Įkraunama...
Įkraunama...

Žvaigždelė Karolinytė

Kokios akys......styprybes.....
Atsakyti
Kokios akys......styprybes.....
Atsakyti
kaip as jos pasiilgau...
Atsakyti
Stiprybės tau ir visoms išgyvenusims tokį skausmą. Skaitau ir ašaros pačios rieda....
Atsakyti
Stibrybės jums .Dieve dieve ,ir už ką tokiems mažyčiams .Net ašaros pačios rieda . verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Jennifer @ 2006 11 29, 11:28)
kaip as jos pasiilgau...

wub.gif Ji myli tave wub.gif
buvau nemacius kapelio-koks nuostabus,vaikiskas,nors keista girti toki dalyka unsure.gif bet sakau,ka jauciu 4u.gif siltu jums svenciu,Jennifer 4u.gif
Atsakyti
Uzjauciu didziausia tau uzuojauta negaliu sedziu ir zliumbiu man norisi paguosti kiekveian mamyte kurios lelius tapo zvaigzdute
Atsakyti
Peržiūrėjau visą temą, nors ir anksčiau vis įlisdavavau.
Jennifer, tavo angelėlis nerealus.Kai pamačiau nuotraukas-mane pritrenkė jos akys.Jose surašyta viskas ir vaikiškumas ir linksmumas, bet kartais pagauni jos žvilgsnį tokį-atrodo,kad ji tik viena žino, kas dedasi šioje žemėje,kas bus su mumis.
Nesuprantu, kaip tokia guvi,linksma mergaitė virto angeliuku. nesuprantu ir dievo,kuris matydamas kitų žmonių kančias(mano teta 80 metų septynerius kankinasi ant patalo), kokia jo logika? Sako, ir jam reikia gražių angeliukų, bet jau jei jis toks geras-tai turėtų vykti ne tokia kaina-prma duoda, paskui atima.

Jennifer, o Tavo Angelėlis sūpasi ant debesėlio ir stebi savo mamytę: ar ji linksma, ar liūdna. Patikėk, kai Tau skauda ir jai skauda-kai Tau smagu ir jai smagiau. Angelėliai gyvena šalia mūsų, tik mes Jų mes nematome pro debesis.
Šiandien pas mane visą dieną degs žvaigždutė Karolinytei.
Stiprybės,ištvermės Jūsų šeimai, nors jokie žodžiai čia nepadės.
Atsakyti
QUOTE(Jennifer @ 2006 10 09, 22:08)
Spalio 21 dieną 10valandą Kauno Švento Antano bažnyčioje bus laikomos mišios Karolytės mirties metinėms atminti


Skaiciau visas temas skyrelyje "Svetimo skausmo nebuna", sekiau Jennifer ir kitu mamu skaudzias istorijas, ir niekaip nekilo ranka parasyti... Bet pamacius sia Karolytes nuotrauka tiesiog fiziskai suskaudo viska... Toms tyroms, nekaltoms mergaites akims negali likti abejingas verysad.gif verysad.gif
Nors neteko patirti vaiko netekties, taip pat turiu dideliu tragediju ant sirdies... Gal kada susikaupsiu jas forume islieti, nes kiek maciau, kitom tai padejo ...
Jennifer - stiprybes tau! Manau, kad jei tiek laiko atkentejai, tai tikrai po truputi taps sviesiau gyventi... Yra gera anglu patarle - what doesn't kill us, only makes us stronger. Is visos sirdies tau linkiu nepasiduot tam skausmui...
Atsakyti
Sakiau sau, kad eidama į šį skyrelį neverksiu, o dabar žliumbiu kaip reikiant. Kokios stiprybės tada reikia Mamai? Jūs šaunuoliai, kad kalbate apie tai, kad leidžiate žmonėms jus užjausti. Stiprybės ir toliau, jūsų angeliukas jūsų neapleis, jis žiūri i jūs iš dangaus.
Atsakyti
cry.gif ...
senai skaitau kaip Jus laikotes...vis noriu parasyt-bet negaliu,kazkas vis stabdo,atrodo tiek visko noreciau pasakyt-bet kazkas sulaiko,didziulis gniuzulas gerklej...verkiu ir kenciu kartu su jum-o kad tai bent kiek sumazintu Jusu skausma...didziule Pagarba Tau...be proto grazus Jos kapelis...o grozis ...kokia Ji grazi... wub.gif lekiu uzdegsiu zvakute...bent tiek...laikykis...
Atsakyti
Labai seniai cia nebuvau. Nors visa laika norejau uzeiti. Bet tai nereiskia, kad nebemastau apie JA... Kiekviena diena, kiekviena minute, kiekvienas mano darbas yra skirtas JAI. Ji mano sirdyje, mintyse, buvo ir liks amzinai.
Labai dekoju Jums, mielosios uz palaikyma. Nereikia dalintis mano skausmu, nekentekite...
AVIS, labai geri zodziai, taip man daug kas sako, bet as nesijauciu nei stipresne, nei dar kazkokia, kaip tik, as jauciuosi nuskriausta...

ACIU JUMS, MAN TIKRAI GERIAU KAI PASKAITAU....
Atsakyti