikų pasakojimai apie praėjusius gyvenimus. Juos ištyrė ir aprašė psiciatras ir mokslininkas dr.Janas Stivensonas keliaudamas po pasaulį.
Taigi, nieko nuostabaus jei vaikas teigia jaučiantis kad grįžo, kad kažką jaučia. Tikėkim savo vaikais. Jie nemeluoja...
Su pavasariu 4u.gif biggrin.gif smile.gif
Atsakyti
Tikekit taip ir bus.....
Atsakyti
Aš ir labai linkiu, kad taip įvyktų...Manau tai sugražintų džiaugsmą Jūsų namams. Sėkmės Jums pasiryžtant...
Atsakyti
Dideles sekmes belaukiant...ir ji tikrai sugris..
Atsakyti