Įkraunama...
Įkraunama...

---Vaistažolės ir prieskoniai---

QUOTE(1juraciukas @ 2011 07 08, 12:07)
Sveikutes,

Tokiu klausimeliu pas jus.
Kaip siemet su ciobreliais ? As labai juos megstu, myliu ir gerbiu. Taciau kai tokie lietus.......o musu pievos pilnos vaistazoliu toli nuo Vilniaus.... na nebespeju nulekti apsidairyti. Tad klausimelis.
savo gelyne esu pasisejusi pirktiniu ciobreliu. Ar jie taip pat tinka arbatoms, pagardams?  unsure.gif

manau, kad taip ax.gif , jei ne dekoratyviniai tik...
Atsakyti
QUOTE(Partizanė @ 2011 06 18, 22:47)
tiek su ežiuolės preparatais, tiek su arbatom reikia labai jausti saiką. kaip tarkim ir su liepžiedžiais.
čia su imunitetą skatinančiom arbatom galima perlenkti lazdą į kitą pusę, ko pasekoje atsiranda kitos ligos, pvz sąnarių.
todėl vartoti tik trumpą laiką galima, reikia daryti keleto mėn pertraukas. aišku, jei koncentracija labai maža, turbūt nebus to šalutinio efekto.

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
http://www.esat.lt/v...tazoliu_vartoti
Atsakyti
QUOTE(Partizanė @ 2011 07 07, 15:57)
Spec džiovyklėje sakė grybai džiuvinti nepalyginti geriau / skaniau / tvarkingiau išdžiūna nei orkaitėj. apie žoleles nepasakojo.
Kalendra - jos maltos sėklos - turbūt privalomas prieskonis uzbekiškam plovui.
O lapeliai man nevalgomi, tikrai šlykštūs....

aš kažkaip kalendras cielas dėdavau, bet reiks pabandyt ir malt g.gif
Atsakyti
Sveikos,

as noriu jungtis pas jus smile.gif
pasodinau bazilika i dezute is seklu popierineje juostoje, bet auga labai prastai, o gal as skubu per daug? Isdygo gal 5 daigeliai is tos visos juostos, o neturetu visi kartu? Pradedu manyt, kad kiti nesudygs visai sad.gif gal as ka netaip padariau, gal zemes kitokios reikia, na turejau zemes kambarinems gelems ir pasodinau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Daivad @ 2011 07 09, 12:26)
manau, kad taip  ax.gif , jei ne dekoratyviniai tik...



Geras klausimas unsure.gif , ant pakelio buvo parasyta daugiametis ciobrelis???!!!!

QUOTE(Tikaram @ 2011 07 11, 12:54)
Sveikos,

as noriu jungtis pas jus  smile.gif
pasodinau bazilika i dezute is seklu popierineje juostoje, bet auga labai prastai, o gal as skubu per daug? Isdygo gal 5 daigeliai is tos visos juostos, o neturetu visi kartu? Pradedu manyt, kad kiti nesudygs visai sad.gif gal as ka netaip padariau, gal zemes kitokios reikia, na turejau zemes kambarinems gelems ir pasodinau  blush2.gif



Pas mane taip pat vangiai auga bazilikas. Kiek violetinis, tiek zalias. Bet pernai pamenu taip pat nenoriai augo. O veliau kaip dejo-spek skabyti lapelius. Tad tikiuosiu tokio derliaus ir siemet ax.gif

As kvailai siemet padariau. Metu, melisu bei raudoneliu seklytes sejau tiesiai i zeme ( i skiringas vietas, bet ) niekas neisdygo. Zole suzele-ziurejau ziurejau, kad rasciau ka raveti-zodziu kita met sesiu i indelius ir sodinsiu daigelius cool.gif
Atsakyti
dygsta truputuka bazilikas, bet tikrai ne visos seklytes, pasiskaiciau, kad jam visada reikalingas papildomas apsvietimas, net nakti doh.gif na siuo as nepasirupinsiu, todel, matyt, ir turesiu, ta, kaip auginu blush2.gif visada svajojau apie tas zolytes ant palangiu, bet neturejau kur, o dabar zadu visko prisisodint smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tikaram @ 2011 07 13, 12:55)
dygsta truputuka bazilikas, bet tikrai ne visos seklytes, pasiskaiciau, kad jam visada reikalingas papildomas apsvietimas, net nakti  doh.gif na siuo as nepasirupinsiu, todel, matyt, ir turesiu, ta, kaip auginu  blush2.gif visada svajojau apie tas zolytes ant palangiu, bet neturejau kur, o dabar zadu visko prisisodint smile.gif


baziliko sėklų nereikia užberti žemėmis, nes dygimui reikia šviesos, bet papildomo apšvietimo, juo labiau naktį tikrai nereikia..Kaip daryt Jūsų atveju, kai sėklos ant juostos g.gif matyt ji turėtų būti vos vos prižerta, kad pati juosta drėktų... Gal Jūs tiesiog per giliai pasėjote ?
Atsakyti
QUOTE(Oli_vija @ 2011 07 13, 14:47)
Gal Jūs tiesiog per giliai pasėjote ?


dariau pagal instrukcija ant seklu pakelio smile.gif paskui pasiskaiciuosiu kiek seklu pasodinau ir kiek isdygo del idomumo smile.gif na pirmas kartas, kitakart kitaip pabandysiu
Atsakyti
Aš bazilikus sėju šiltnamyje po pomidorais, tai neturiu kur dėti kiek jų priauga, o lauke nesiseka man jų auginti - paliegeliai kažkokie, tai nevargstu net...
Atsakyti
http://www.5braskes....o.d?id=47600169
Pasiskaitymui mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kkarile @ 2011 07 15, 18:31)

man straipsnelis tiesiai i desimtuka unsure.gif Mb naudoja varfarina ir ,pasirodo,su gudobele negali draugauti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(1juraciukas @ 2011 07 12, 15:41)
Geras klausimas  unsure.gif , ant pakelio buvo parasyta daugiametis ciobrelis???!!!!
Pas mane taip pat vangiai auga bazilikas. Kiek violetinis, tiek zalias. Bet pernai pamenu taip pat nenoriai augo. O veliau kaip dejo-spek skabyti lapelius. Tad tikiuosiu tokio derliaus ir siemet  ax.gif


aš pirkau, tai buvo užrašyta, kad vaistinis čiobrelis.... na, bet kaip jau čia kas pavadins ... ir jis man nesudygo sad.gif
QUOTE(Juračiuks @ 2011 07 13, 20:01)
Aš bazilikus sėju šiltnamyje po pomidorais, tai neturiu kur dėti kiek jų priauga, o lauke nesiseka man jų auginti - paliegeliai kažkokie, tai nevargstu net...

drinks_cheers.gif aš irgi šiltnamy auginu, super auga
Atsakyti