Įkraunama...
Įkraunama...

---Vaistažolės ir prieskoniai---

QUOTE(Ragainė @ 2011 09 26, 09:57)
Ačiū, Zuikis5 smile.gif. Bandysiu draugauti su kardamonu. Žiemą gal bus kiek sunkiau, nes bute šilta ir sausa, bet vasarai turiu galimybę išnešti į lauką. O dėl lapų panaudojimo ir man smalsu, nes kiek supratau, tai nelabai verta tikėtis sulaukti kardamono vaisių kambario sąlygomis...


Ragainė 4u.gif

Ieškodamma atsakymo dėl augalo užtikau mane dominančia temą,nors tai rašyta senokai.

Kardamonas-mano virtuvės prieskonis,kaip augalo nebeturiu,tačiau augina mano draugės dukra.
Mūsų žiemos jam labai nepatinka,nes jam yra persausa,žiemą jos laisto ištirpinto sniego nusistovėjusiu vandenuku.

O,kad jis derėtų jam reikalinga antra pora,jam reikalinga drėgmė,tik jokiu būdu ne vanduo iš krano.

Jauni lapai naudojami rytų virtuvėse.

Labai skani yra kardamono vaisių arbata,ji mažina kraujospūdį.

Atsakyti
A-uuuuu ar yra gyvu? ar dar nieks neseja prieskoniu, kad cia taip ramu? g.gif
Atsakyti
4u.gif sėsiu...bet dar gal ankstoka , aš tik rozmariną pasėjau ir jau išpikavau...
Atsakyti
QUOTE(diuni @ 2012 02 27, 17:26)
4u.gif sėsiu...bet dar gal ankstoka , aš tik rozmariną pasėjau ir jau išpikavau...


o as pasejau bazilikus 3 rusiu ir ciobreli, nezinau ar anksti, bet jau susejau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(diuni @ 2012 02 27, 16:26)
4u.gif sėsiu...bet dar gal ankstoka , aš tik rozmariną pasėjau ir jau išpikavau...

Gal pasidalinsit patirtimi, kur pirkot sėklas, ar jos ilgai dygsta. Niekada nebandžiau rozmarino sėti, aplinkui tik ir girdžiu, kad nesudygo... O Jūs jau išpikiavot. Pavydžiu baltu pavydu.
Atsakyti
QUOTE(vasarema @ 2012 02 27, 18:44)
Gal pasidalinsit patirtimi, kur pirkot sėklas, ar jos ilgai dygsta. Niekada nebandžiau rozmarino sėti, aplinkui tik ir girdžiu, kad nesudygo... O Jūs jau išpikiavot. Pavydžiu baltu pavydu.

rolleyes.gif aš pirkau pačias paprasčiausias nojaus ...yra ir dabar maximoje ir su nuolaida...
pernai išdygo daugiau , šiemet ant galo pokelio tik turėjau , tai sudygo kelios...bet bus gana...daigumo procentas menkas , bet visą pokelį jei pasėsit tikrai koks 10 ar daugiau sudygs manau...vistiek verta...dygsta nelabai ilgai , gal kokią savaitę dygo...negaliu pasakyti tiksliai 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Solveiga84 @ 2012 02 27, 18:26)
o as pasejau bazilikus 3 rusiu ir ciobreli, nezinau ar anksti, bet jau susejau  biggrin.gif

ax.gif čiobrelį aš sėju tiesiai į lysvę....sudygsta ir auga gerai , ir jis gi daugiametis...
Atsakyti
Niekada neauginau jokių prieskonių. Čiobrelius griovy rinkdavom, tėtis augino kažkada raudonėlį, bet dėl bičių.Gal tikrai verta savo užsiauginti, nes kiek pinigų tam išleidžiam, pirkdami prieskonius ir arbatas.
Atsakyti
QUOTE(klevo sula @ 2012 02 27, 19:25)
Niekada neauginau jokių prieskonių. Čiobrelius griovy rinkdavom, tėtis augino kažkada raudonėlį, bet dėl bičių.Gal tikrai verta savo užsiauginti, nes kiek pinigų tam išleidžiam, pirkdami prieskonius ir arbatas.

4u.gif verta...ir šviežio skonis prieskonio visai kitoks nei parduotuvės dulkių...patikėkit...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo diuni: 27 vasario 2012 - 18:27
QUOTE(diuni @ 2012 02 27, 18:26)
4u.gif verta...ir šviežio skonis prieskonio visai kitoks nei parduotuvės dulkių...patikėkit...

Oi, tikra tiesa drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif Jokiu prieskoniu neperku.. savi thumbup.gif
Atsakyti
Prieskoniai auginti ant savo palanges thumbup.gif

Visad turiu baziliku ir petrazoliu. Mairuna karts nuo karto pasiseju. smile.gif Tik gaila, kad pas mane virtuves palange yra siaures rytu puseje, ziema sviesos mazoka ax.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti