Įkraunama...
Įkraunama...

---Vaistažolės ir prieskoniai---

QUOTE(Irvel @ 2010 03 23, 09:44)
Tiksliai nepasakysiu, bet kai kasdien po kelis kartus stebeiliji ton vieton, kur pasėta, tai laikas  prailgsta.  biggrin.gif Tai ne pipirnė.  biggrin.gif  Na, bijau apsimeluot, bet porą savaičių gal? Reiks pradėt užsirašinėt. Gal čia kas parašys, per kiek maždaug turėtų sudygt , jei viskas gerai.  g.gif

Aš vakar pasėjau čiobrelių, baziliko ir mairūno sėklyčių. Dabar jau irgi nekantriai lauksiu.

O kaip gražiai dygsta lapiniai ridikėliai.  bigsmile.gif



ciobreliai man 3-5 d tarpe
Atsakyti
QUOTE(neducio mamyte @ 2010 03 23, 09:15)
ciobreliai man 3-5 d tarpe

bigsmile.gif O, tai žiūrėsiu ir man kaip ten jie dygs. Nes dabar jau apipurškiau ir ikišau į maišiuką, bet palikau tarpelį. g.gif Turėtų greit sudygt. O per nai aš gal perdaug žemėm apibėriau. Šiemet tai tik vos vos.
Atsakyti
Sugalvojau savo ciobrus parodyti biggrin.gif pirma karta keliu foto, tad pardon jei kas nepavyks blush2.gif

Atsakyti
QUOTE(Shania @ 2010 03 23, 18:32)
Sugalvojau savo ciobrus parodyti  biggrin.gif  pirma karta keliu foto, tad pardon jei kas nepavyks blush2.gif

Čia visai jau nemaži.Mano atrodo kaip sudygo,tai tebestovi vietoje.Net pikuoti nėra ko. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Shania @ 2010 03 23, 17:32)
Sugalvojau savo ciobrus parodyti  biggrin.gif  pirma karta keliu foto, tad pardon jei kas nepavyks blush2.gif


Nugi grazuoliski tie tavo ciobrai wub.gif
As tai pasimetus su tais priekoniniais doh.gif Nebesugalvoju ka namie daigint, ka tiesiai i dirva set...ant palanges - paprikos, pomidorai, o neuzilgo ir visi agurkai, moliugai ir pan. nebetilps....lauke pasesiu prieskonius, tai kai suzels kartu su piktzolem - neatskirsiu gi verysad.gif
Gal patyrusios prieskoniu augintojos gali patart - ka visgi butinai reiktu namie pasiset, o ka galiu tiesiai i siltnami ar i darza g.gif
Atsakyti
Rozmarinu keli daigiukai ishlindo thumbup.gif bet tokie nususe doh.gif
nusipirkau maximoj rozmarino shakeliu- sukishau i zeme- ziuresiu kas geriau gaunasi - ar shakeles isishaknys ar is seklu augaliukai ishaugs smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Casual @ 2010 03 23, 18:29)
Rozmarinu keli daigiukai ishlindo thumbup.gif  bet tokie nususe doh.gif
nusipirkau maximoj rozmarino shakeliu- sukishau i zeme- ziuresiu kas geriau gaunasi - ar shakeles isishaknys ar is seklu augaliukai ishaugs  smile.gif



Nu jau tie rozmarinai biggrin.gif Vasario pradzioje kokias 7 seklytes gal pasejau, isdygo is viso 3 po ilgu apmastymu, ale irgi niekaip neapsisprendzia man rodos augti ar uzsilenkti doh.gif Tiesa, vienas isleido pora tikruju lapeliu, bet viso augaliuko dydis gal 1 cm.
Atsakyti
QUOTE(Shania @ 2010 03 23, 18:32)
Sugalvojau savo ciobrus parodyti  biggrin.gif  pirma karta keliu foto, tad pardon jei kas nepavyks blush2.gif




labai grazuciai mano dar maziukai 4u.gif maziukai....
Atsakyti
QUOTE(Shania @ 2010 03 23, 17:32)
Sugalvojau savo ciobrus parodyti  biggrin.gif  pirma karta keliu foto, tad pardon jei kas nepavyks blush2.gif


O, kokie rubuiliai. Mano tai pamenu pernai tokie kudenos buvo, plonyciai, o cia va kokie bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Irvel @ 2010 03 23, 20:08)
O, kokie rubuiliai. Mano tai pamenu pernai tokie kudenos buvo, plonyciai, o cia va kokie  bigsmile.gif


pas mane tai ir siemet tokie, kad ner ka rodyti blush2.gif
uz tai dar nusipirkau citrusini ciobreli su vazoneliu is maximos. Toks gerai subujojes bigsmile.gif (isivaizduot uztenka kiek pritreshtas doh.gif )
Atsakyti
QUOTE(exDaiva @ 2010 03 23, 18:20)
...
Gal patyrusios prieskoniu augintojos gali patart - ka visgi butinai reiktu namie pasiset, o ka galiu tiesiai i siltnami ar i darza  g.gif

Nors aš nesu labai patyrusi, bet pasisakysiu. Visgi pagrindinė nuoroda ką, kur galima sėti nurodyta ant pokučio. Iš tų sėklų, kurias žinau, tai pageidautina šakniavaisinius salierus sodinti daigais ir kai kuriuos valgomuosius svogūnus sėjamus sėklomis, lanksčiąją citrinžolę, vaistinę juozažolę daigykloje, taip pat kaimišką tabaką ir ožragę.
O jei sėtumėt į indelius tik lauke? Gal taip lengviau būtų atskirti, kur kas. Čia vėlgi tas, kurias paskui galima pikiuoti. O tas, kurias būtina sėti tiesiai į dirvą reiktų gerai pažymėti ir tiek.

Atsakyti
Kas perka mineralinį vandenį butelyje, nors iš krano bėgantis vanduo yra švarus, turi atliekamų pinigų, kurie jam nebūtini. Daugiau nei milijardas žmonių turi išgyventi dieną turėdamas mažiau, negu kainuoja vienas buteliukas mineralinio vandens. Peter Singer
Atsakyti