Įkraunama...
Įkraunama...

---Vaistažolės ir prieskoniai---

QUOTE(Daivad @ 2011 07 15, 21:39)
aš pirkau, tai buvo užrašyta, kad vaistinis čiobrelis.... na, bet kaip jau čia kas pavadins ... ir jis man nesudygo sad.gif

drinks_cheers.gif aš irgi šiltnamy auginu, super auga


siltnamy tai butu keista, jei neaugtu, o as ant palanges .. kol kas vargiai, pabandysiu paskui kitaip, nes raso, kad jie puikiai ir ant palangiu auga
Atsakyti
Pasejau bazilikus darze, tai puikiai sudygo ir labai daug ju. Neretinau, o palikau kaip buvo. Galbut ne tokie dideli, bet tikrai daug. Kazkuri rase, kad reikia nepraziopsoti ir juos nuskinti, nes kitaip jie nunyks. Bei buvau skaicius, kad iki zydejimo, tai siandien jau nupjoviau visus savo bazilikus, nes ziuriu, kad ruosiasi zydejimui.

Dar buvau nusipirkus kelis daigelius turguje, tai pasodinau i vazona ir padejau balkone. Taip pat gerai auga.
Atsakyti
Vienais metais užmiršau baziliką, jam nieko nedariau, žydėjo ir t.t., tai pastebėjau, kad kitą pavasarį atsisėjo bazilikai patys. Taip dabar kelinti metai specialiai kokį vieną palieku - nereikia sėklų pirkti smile.gif
Atsakyti
Bei buvau skaicius, kad iki zydejimo, tai siandien jau nupjoviau visus savo bazilikus, nes ziuriu, kad ruosiasi zydejimui.

Tai reikia kai zydi nuskinti virsuneles su lapukais, o is apacios jie sakeles leidzia ir leidzia, vos spek skinti derliu:)
O kas del pomidoru, tai mano mama sako, kad bazilikai su pomidorais labai gerai draugauja..tai visose siltnamiuose prisodino baziliku, tai jau gal trecia derliu nuimineju, tai nebezinau kur juos ir deti smile.gif
Ir pridziovinau ir prisaldziau - dabar pomidoru laukiu smile.gif
Atsakyti
Aciu 4u.gif zinosiu kitais metais. Nors siemet manau, kad uzteks ir vieno derliaus, nes tikrai ju nemazai ax.gif

Bet dar balkone trys daigeliai, tai pabandysiu juos taip padaryti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Tikaram @ 2011 07 11, 12:54)
Sveikos,

as noriu jungtis pas jus  smile.gif
pasodinau bazilika i dezute is seklu popierineje juostoje, bet auga labai prastai, o gal as skubu per daug? Isdygo gal 5 daigeliai is tos visos juostos, o neturetu visi kartu? Pradedu manyt, kad kiti nesudygs visai sad.gif gal as ka netaip padariau, gal zemes kitokios reikia, na turejau zemes kambarinems gelems ir pasodinau  blush2.gif



Gal žemė, skirta kambarinėms gėlėms, nelabai tinkama prieskoninių žolelių auginimui. Gi ji prisotinta spec. trąšomis. Aš tai perku žemę, skirtą prieskoniniams augalams smile.gif
Sėkmės.
Atsakyti
QUOTE(Vilioklė @ 2011 07 18, 08:19)
Gal žemė, skirta kambarinėms gėlėms, nelabai tinkama prieskoninių žolelių auginimui. Gi ji prisotinta spec. trąšomis. Aš tai perku žemę, skirtą prieskoniniams augalams smile.gif
Sėkmės.

O kur yra tokios žemės pirkti? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilioklė @ 2011 07 18, 09:19)
Gal žemė, skirta kambarinėms gėlėms, nelabai tinkama prieskoninių žolelių auginimui. Gi ji prisotinta spec. trąšomis. Aš tai perku žemę, skirtą prieskoniniams augalams smile.gif
Sėkmės.


gal tikrai. paskaiciavau is pabandymui pasodintu 14 seklyciu auga 4... kiti nudziuvo arba neislindo net... vakar vienas prigule, jau maniau ir sis nudzius, bet palaisciau, atsistojo smile.gif bet ta zeme nuolat dregna, negi jiems dar maza? g.gif gal saules gavo dar ant palanges ryte? zodz, matyt, viska padariau blogai sad.gif ai prisvilo mano pirmas blynas megstamuju baziliku blush2.gif
Atsakyti
Mergaites, o ka daryti su salaviju - dziovinti ar uzsaldyti? Baigia vazonelyje nuaugti, reikia kazkaip pasideti ziemai g.gif Ar uzsaldytas ir vel atsildytas nepraras savo skaniuju savybiu?
Atsakyti
QUOTE(uogytee @ 2011 07 17, 22:57)
Ir pridziovinau ir prisaldziau - dabar pomidoru laukiu smile.gif

O kaip saldai bazilikus?
Vienakart bandziau, tai pajuodo ir ... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(rsc @ 2011 07 18, 21:12)
O kaip saldai bazilikus?
Vienakart bandziau, tai pajuodo ir ... schmoll.gif


as tai juos su blenderiu sumaliau smile.gif Tai tokia kose galesiu deti ir i pomidoro salotas ir sriubas ir padazus smile.gif
Nes pernai dariau pomidoru tyre su daug baziliku ir uzsaldziau - buvo super smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Lexa @ 2011 07 18, 13:19)
Mergaites, o ka daryti su salaviju - dziovinti ar uzsaldyti? Baigia vazonelyje nuaugti, reikia kazkaip pasideti ziemai  g.gif Ar uzsaldytas ir vel atsildytas nepraras savo skaniuju savybiu?



As tai salavija dziovinau, o poto ir kaip prieskoni naudojau ir arbatai.
Nes ka jus su tuo uzsaldytu darysite?
Atsakyti
QUOTE(uogytee @ 2011 07 18, 22:46)
as tai juos su blenderiu sumaliau smile.gif Tai tokia kose galesiu deti ir i pomidoro salotas ir sriubas ir padazus smile.gif
Nes pernai dariau pomidoru tyre su daug baziliku ir uzsaldziau - buvo super smile.gif

Dabar ryte paskaičiau vieną receptą-patiko,reiks ir man taip pasidaryti.Baziliką,sumalti kartu su pomidoru ir česnaku.Užšaldyti ledo formelėse ir paskui sudėti į mašelius.Žiemą galima įsimesti ir sriubon ir į padažą. thumbup.gif
Atsakyti